İkimizin Yerine 509. Bölüm Özeti 29 Ocak 2020 Detaylı

İkimizin Yerine 509. Bölüm Özeti

Geçen bölüm özetinden hatırlayacağınız üzere Akhiraj halkın karşısındaki konuşmasında halkın gözünü boyamak için Nimboli’nin okulun ilk öğrencisi olacağını söylemişti. Konuşma bitip eve döndüklerinde ise Nimboli gerçekten okula gideceğine inanmış ve mutluydu. Akhiraj gelip onu gerçekten okula gideceğini mi zannediyorsun diyerek azarlayarak okula gitmeyeceğini söyler.

O sırada Harki’de gelerek onu azarlamaya başlar ve ev işini yapmasını ister. Nimboli ona konuşmada öyle dedin diyerek Akhiraj’a sert çıkar. Akhiraj onu dövmeye çalışır, ancak Disa Nimboli’yi kurtarır ve insanların gözünü boyamak için söylediğinizi Nimboli bilmiyordu böyle tepki vermesi gayet normal der. Harki Akhiraj’a bir yolunu bulup Nimboli’yi okul işinden soyutlayacağını söyler.

Diğer yandan Pooja, Mannu ile çalışmaya gelir. Ganga, Mannu’nun odasına gitmesini engelleyerek onunla kaba bir şekilde konuşur. O sırada Mannu gelerek salonda çalışma yapalım der. Dadisaa Ganga’dan öfkesini kontrol etmesini ister ve ondan neden bu kadar nefret ettiğini sorar. Ganga, Mannu ‘ya yaptıklarından sonra Pooja’dan nefret ettiğini söyler. Dadisaa, Pooja’dan nefret etmeye devam ederse oğlunu kaybedebileceğini söyler.

Nimboli kendisine verilen işleri bitirir. Harki ona Urmila’nın geldiğini söyler ve odasının çarşafını değiştirmesini ister. Nimboli okula gitmesi gerektiğini bu işi yaparsa geç kalacağını söyler. Harki gülerek okula nasıl gideceğini, gidip ne başaracağını gerçekten merak ediyorum diyerek güler.

Ganga, Mannu’dan yüksek öğrenim için Mumbai’ye gitmesini ister. Mannu kabul eder ve Jagya’dan iki form getirmesini ister. Ganga neden iki form diye sorar. Mannu karısının da onunla aynı seviyede eğitim alması gerektiğini söyler. Bunları duyan Ganga sinirlenir. Dadisaa nu yatıştırır.

Nimboli verilen son işi de bitirir ve artık okula gitmesi gerektiğini söyler. Harki ona başka bir iş verir. Disa verilen son işi yaptıktan sonra Nimboli’nin okula gitmesine izin vereceğini söyler. Urmila Kundan ile birlikte gelir. Disa ve Harki’yi selamlar. Nimboli, okula gideceğini Urmila’ya söyler. Urmila onunla alay eder ve dinlenmek için odasına gider.

Nimboli, Kundan’a okula başladığı için eski kitaplarını alacağını söyler. Kundan kitaplarımı vermem der. Nimboli okula ne götüreceğini sorar. Kundan neden ders çalışma istiyorsun de sorar ve git ve Urmila ile konuş der. Nimboli, vaktinin kısıtlı olduğunu, okuldan döndükten sonra Urmila ile konuşabileceğini söyler. Akhiraj gelir. Harki ve Kundan’a Dhani Ram ve diğerlerinin okulda Nimboli’yi beklediklerini söyleyerek Nimboli’ye okula git der. Nimboli onları selamlayarak mutlu bir şekilde ayrılır. İkimizin Yerine 29 Ocak Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 509. Bölüm Özeti 29 Ocak 2020 Detaylı (3 Yorum)

  1. Gökhan eve giriyorum evde netim olmaz belki keşke gitmeden gelseydin konuşurduk biraz merak ediyorum ne yaptın ne ettin askerlik bitti mi
    Evden geldiğimde İnşallah geri gelmiş olursun kendine çok iyi bak gelirsen görüşürüz

  2. Gökhan arada bakacaktın hani ya da çok meşgulsün bakamıyorsun gelirsen konuşuruz tabi girersen buraya