İkimizin Yerine 513. Bölüm Özeti 2 Şubat 2020 Kundan Hapisten Çıkamıyor

Burak 24 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 513. Bölüm Özeti

Nimboli’nin Disa’yı sormasıyla yeni bölüm başlar. Anandi, hasta olan Kakusaa ile tanışmak için Saroda’ya gittiğini söyler. Nimboli ona kolyesinin eksik olduğunu söyler. Nimboli kolyenin eksik olduğunun farkına o an varır ve endişelenir. Dadisaa ondan endişelenmemesini ister ve kolyeyi aramaya giderler. İkimizin Yerine 2 Şubat Özeti Devam ediyor..

Harki, evi ipotek etmek niyetiyle birine evrakları verir karşılığında para alır. Harki paraları sayar. O sırada Kamli gelir. Adam evrakları Kamli’ye verir. Harki neden ona kağıt verdiğini sorar. Adam sana kredi veren kişi Kamli der. Harki şok olur. Kamli, ona şaşırmamasını isteyerek asıl evi ipotek ettirmek istediğinizi duyduğumda ben şok oldum der. Bu evin Disa ve Akhiraj’a ait olduğunu ve iznini almadan, ipotek ettirmenin yanlış olduğunu söyler. Harki işçilere para vermek zorunda olduğunu söyler. Kamli bana neden söylemediniz der. Harki sinirlenerek Kundan’ın yarın eve döneceğini ve seninle ilgileneceğini söyler. Kamli bakakalır.

Harki hapishaneye gelir ve Kundan’ı eve götürmeye geldiğini söyler. Gardiyanlar Kundan’ın bugün serbest bırakılmayacağını söyler. Harki, oğluna adaletsizlik yapmalarına izin vermeyeceğini söyler. Warden gelir ve Kundan’ın bir çocuğun kafasını kırdığını ve çocuğun hastaneye kaldırıldığını söyler. Harki, oğlum böyle bir şey yapmaz der. Warden, suçunda çok sayıda tanık olduğunu ve öfkesini kontrol edemediğini söyler. Harki, oğlunun çok fazla sıkıntı yaşadığını ve psikolojisinin bozulduğunu söyler. Ona acımasını ister. Warden, dava bitene kadar Kundan’ı serbest bırakamayacaklarını tekrar eder. Harki ona ne zaman serbest bırakılacağını sorar. Gardiyan en az 15 günü daha var der. Harki ağlamaya başlar.

Harki bu olaydan sonra Akhiraj’a gelir. Akhiraj ona Kundan hakkında sorular sorar ve ona artık iyi bakmasını ister. Harki’nin mutsuz olduğunu görür ve neden mutlu olmadığını sorar. Harki, onu almak için geldiğinde, Kundan’ın bir çocuğu yaraladığını öğrendiğini ve serbest bırakmadıklarını söyler. Akhiraj kötü haberi duyunca şok olur ve öfkelenir Akhiraj, evi ve çiftliği ipotek ettirip ettirmediğini sorar. Harki ettirdik ve ettirdiğimiz adam Kamli’nin parasını bize verdi der. Akhiraj ondan her şeyi net bir şekilde anlatmasını ister. Harki ona her şeyi anlatıyor. O sırada eskilerden bir sahne gösteriliyor. Kamli, Harki’ye para verir ve evi ve çiftlik evraklarını alır. Harki, Kamli’nin onunla oyun oynadığını söyler. Akhiraj güler. Harki şaşırır.

Neden güldüğünü sorar. Akhiraj, Kamli’nin evi sevdiği için size para verdiğini söyler. Kamli’nin evin yabancılara gitmesini istemediğini söyler. Akhiraj, o parayı kullanabiliriz ve geri vermek zorunda değiliz buda bizim yararımıza der. Harki gülümsüyor. İkimizin Yerine 513. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar, yorumlarınızı eksik etmeyin.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir