İkimizin Yerine 508. Bölüm Özeti 28 Ocak 2020 Detaylı

Burak 13 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 508. Bölüm Özeti

Anandi’nin Kishore’yi eğitim alanında eksik olan köyler hakkında bilgilendirmesiyle İkimizin Yerine 28 Ocak Yeni Bölümü başlıyor. Kishore ise Anandi’nin söylediklerine bakmayarak Jhalra köyünü seçer ve annesinin orada kalması gerektiğini söyler ancak bu şekilde kafası rahat eder ve ders vermeye konsantre olabilir. Anandi Jagya ile Kishore hakkında konuşur. Jagya ondan Akhiraj’a yaklaşmasını ister. Diğer yandan hatırlarsanız Akhiraj Kundan’a bir konuşma yazısı yazması için görev vermişti. Nimboli, Kundan’ın konuşmayı yazamamış olabileceğini düşünüyor. Harki boyunu aşan işlere yorum yapma diyerek onu azarlar ve mutfakta çalışmasını ister.  İkimizin Yerine 28 Ocak Özeti devam ediyor..

O sırada Kundan gelir ve yazdığı konuşmayı okur. Kishore gelir ve konuşmasını duymaya güler. Yazdığı konuşma yazısı felaketten de ötedir. Kishore’yi gören Akhiraj onun kim olduğunu sorar. Kishore’un annesi onu tanıtır. Kishore, Jagya’nın gönderdiğini söyler. Akhiraj gülümser ve konuşmaya yardım etmesini ister. Akhiraj Kishore’nin kim olduğunu anlayınca sebepsizce Nimboli’yi çağırır ve ona iyi davranır. Kundan konuşma yazısını okuyacak mısın diye sorar. Akhiraj hayır diye yanıt verir. Disa, Nimboli’yi yanına almayı kabul ettiği için Akhiraj’ın aklında bir şeyler olduğunu düşünür.

Anandi, Nidhi’nin ailesini arar. Pushpa, Anandi’ye kişisel meselemize müdahale etme hakkını sana kim verdi diyerek hesap sorar.Uzak durman için seni uyarmıştım der. Nidhi’nin babası kızına önem verdiği için bir şeyleri halletmeye çalışıyordur. Puspha boşanmak istediğini tekrar söylüyor. Anandi artık yeter diyerek sert çıkıyor. Anandi’den, kendisine karşı taciz davası açacağını, müdahale etmeye hakkı olmadığını söyler ve gider. Nidhi, ailesinin kavga ettiğini görerek ağlar.

Akhiraj konuşma yapmaya başlar ve çocuk evlilikleri, çeyiz ve çocuk eğitiminin başımıza gelen bir sorun olduğunu söyler. Seçimde kazanırsa Jhalra halkı için çalışacağını söyleyerek onlardan destek olmalarını ister. Köyde bir okul açacağını duyurur. Akhiraj, statülerine ve kastına bakılmaksızın herkesin burada çalışabileceğini de söyler. Kishore’u tanıtır ve okulun müdürü olduğunu belirtir.

Daha sonra köylülerden ona bir okul açması için bir toprak vermelerini ister. Köylülerden biri olan Maan Singh okula arazi vermeyi kabul eder. Akhiraj ona teşekkürlerini iletir. Okula kabul edilen ilk öğrencinin kim olacağını sorarlar. Akhiraj Nimboli olacağını söyler. Herkes şok olur.

Kızları kızlardan eğitmeye başlayacağını söyleyen Akhiraj Nimboli’nin okuluma kabul edilen ilk çocuk olduğunu tekrar dile getiriyor. Nimboli çok mutlu oluyor. Herkes alkışlamaya başlıyor. Nimboli, bu haberi Anandi ile paylaşırsa mutlu olacağını düşünür. İkimizin Yerine 508. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 508. Bölüm Özeti 28 Ocak 2020 Detaylı” üzerine 4 yorum

 1. HAVA dedi ki:

  Gökhan iyi geceler kendine çok iyi bak tüm mutluluklar senin olsun

 2. HAVA dedi ki:

  Gelmene çok sevindim istersen Aynuru da davet ederim gelsin bende işte kafan biraz karışık ne yapacağımı bilmiyorum pek iyi olmana çok sevindim

 3. HAVA dedi ki:

  Senin de yeni yılın kutlu olsun tüm mutluluk huzur seni bulsun bir ömür mutlu ol

 4. HAVA dedi ki:

  Gökhan Hos geldin nasılsın çok sevindim gelmene askerlik bitti mi sen yazmak istersen yaz ben gördükçe sana dönerim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir