İkimizin Yerine 522. Bölüm Özeti 11 Şubat 2020 Akhiraj Saldırıyor

Burak 01 Şub 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 522. Bölüm Özeti Harki’nin Urmila’nın arkasından ağıt yakmasıyla başlar. Komşular gelir ve onunla lgienirler. Bunu fırsat bilip Kundan’dan ortamı idare etmesini isteyerek Akhiraj’a düşmanlar hakkında bilgi vermeye gider. .badrii ve Akhiraj acıkmışlardır. Tam o anda Harki içeri girer. Harki onlar için sadece kachoris getirebildiğini söyler. Akhiraj ona sertçe tokat atar ve bana yemek hazırlayamayacağını mı söylüyorsun der. Harki onu Urmila’nın ölümü hakkında bilgilendirir ve kachoris’i çok zor bir şekilde getirdiğini söyler. Her şeyi anlatıyor ve Mangla ve Nimboli’nin orada olduğunu söylüyor. Akhiraj bu yüzden Anandi’nin geldiğini ve bildiğini söylüyor. Harki, Dr. Anant ve gardiyanların onun yanında olduğunu söylüyor. Akhiraj Urmila’nın ölmesinin iyi olduğunu söyler çünkü o da mahkemede aleyhine konuşmuştu.

Badri Akhiraj’a burada çok sayıda insan olduğunu söylüyor ve bu bizim için tehlikeli olabilir diyor. Akhiraj; Anandi, Nimboli ve Mangla’yı öldürmenin sadece 3 dakika süreceğini söyler. Badri 3 değil, 6 diyor ve bu muhafızların seni ve beni rahatlıkla öldüreceğini söylüyor. O sıraada Polisin geldiğini duyuyorlar ve oradan ayrılıyorlar.  Anandi, Kundan’ın mutlu olduğunu görür ve herkesin içinde onu rezil eder.  Kundan’ın karısına ve bebeğinin ölümüne güldüğünü söyler. Bunun bir çocuk evliliğinin sonucu olduğunu ve çocukların evlenmenin ciddiyetinin farkında olmadığını söyler. Khetram ve karısı gelir ve kızları için ağlar. Harki, Pandit ji’den cenaze sürecini başlatmasını ister. İkimizin Yerine Yeni Bölüm Özeti (11Şubat) devam ediyor..

Urmi’nin cesedi cenaze alanına getirilir. Kamli’den ritüelleri yapmasını ve ateşi yakmasını isterler. Harki ve Kundan hariç herkes ağlar. Anandi ondan durmasını isterken Nimboli oraya doğru koşar. Nimboli ateşi görür ve Urmila’nın adını bağırır. Anandi, Mangla Nimboli’ye sarılırken bakar.

Diğer yandan Ganga, Urmi’nin öldüğüne inanamadığımı söylüyor. Jagya bana neden daha önce söylemedin diye sitem eder ve Dr.Anant’ın onlarla birlikte gitmesinin iyi olduğunu söyler. Onları oraya göndererek büyük bir hata yaptığıklarını da söyler. Dadisaa birden şok olduklarını ve iki gardiyanın onlarla birlikte gittiğini söylüyor. Jagya da oraya gitmesi gerektiğini söyler ve Polis gücü göndermesini istediğini söyler. Onları güvenli bir şekilde geri getirmeyi vaat eder.

Anandi, Nimboli, Mangla ve Anant Jaitsar’a geri dönmek için hazırlanıyorlardır. Herkesle vedalaşarak hüzünlü bir şekilde Jaitsar yolunu tutarlar. Akhiraj ise onları takiptedir. Yola çıktıklarını görünce Akhiraj Badri’ye buradan ölü çıkacaklarını söyler. Arabayla biraz ilerledikten sonra Akhiraj kamyonunu arabalarından önce durdurur ve arabanın aynasına tabanca ile vurarak ateş etmeye başlar. Herkes şok olur. İkimizin Yerine 11 Şubat Özeti bitti arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 522. Bölüm Özeti 11 Şubat 2020 Akhiraj Saldırıyor” üzerine 3 yorum

 1. NURANAAY dedi ki:

  Tesekkurlar ellernize saglik ozetleri okuyorum ve bide merakliyim su an kotuler kazanyor ya lutfan Anandi kizina kendi kizi olduguny soyluyormu ajaba ne zaman merak edyorum

  1. Fatma dedi ki:

   Başka bir sitede okumuştum Şubat ayında final yapacakmış film doğrumu acaba

   1. NURANAAY dedi ki:

    Ben bildigime gore 561 veya 600.bolumde final yapiyor okumustum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.