İkimizin Yerine 510. Bölüm Özeti 30 Ocak 2020 Urmila Sinirleniyor

Burak 16 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 510. Bölüm Özeti

Akhiraj’ın verdiği talimatla okul açılıyor. Okulun tamiratı henüz bitmediği için öğrencilere de tapınak kısmının tamamlanması için iş düşüyor. Nimboli okula geliyor ve neden tapınakta çalışacağımızı soruyor. Kishore gelir ve ona okul inşa edilene kadar tapınakta çalışacaklarını söylüyor. Tüm çocukları karşılıyor ve tanışmasını istiyor. Bütün çocuklar kendilerini tanıtıyorlar. Kishore, öğrenmeye başlayalım diyerek not defterleri getirip getirmediklerini sorar. Herkes not defterlerini gösterir. Nimboli üzgün görünüyordur. Kishore neden üzgün olduğunu sorar. Nimboli sadece kurşun kalemi olduğunu söylüyor. Kishore ona kendi not defterini veriyor. Nimboli yazmak için oturuyor.İkimizin Yerine 30 Ocak Özeti devam ediyor.

Harki Nimboli’nin çok fazla iş yaptıktan sonra öleceğini düşünüyordur. O sıra Urmila gelir ve Harki’ye kirli kıyafetlerini nereye koyacağını sorar. Harki, Nimboli’nin okula gittiğini ve kendi kıyafetlerini yıkaması gerektiğini söyler. Urmila, ben hizmetçi miyim diyerek sert çıkıyor ve ağlamaya başlıyor. Nimboli’yi neden okula gönderdin diye sorarak sahte bir şekilde ağlıyor. Harki ona bir gün çalışmayla bir şey olmaz diyor. Urmila herhangi bir ev işi yapmayı reddediyor ve sorun çıkarmaya devam ediyor. O sırada Chagani geliyor ve elbiselerini yıkamayı teklif ediyor. Urmila direk kirli kıyafetlerini Chagani’ye veriyor. Harki bu durumun doğru olmadığını düşünüyor.

Kishore tapınakta nasıl çalışacağını tahta üzeriinde öğretir. Nimboli hariç tüm öğrenciler not defterlerine yazarlar. Kishore ona konsantrasyonunun nerede olduğunu sorarar. Nimboli utanarak başını sallıyor. Kishore ondan konsantre olmasını ister. Nimboli içten içe ders esnasında bir şeyler düşünmeye devam ediyor.

Mannu, Abhi ve Jagya’nın atari oyunu oynadığını görüyor. Jagya da onu görerek oraya gelmesini ister. Abhi Mannu’dan Jagya ile bir oyun oynamasını ister. Jagya oynamak için ısrar ederek onu ikna eder. Mannu oturur ve oynar. Abhi ikisini de destekler. Mannu bilerek oyunu kaybeder. Jagya mutlu olur. Mannu onu tebrik eder. Abhi, Mannu’dan onunla da oynamasını ister. Jagya, Mannu ile bir kez daha oynayacağını söyleyerek bu sefer bilerek kaybetme der. Gangahit yemeği olan pakoda getirir. Oynadıkları sırada yemeye başalrlar ve lezzetli olduğunu söylerler. Oyunu  Mannu ve Jagya tekrar oynamaya başlar. O sırada Ganga mutlu görünüyordur.

Nimboli eve gelir ve Disa’yı arar. Disa okuldaki ilk gününün nasıl geçtiğini sorar. Nimboli ona Üstat ji’nin not defterini verdiğini ve tapınakla ilgili şeyler öğrettiğini söyler. Disa, herhangi biriyle arkadaş oldun mu diye sorar. Nimboli herkesle arkadaş olduğunu, hatta birinin ona kutu hediye ettiğini söyler ve arkadaşı tarafından verilen hediyeyi açmasını ister. Disa açmak istemez. Nimboli’nin ısrarıyla Disa kutuyu açar ve kutunun içinden cansız bir şeyin fırladığını görerek bağırır. Nimboli ona şaka yapmıştır. Gülmeye başlar. Disa onu azarlar. O sırada Urmila görünür. Urmila’yı görür ve kutuyu gizler. Urmila gelmesini isteyerek bu kutuda ne olduğunu soruyor. Nimboli açmamasını ister. Urmila onu dinlemeyip kutuyu açar. Cansız oyuncağın fırladığını görerek bağırır. Nimboli güler ve birisini korkutmak için aldığını söyler. Urmila rahatsız olur ve ona bir ders vereceğine yemin eder.

Başka bir sahnede Nimboli düşmüş kıyafetleri balkondan almaya çalışıyordur. Urmila oraya gelir ve Nimboli’nin  kıvrımın kumaşını aldığını görür. Şimdi Nimboli’ye haddini bildireceğini düşünerek şimdi nasıl güldüğünü göreceğim der. İkimizin Yerine 30 Ocak Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 510. Bölüm Özeti 30 Ocak 2020 Urmila Sinirleniyor” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    bu bölümler tv ile uyumlumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir