İkimizin Yerine 514. Bölüm 515. Bölüm Özeti 3 – 4 Şubat 2020

İkimizin Yerine 514. – 515. Bölüm Özeti 3 Şubat 4 Şubat

Kimliği belirsiz adamların Pushkar’ı durdurarak onu dövmesiyle İkimizin Yerine son bölüm özeti başlar. Pushkar o sırada Kamli’nin adını bağırıyordur. Kamli’yi düşünerek ondan güç olan Pushkar adamlara karşılık vererek onlarla savaşmaya başlıyor.En son Pushkar’ı yakalayarak kötü bir şekilde dövüyorlar. Bazı köylülerin oraya doğru geldiğini görünce adamlar koşarak oradan uzaklaşıyor. Köylüler Pushkar’ı evine götürüyorlar.

Kamli eve geliyor ve Pushkar’ın yaralı olduğunu görerek ne olduğunu soruyor. Pushkar ona bazı adamların onu dövdüğünü söyleyerek endişelenmene gerek yok diyor. Kamli ondan dışarıya yalnız çıkmaması istiyor. Pushkar ona söz vererek onun için bir şey getirdiğini söyler. Getirdiği tatlıyı çıkarıyor bu olay Kamli’nin hoşuna gidiyor ve yiyorlar. Kamli bu olayda chacha ve chachi’nin saldırının arkasında olabileceğini düşünüyordur.

Diğer yandan Nimboli, Mangla’ya Mela’daki Chakor ile dans etmesini anlatır. Mangla boynundaki aynı kolyeyi fark eder ve gizlediğini düşünür. Onu nereden buldun diye sorar. Nimboli, Dadisaa’nın ona verdiğini söyler. Mangla ondan uyumasını ister. Nimboli sana bir şey sorabilir miyim der ve annemin kim olduğunu biliyor musun diye sorar.

Nimboli ona annesiyle bir kez görüşmek istediğini söyler. Mangla onunla neden tanışmak istediğini sorar. Nimboli, Chakor annemin her zaman önemsediğini ve çaresizlikten dolayı böyle yaptığını söyledi der. Mangla bütün annelerin aynı olmadığını söyleyerek senin annen kötü biri der. Nimboli nerden biliyorsun diye sorar. Onunla bir kez görüşmek istediğini söyler. Mangla, annenin seni çöpe attığını ve kimsenin onu görmediğini söylüyor ve Annen kötü biri baban da tıpkı Akhiraj gibi diyor. Nimboli annesiyle görüşmemeye karar veriyor. Nimboli uyuduktan sonra, Mangla almara’daki kolyeyi kontrol eder ve onun için yeni bir kolye yaptıklarını, Nimboli’nin aşklarında sıkışıp kalacağını düşünmeye başlar.

Nimboli’nin Dadisaa ile konuşmasıyla yeni bölüm devam ediyor. Nimboli, Dadisaa’nın eğitimli olduğunu duyunca hayrete düşüyor. Dadisaa Nimboli’ye annenin beni ders çalışmak için motive ettiğini söylüyor. Nimboli annesini duyunca şaşırıyor ve kim kim diye soruyor. Disa ise cevap veremiyor sessiz kalıyor. Nimboli ondan Anandi hakkında daha fazla bilgi vermesini istiyor. Küçük Anandi’nin fotoğraflarını gösteriyor ve uyku işitme okulunun adını aldığını söylüyor. Dadisaa, eğitimin faydalı olduğunu söylüyor. Mangla, Dadisaa’nın odasında Nimboli’yi görüyor ve ondan gelip süt içmesini istiyor. Nimboli gidiyor. Yolda giderken Anandi ile tanışıyor ve çocukluk resmini gördüğünü söylüyor. Mangla bu durumu görüyor ve öfkeleniyor. 

 

 

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 514. Bölüm 515. Bölüm Özeti 3 – 4 Şubat 2020 (1 Yorum)

  1. Anandiye Üzülürem Ane Çoçuğuna Kovuşamır Anandi Obrazı Ne Kader Açı Çekir Umarım Sonunda Mutlu Olar