İkimizin Yerine 507. Bölüm Özeti 27 Ocak 2020 Detaylı

Burak 12 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 507. Bölüm, Jagya’nın Akhiraj’ı arayıp ondan ofisi yerine haveli’ye gelmesini istemesiyle başlar. Akhirajkabul edeerek cipini doğru hareket eder. Anandi bir bayanla konuşurken görülür. Dadisaa Anandi ile konuşur ve ondan ihale dosyalarını göndermesini ister. Anandi dosyaları eliyle getireceğini onunla bu vesileyle buluşmak istediğini söyler. Dadisaa tamam der. Mannu ile çalışmaları hakkında konuşur. Mannu’nun hazırlanmaya gittiğini ve geç kaldığını söyler. Tam o zaman Akhiraj oraya gelir ve içeri girebilir miyim der. İkimizin Yerine 27 Ocak Özeti devam ediyor..

Dadisaa ona bakmak için arkasına döner ve zaten içeri girmişsin der. Akhiraj onu selamlar ve kendini Akhiraj Singh olarak tanıtır. Dadisaa onu daha önce görmüş gibi hissettiğini söyler. Akhiraj, daha önce tanıştığımızı sanmıyorum der. MLA Saheb’in beni buraya çağırdığını ve onu aramasını istediğini söylüyor. Dadisaa Jagya’yı arar. Jagya gelir ve Akhiraj’dan gelmesini ister. Onu yukarı kata çıkarır. Dadisaa Akhiraj’a bakar ve onu daha önce gördüğünü düşünmeye devam ediyordur.

Jagya, Akhiraj’a çocuk evliliklerinin ve çocuk eğitiminin, önemli konular olduğunu söyler. Akhiraj bunun tamamen saçmalık olduğunu düşünse de katlanmak zorundadır. Jagya, köyündeki çocukların eğitim alabilmesi için Jhalra ‘da  bir okul inşa etmesini ister. Akhiraj kabul eder ve yakında bir okul açacağını söyler. Ganga çayla birlikte gelir. Akhiraj ona bakar. Jagya ondan çayı içip gitmesini ister. Akhiraj çayı içer. Jagya Ganga’yı eşi olarak tanıtır. Akhiraj gülümseyerek bakar.

Anandi haveli’ye gelir bu sırada Mannu okula gidiyordur,  gitmeden önce onu selamlar. Akhiraj hala haveli’nin  içindedir ve Jagya’ya yakında okul yapacağını söyler. Jagya oraya gelip kontrol edeceğim der. Anandi yukarı doğru yürüyordur o sırada Mannu geri dönerek Anandi’den onu okula bırakmasını ister. Anandi iyi tamam diyor ve hizmetçiden Dadisaa’ya dosyaları vermesini istiyor. Akhiraj çıkar ve Anandi’nin çıkışını görür, ama yüzünü görmez.

Anandi arabayı çalıştırır. Akhiraj bir telefon görüşmesi ile meşgul olur ve ardından cipiyle beraber oradan ayrılır. Anandi öğretmeni ji tarafından yazılan bir mektubu okur. Anandi derste yakındaki köyleri anlatıyordur. Kishore Jhalra köyünü anlatmasını ister. Diğer yandan Ganga, Jagya’ya Akhiraj’ın hoş biri olmadığını içinin hiç ısınmadığını  söyler. Jagya konuştuklarını yaparsa köy için baya faydalı olacak diyor. Dadisaa onu daha önce de gördüğünü Jagya’ya söyler ve şüphesini onunla paylaşır. Jagya, onu sorgulayacağını söyleyerek bir telefon alır ve Akhiraj’ı arayarak  yakında ofise ziyaretine gideceğini söyler. Ganga ve Dadisaa gergin bir şekilde bakarlar. İkimizin Yerine 507. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. .Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir