İkimizin Yerine 511. Bölüm Özeti 31 Ocak 2020 Detaylı

Burak 19 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 511. Bölüm Özeti, Urmila’nın Nimboli’ye bir ders vermeyi düşünmesi ve yüzünde bir maske ile onu korkutmasıyla başlıyor. Bezi balkondan silkeleyen Nimboli korkunca düşüyor ve pencerenin kenarından tutunuyor. Yardım için bağırıyor. Urmila panik oluyor ama belli etmiyor. Nimboli Disa diye bağırır. Disa telaşlı ses tonundan bir şeyler olduğunu anlar ve gelir. Nimboli’nin havada asılı olduğunu görür ve şok olur. Disa ondan beklemesini ister ve kıyafetlerden ip yapar. Urmila o sırada odasına gider ve Nimboli’nin ölebileceğini düşünerek panik olmaya devam eder. Disa yaptığı ipi atar ve onu tutmasını ister. Nimboli tutmakta zorlanır ama tutmayı başarır. Disa’nın onu yukarı çekmeye gücü yetmez. Ölmene izin vermeyeceğim der. O sırada Chagani gelir. Disa ve Chagani onu beraber kurtarırlar. Nimboli ağlıyordur. Onu korkutanın maskeli bir hayalet olduğunu sanıyor çünkü Urmila olduğunu maskeden dolayı anlamıyor. 

Urmila Nimboli’nin kurtulduğunu görünce rahatlar. Nimboli hayalet gördüğünü onu korkuttuğu için düştüğünü söyler. Disa ona Devi’nin burada olduğunu ve hayalet olmadığını söyler. Harki gelir ve Nimboli’yi azarlar. Çalışmaya başlamasını ister. Disa, Nimboli’nin ölmek üzere olduğunu hatırlatarak Harki’ye bağırır. Harki ise soğuk kanlılıkla bu çalışmasına engel mi oynarken düşmüş olabilir, dövüleceğini bildiği için mazeret yapıyor der. Disa, Harki’ye gelip mutfakta çalışacağını söyler ve Nimboli’nin dinlenmesi için izin vermesini ister. Nimboli gözyaşlarını siler ve çalışacağını söyler, ancak Disa ondan gidip dinlenmesini ister.

Urmila ise bu duruma ben ne yaptım! diyerek üzülür. Tanrı’ya onun hayatını kurtardığı için teşekkür eder ve suçlu hisseder. Tanrı’dan onu Nimboli’yi korkutan maskelinin kendi olduğunu gizlemesini ister ve maskeyi penceresinden atar.

Akhiraj eve gelir ve Harki’ye aç olduğunu söyleyerek hızlı bir şekilde akşam yemeği servis etmesini ister. Harki ona yemek servisi yapar. Akhiraj yemek için oturur. İlk ısırığı alır ve tükürür. Harki ne olduğunu sorar o sırada ona su verir. Akhiraj elini sıcak tabağa koyar ve öfkeyle bakar, onu azarlar. Harki ondan özür diler.

Kundan Urmila’ya yemek getiriyor. Urmila ise sinirli bir şekilde konuşmaya başlıyor. Urmila Akhiraj ile sen aynısınız  sen baban gibisin diyor. Bu duruma sinirlenen Kundan onu dövüyor. Urmila çığlık atıyor. Akhiraj ve diğerleri koşarak geliyorlar. Kundan onun Akhiraj hakkında bir sorun çıkardığını ve kötü davrandığını söyleyerek bu yüzden dövdüm der. Akhiraj doğru yaptığını söyler. İkimizin Yerine 31 Ocak Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir