İkimizin Yerine 520. Bölüm Özeti 9 Şubat 2020 Akhiraj Hapisten Kaçıyor

Burak 30 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 9 Şubat Yeni Bölüm Özeti, Anandi’nin Mangla ve Nimboli ile Jhalra’ya gitmeye hazır hale gelmesiyle başlıyor. Yola koyulup Jhalra’ya gidiyorlar. Mangla ve Nimboli arabaya köye varıyorlar. Harki ve Kundan onları görünce moralleri bozuluyor. Kamli çıkıyor ve selamlıyor. Nimboli koşarak ona sarılıyor. Nimboli, Pushkar ve Chagani’yi soruyor. Kamli, Chagani’nin köyüne gittiğini söylüyor. O sırada Urmila da geliyor. Nimboli ona sarılıyor. Nimboli elini katlar ve Harki’den Maasaa’yı çağırmasını ister. Harki onu görmezden gelir ve Kundan’a hadi gidelim der.

Kamli gitmeyin ve buraya gelin der. Harki yakında Akhiraj’ın geleceğini söyler. Nimboli Pushkar’ı selamlıyor ve Dadisaa’nın onlar için birçok hediye gönderdiğini söylüyor. Kamli ondan önce dinlenmesini ve su içmesini ister. O arada Shivam çıkıyor. Anandi ona mide ağrısını soruyor. Shivam iyi olduğunu ve arkadaşıyla oynamaya gideceğini söylüyor. Anandi, Dadisaa’ya Shivam’ın mide ağrısı çektiğini belki bir çare bulur diye söyledim der. Bu muhabbetler koyulaşır. Anandi, Shivam’a Nimboli’nin kız kardeşi olduğunu söyleyemeyeceğini söyler. Shivam ona ne zaman doğruyu söyleyeceğini merak ediyordur. Dadisaa ondan Nimboli’nin Jhalra’dan dönmesine ve sonra onlara gerçeği söylemesine izin vermesini ister. Anandi bunu umuyor.

Nimboli odasına geliyor ve yatağım, oda vb. Hepsi aynı diyor. Kundan gelerek ama sen değiştin diyor. Yanına gelir ve elini tutar. Kundan ondan bıçağını çıkarmasını ister ve elini öfkeyle döndürür. Mangla saçlarından tutarak bıçağı boynuna yaklaştırır. Onu öldürmekle tehdit eder. Harki gelir ve ne yaptığını sorar. Mangla, herkese beni çocuk evinde öldürmeye çalıştığını söyleyeceğim der. Kundan ve Harki gerilir. Anandi Nimboli’nin odasına gelir ve Nimboli’yi özlemeye başlar. Tanrı’ya kızının güvenli bir şekilde eve döndüğünü söyler. Gecenin ilerleyen saatlerinde Kundan, Akhiraj’ı düşünür ve yapamayacağı işini yapacağını söyler. Bir tabanca çıkararak Nimboli’yi öldürmeyi hedefler.Harki gelir ve onu hapiste görmek istemediğini söyleyerek durdurur. Kundan, düşmanlarımın evimde güldüğünü görmek daha mı iyi diye sorar. Harki ondan sabırlı olmasını ister ve Akhiraj’ın geleceğini söyler. 

Akhiraj ve Badri birbirleriyle kavga ediyormuş gibi yaparlar. Memur Jailer’e kavga ettiklerini bildirir. Akhiraj ve Badri bayılma numarası yaparlar. Jailer bayıldıkları için doktoru aramasını ister. Kamli, Nimboli’ye atıştırmalık verir. Urmila’yı çağırıp ona da ikram etmek istiyor. Urmila gelir ve kendini iyi hissetmediğini söyler,yani daha sonra yiyecektir. Nimboli, yemek istemiyorsanız yemeğinizi de yiyeceğimizi söyler. Urmila benim sana davrandığım gibi bana mı davranıyorsun diye sorar. Herkes güler ve Nimboli’den oturmasını ister. Nimboli Pushkar’ı sorar. Kamli, gardiyanlarla eğitim aldığını söyler. O sırada Kamli Anandi’den telefon çağırısı alır.

Nimboli çağrıyı heyecanla alır ve eğlendiğini söyler, ama onları özler. Anandi yakında geri gelmesini ister. Nimboli tamam diyerek Jagya, Ganga, mannu, abhi ve Shivam’ı soruyor. Telefonu birden Mangla alır. Anandi, Nimboli’nin geri dönmek istediğini duyduğunu söyler. Mangla, Urmila’nın töreninden sonra geleceklerini söylüyor ve gelmemesini istiyor. Urmila ve Nimboli’den içeri girmelerini istiyor. Kamli’ye Nimboli’yi harekete geçirdiğini söyler. Kamli ne diye şaşkın bir şekilde soruyor. Mangla, haveli’de kalmak için çaresiz olduğunu söylüyor ve bu yüzden Nimboli’den haveli halkının önünde onları özlemesini istemesini istediğini söylüyor. Gerçek şu ki, Nimboli orada kalmak istemiyor. Anandi ve onun arasındaki boşluğu kapatmaya çalışıyorum diyor.

Jailer hapishaneye ambulans çağırıyor. Akhiraj ve Badri sedyeye getirilir. Müfettiş görevliden onları kelepçelemesini ister ve ambulansın lastiği patladığında onları arabasına alacağını söyler. Akhiraj ve Badri birbirlerine bakıyorlar. Arabanın içine binmeden Akhiraj, askere saldırır ve Badri ile birlikte onu döver. Anahtarları alıp kelepçeleri açana kadar polis ekibini kötü döverler. Konsolları arabanın içinde tutar ve birbirlerine sarılırlar ve kaçarlar.

Akhiraj Badri’ye düşmanlarından intikam alacağını söyler. Jagya Anandi’yi arar ve Akhiraj’ın Badri ile hapisten kaçtığını bildirir. Anandi şok olur. İkimizin Yerine 520. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir