İkimizin Yerine 521. Bölüm Özeti 10 Şubat 2020 Urmila Ölüyor

Burak 30 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 521. Bölüm , Jagya’nın Anandi’yi arayarak Akhiraj’ın hapishaneden kaçtığını ve üç polisin yaralandığını söylemesiyle başlar. Anandi şok olur ve telaşlanır hemen Anant’ı arayarak ona söyler. Mangla’ya da haber vermek ister ama telefonuna ulaşamaz. Jodhpur şehri genel müdürlüğü Jhalra polisini arar ve Akhiraj olayı ile ilgili bilgilendirerek polis desteği ister.  Akhiraj ve Badri ise bir yerde durmuş çay içerek birbirlerine bakıyorlardır. Çay içtikleri yerde İki kişinin Mumbai’ye gitmekten bahsettiklerini duyuyorlar. Akhiraj onlardan Jhalra’ya kadar onları bırakmasını ister. Adam kabul eder.

Urmila’nın töreni başladığı sırada Akhiraj ve Badri oraya gelirler. Akhiraj evinde neler olduğunu sorgulamaya başlar. Badri ise bizi karşılamaları lazımdı der.  Polis, Akhiraj’ın evine gidiyor.

Akhiraj ve Badri polislerin geldiğini duyuyor ve direğe tırmanmayı başlıyorlar. Badri düşecek gibi oluyor ancak Akhiraj elini tutuyor. Kendi evime hırsız gibi girmemiz gerektiğini söylüyor. O sırada Harki odasına geliyor. Akhiraj odanın içine girer ve Harki’nin ağzını tutar. Harki onu ve Badri’yi görünce mutlu olur. Hapisten nasıl çıktığını sorar. Akhiraj ondan sabırlı olmasını ister ve her şeyi anlatacağını söyler. İkimizin Yerine 10 Şubat Özeti devam ediyor.

Akhiraj Harki’ye Mangla ve Nimboli’yi öldüreceğinden bahseder. Tam o sırada birinin kapıyı çaldığını duyuyorlar. Harki kimsin diye soruyor. Kundan benim diyor ve içeriye giriyor. Akhiraj ile badri’yi ayakta bulur. Akhiraj duygusallaşır ve ona sarılır. Kundan onu mutlu ve şaşkın bir şekilde kucaklar. Akhiraj, Kamli’yi de öldüreceğini söyler. Harki ve Kundan gülümserler. Kundan kapıyı açar ve hanımları kontrol etmeye gider. Anandi ve Anant, Akhiraj’ın evine ulaşır. Mangla Anandi’yi görür ve gerilir. Nimboli o sırada dans ediyordur Anandi’yi görür ve ona sarılır.

Anandi önce Mangla ile görüşmek istediğini söyler, ancak Nimboli onu Urmila ile buluşturur. Anandi en iyi dileklerini Urmila’ya verir. Kundan Anandi’yi görür ve şok olur. Odaya geri döner ve Akhiraj’a Anandi’nin burada olduğunu bildirir. Akhiraj şok olur ve bu kaderin bir oyunu diyerek hepsini beraber öldüreceğim der. Tüfekleri çıkarır birini de Badri’ye verir.

Anandi Mangla’ya derhal Jaitsar’a gitmek zorunda olduklarını söyler. Mangla ne olduğunu sorar. Anandi, Akhiraj’ın hapisten kaçtığını söyler. Mangla şok olur ve Nimboli’ye sarılır. Akhiraj tam Anandi’yi hedef almaya çalışırken o sırada Polis ekibi gelir ve konuklara Akhiraj’ın hapishaneden kaçtığını söyleyerek orayı terk etmelerini ister. Harki ve Kundan Akhiraj’ın kaçması gerektiğini söyler. Polis Müfettişi, memurdan evi aramasını ister. Akhiraj ve Badi saklanmak için terasa gelirler. Akhiraj intikam alamadığı için öfkelidir. Badri ondan sakinleşmesini ister ve daha sonra intikam alacaklarını söyler. Polis memurları terasa gelir, ancak onları göremezler. Memurlar onu bulamadıklarını söyleyerek oradan ayrılırlar.

 

Anandi, Urmila’dan onlarla birlikte gelmesini ister ancak Urmila reddeder. Nimboli’ye sarılır ve onu özleyeceğini söyler. Nimboli Urmila’ya bebeği doğduğunda onu aramasını ister ve bebek için isim seçeceğini söyleyerek oradan ayrılır. Dadisaa’ya döner.

Urmila evde Akhiraj’ı görür ve bağırmaya başlar. Akhiraj ağzını eliyle kapatıp onu öldürmekle tehdit eder ve tüfeğiyle onu itler. Urmila düşer ve karnında ağrı hisseder. Urmila aşırı acı çekerken odasına gelir. Kamli onu görür ve oturmasına yardım eder. Urmila doğum sancıları çektiğini söyler. Kamli daha 7. ay olduğunu söylüyor ve Mangla’yı çağırıyor. Disa ondan köy hastanesine gitmesini ister. Harki onu duyar ve Dai’yi aramasını ister. Doktor geliyor ve içeri giriyor. Harki ise torunu yolda olduğu için çok mutlu görünüyor. Doktor dışarı çıkarak Kamli ve Harki’ye Urmila’yı ve bebeğini kurtaramayacağını bildirir. Kamli ve Harki şok olurlar. Doktor Urmila’nın bir şok geçirdiğini bu yüzden bebeğiyle beraber öldüğünü söyler. Kamli ağlamaya başlar.

Nimboli ve Mangla Urmila’nın bebeği için battaniyeyi dikiyorlardır. Nimboli bebek çok heyecanlı bir tavır sergiler. Hizmetçi Mangla’ya birinin onu aradığını söyler. Mangla telefona bakmaya gider. Kamli’ye her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Kamli ağlar ve Urmila ve oğlunun öldüğünü söyler. Mangla şok olur ve sen ne diyorsun diye sorar. Kamli, her şeyin bittiğini söyler.

Mangla ağlar ve Nimboli’ye Urmila’nın öldüğünü bildirir. Anandi’den onu Jhalra’ya götürmesini ister. Nimboli de gelmek istediğini söylüyor. Akhiraj haveli’yi arar ve Anandi ile konuşmak istediğini söyler. Dadisaa, Anandi’nin Jhalra’ya gittiğini bildirir. Mangla ağlar ve Nimboli’ye Urmila’nın öldüğünü bildirir. Anandi’den onu Jhalra’ya götürmesini ister. Nimboli şok olarak ağlamaya başlar ve bende gelmek istiyorum der. Akhiraj haveli’yi arar ve Anandi ile konuşmak istediğini söyler. Dadisaa, Anandi’nin Jhalra’ya gittiğini bildirir. İkimizin Yerine 10 Şubat özeti bitti arkadaşlar.

İkimizin Yerine 521. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 521. Bölüm Özeti 10 Şubat 2020 Urmila Ölüyor” üzerine 1 yorum

  1. NURANAAY dedi ki:

    Merhebalar ellernize saglik coook guzal bolumler
    urmila ya cok uzuldum zavalli kizcaz Akiraj sen pislik sin yaa kundanda oyle ya.lutfan ne zaman nimboli annesi anandi olduguny anliyor ya lutfan merak edyorum iy geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir