İkimizin Yerine 519. Bölüm Özeti 8 Şubat 2020 Nimboli El Üstünde Tutuluyor

Burak 29 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 519. Bölüm Özeti

Anant’ın Nimboli’yi kontrol etmesi ve ona görev vermesiyle yeni bölüm özeti başlıyor. Mangla dinlenmesini ister. Dadisaa ne zaman dinleneceğini sorarak bu konu hakkında bir şey düşündüğünü söyler. Diğer tarafta Kundan’ın başına dikilen Muhafızlar Kundan’a su verir. Kundan dışarıda lassi içtiğini ve birkaç şişeyi eve getirdiğini söyler ve onlara ikram eder ama reddederler. Kundan ısrar ediyor ve sonunda kabul ettiriyor. Avına düşürdüğü muhafızlara lassi adlı içeceği içiriyor. Kundan içeceklere ilaç atmıştır.

Bütün gardiyanlar yere düşüyor. Kundan, şimdi uyanamayacak kadar bilinçsiz olacaklarını düşünüyor ve zamanı bol gibi davranmaya başlıyor. Kendi kendine şimdi bu evde hüküm süreceğim diyor. Dadisaa Nimboli ile konuşuyor ve ondan oyun oynamasını istiyor. Nimboli, kimse beni yılan ve merdiven oyununda kaybettiremez diyor. Mannu ve Abhi gelip onunla oyun oynuyorlar. Mangla yüzleşirken Anandi gülümsüyor. Dadisaa Anandi’ye Nimboli’nin zihninin yönlendirileceğini mutlu olacağı oyunlar oynaması gerektiğini söylüyor. Nimboli, Mannu ve Abhi’ye kaybedeceklerini söyleyerek oyuna başlıyor. Oyunu kazanır ve mutlu bir şekilde alkışlar. İkimizin Yerine 8 Şubat özeti devam ediyor.

Kundan, Pushkar’ı kadın kılığına sokarak dans ettirir. Kamli öfkeyle geliyor ve ne yaptığını soruyor. Kundan sadece zevk aldığımı söylüyor ve ondan yiyecek bir şeyler vermesini istiyor. Kamli reddediyor. Kundan, ona yemek servisi yapmazsa onu dövmekle tehdit ediyor. Kamli gardiyanları çağırır. Chagani bilinçsiz olduklarını söylüyor. Kamli, tüm işlerin bittiğini söylüyor. Kundan onu tokatlamak üzeredir, ancak Pushkar Kundan’ın elini durdurarak tutar. Kundan ondan elini bırakmasını ister. Pushkar, hiç kimsenin Kamli’ye el kaldıramayacağını söylüyor. Harki gelir ve Pushkar’dan Kundan’ın elini bırakmasını ister. Pushkar hala kızgın. Harki onu uyarır. Kamli ona dokunmayacağımı ve gelecekte ne olacağını bilmediğini söylüyor. Pushkar’dan Kundan’ı terk etmesini ister. Kamli, Kundan’ı teselli ederek bir gün sende mutlu olacaksın ama böyle değil der. Kundan şok geçirir. Harki onu sakinleştirir. Kamli, Pushkar’ı oradan alır. Kundan mutlu olamayacağını söyler.

Akhiraj hapiste Kundan hakkında derin düşüncelere kapılmıştır. Badri’ye biraz içini dökerek intikam almak için doğru zaman olmadığını söyler. Badri ise oğlunun bir erkek olacağını ve hiç kimsenin kaynar kanını durduramayacağını söylüyor. Yani Kundan’ın yapmak istediği şeyi yapmasına izin verin diyor. Akhiraj düşmanların çok olduğunu söylüyor. Badri, Kundan’a yardım edecek birini anlatıyor. Akhiraj mutlu olur.

Nimboli sabah uyanır ve Anandi’nin orada uyuduğunu görür. Anandi’nin bütün gece onun yanında olduğunu ve gülümsediğini düşünür. Anandi uyanır ve neden uyandığını sorar. Nimboli, iyiyim diyor ve neden palluyu benimkine bağladığını soruyor. Anandi uyanık olduğunu bilebilmem için diyor. Nimboli, Dadisaa ile konuşmak istediğini söyler.

Harki, Kundan için ev masrafları parasından arttırıp atıştırmalık ve tatlılar alarak mutlu etmeye çalışır. Bir adam gelir ve Pushkar’ın Chacha’sının bir hizmetçisi olduğunu söyler. Onu arar ve ondan biraz iş yapmasını ister. Akhiraj’ın hapisten çıkmasına yardım edeceğini söyler. Harki mutlu olur. Pushkar’ın Chacha’sı ona söz verir. 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir