İkimizin Yerine 518. Bölüm Özeti 7 Şubat 2020 Kundan Durmuyor

Kundan ve Harki, Akhiraj’la buluşmaya gelirler. Akhiraj Kundan’ı duygusal olarak görür. Kundan ağlamaya başlar. Akhiraj ondan endişelenmemesini ister ve baban hapiste olmasına rağmen her zaman bir kaplan gibi der. Her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Harki ona Kamli’nin Kundan’a para vermeyi reddettiğini ve onu lanetlediğini söyler. Kundan, oyununu çok yakında bitireceğimi söyler. Akhiraj’ın rızası olup olmadığını sorar. Akhiraj hayır diyerek düşmanlarını elleriyle öldüreceğini söyler. Kundan’dan Harki’ye göz kulak olmasını ister.

Mangla kada yapmak için malzemeleri arar ve hiçbir şeyin yerinde olmadığını düşünür. Anandi ne olduğunu sorar. Nimboli sahte annesinin sözlerini hatırlar ve fenalaşır. Annesinin neden ndan nefret ettiğini sogulamaya başlar.  Kanha ji’nin, onu çöp kutusuna atmış olan ona kötü anne verdiğini düşünür. Yataktan kalkar ve tapınağa gitmek için odadan çıkar.

Tapınağa Mangla’nın sözlerini düşünerek gelir. Diğer tarafta Anandi ve Mangla odaya gelirler ve Nimboli’nin kayıp olduğunu görünce korkarlar.

Nimboli Sana annem hakkında hiç bir şey sormadım ama şimdi cevap vermelisin Herkes için iyi bir anne seçtin, neden bana kötü bir anne verdin diyerek beni çöp kutusuna kim attı neden bu kadar kötü olduğunu soruyor. Cevap vermesini ister ve sürekli tapınak çanı çalar. Sonra bayılır ve tapınağa düşer.

Chakor Nimboli’nin halhalını eline alır. Tam o sırada bir hırsız elinden halhal kapar ve koşmaya başlar. Chakor peşinden koşar. Hırsızdan Nimboli’nin halhalını iade etmesini ister. Ondan halhal almayı başarır. Nimboli sorunun nerde olduğunu düşünmeye devam eder, Chakor geri gelir ve Nimboli tekrar bayılır. Chakor onu uyandırmaya çalışır. Anandi, Nimboli ve Mangla oraya gelir ve Nimboli hakkında bilgi alırlar ve eve dönerler.

Jagya ve Ganga’nın Nimboli’yi kontrol etmeye gelirler. Ganga, Mangla’dan battaniyeyi Nimboli’den almasını ister. Mangla hayır diyor ve Nimboli’nin durumundan sorumlu olduğunu düşünüyor. Ganga, ateşi düşürmek için üstünü açmamız gerekiyor der. Mangla Ganga’ya kızını kurtarmasını söyler. Anandi, Jagya ve Ganga’nın Nimboli’ye bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyleyerek rahatlatır. Ganga dışarı çıkarken Dr. Anant’ı arayacağını söyler. Anandi ve Mangla Nimboli’nin yanında kalır. Mangla, Nimboli’nin annesi hakkında bir şeyler öğrendiğinden korkuyordur.

Mangla Anandi’den odasına gitmesini ister ve Nimboli ile ilgileneceğini söyler. Anandi onu terk edemeyeceğini ve annesine ihtiyacı olduğunu söyler. Mangla, Nimboli’nin annesi benim der.

Sabah Kundan, Chagani’den su vermesini ister. Kamli evde su olmadığını söyleyerek ondan kuyudan getirmesini ister. Kundan sinirlenir. Muhafızların sinirlendiğini görünce Kundan durulmaya başlar. Muhafızlardan biri önemli bir telefon çağrısı alır. Kundan onu rahatsız etmeye çalışır ve telefonda müzik çalar. Telefonunu gösterir ve onlarla arkadaş olmaya çalışır. Onlara yetişkin filmi göstermeyi teklif eder. Gardiyan filme bakıyor. Kundan şimdi tuzağa düştüklerini düşünür.

dizibilgi google play