İkimizin Yerine 506. Bölüm Özeti 26 Ocak 2020 Detaylı

Burak 10 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 506. Bölüm Özeti

Okula gelen bir adamla yeni bölüm başlıyor başlar. Okula gelip Anandi ile tanışmak için ısrar eder. Okul yetkilileri onun öünü keser tanışamazsın der. Anandi gelir ve neler olduğunu sorar. Adam Nidhi’nin babası olduğunu ve onunla konuşmaya geldiğini söyler. Anandi onun kulağına eğilip daha sonra konuşalım der. Diğer tarafta Kundan eve gelir. Nimboli, Urmila’nın ailesinin evine gittiğini söyler. İkimizin Yerine 505. Bölüm özetinde bahsettiğimiz son olayda Khetram onu eve götürmüştü. Kundan Nimboli’ye onunla kavga mı ettin diye sorar. Nimboli güler. Kundan gerilir.  Kundan Urmila’yı çağırır. Harki gelerek Khetram’ın onu kısa süreli evine götürdüğünü bildirir ve Nimboli’den daha hızlı bir hizmetçi gibi çalışmasını ister. İkimizin Yerine 26 Ocak Özeti devam ediyor..

Nidhi’nin babası Nidhi’yle buluşmaya gelir ve ne olduğunu sorarak seni bu okuldan alacağım der. Nidhi durumunun okulla bir alakası olmadığını ve canı istemediği için yemek yemediğini söyler. Annesinin onunla gelip gelmediğini sorar. Nidhi’nin babası onu ​​ikna edemediğini söyleyerek annenle ayrı kalmamız daha iyi der. Nidhi üzülür. Anandi onları duyar. Nidhi babasına boşanma olayını Anandi ile paylaştığını söyler. Anandi gelir ve onun adına annesiyle  konuşmayı teklif eder. Nidhi’nin babası mutlu olur ve teşekkür eder.

Nimboli üzgün bir şekilde farklı renkteki toplara bakıyordur. Disa gelerek onlrla oyun mu oynuyorsun, ne oynuyorsun diye sorar. Nimboli ise oyun oynamadığı söyleyerek ben niye bu ailenin hiçbir yerinde değilim diye sorar. Disa şok geçirir. Nimboli eski ailemden bile kimse benimle buluşmaya gelmedi annem beni resmen çöp kutusuna attı diyerek üzülür. Disa, onu teselli ederek ondan gülümsemesini istiyor. Nimboli’nin gözleri yaşarıyor. Disa ona bir şeyler yedirmeye çalışır.

Eve gelen Urmila annesine Kundan’ı şikayet etmeye başlar. Annesi ona itaat etmesi gerektiğini söyler. Kocan seni çok seviyor ve artık onunla eş olmanız gerekiyor der. Diğer yandan Akhiraj Kundan’a iş verir ve ondan bir konuşma yazısı yazmasını ister. Kundan bunu başaracağını söyler. Nimboli Kundan’ın üstüne güler.  Akhiraj, hazırlanan konuşmanın çok önemli olduğunu ve bilge  biri tarafından yazılmış gibi olması gerektiğini Kundan’a söyler. Nimboli, Kundan’ın 3 yıldan beri sınıfta kaldığını bu yüzden bir şey yazıp yazamayacağını merak ediyor.

Ertesi gün Nidhi’nin annesi olan Anushka okula gelir ve Anandi’yle konuşur. Nidhi’ye bir şey olursa okuldan alacağım der. Nidhi ona bakar ve çaresizce anne der. Nidhi onlardan babasıyla olan sorunları çözmesini ve tekrar bir araya gelmelerini ister. Anushka baban bizi umursamıyor ben artık beraber olmak istemiyorum der. Nidhi, babasının bir gün önce onunla buluşmaya geldiğini söyler. Anushka senin velayetini alamamaktan korkuor bu yüzden endişe gösterip gelmiş der. Anandi olaya müdahale etmeye çalışır, Anushka ondan evlilik danışmanı olmamasını ister ve ayrılır. Anandi, Nidhi’yi rahatlatır. İkimizin Yerine 506. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. .Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 506. Bölüm Özeti 26 Ocak 2020 Detaylı” üzerine 13 yorum

 1. HAVA dedi ki:

  Offf offf offf Gökhan nerelere kayboldun nasılsın iyi misin

 2. :)) dedi ki:

  Gece mıdır seni bana düşündüren
  Yoksa ben miyim
  Düşünmek için geceyi bekleyen

  Gitme ne olur benden gitme
  Gözümle hiç görmesemde canlı canlı gitme
  Sen olmayınca olmuyor hayhayat duruyor
  Yüreğim hep seni arıyor
  Kilometrelerce uzağa gitsen bile benden gitme ne olur gitme
  Yüreğimi parçalayıp gitme
  Kader izin verdiği sürece hep seni bekleyeceğim

 3. Anonim dedi ki:
 4. Hava dedi ki:

  Off Gökhan offf yine kayıplara karıştın bir gün belki yine gelirsin bakalım bu sefer ne zaman acaba

 5. HAVA dedi ki:

  Yeni sayfaya yazdım gelirsen ordayım

 6. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

  Şimdiden iyi geceler kalbi güzel arkadaşım.. 🙂 🙂 Geçmiş yılbaşını tüm benligimle kutlarım HAVA.. 🙂

 7. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

  Geceye bir şarkı (Se Bıra-Dade)

 8. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

  Yazmani bekleyecegim..Bu sefer gidip çıkacağım buralara 🙂 senin hatrina 😀

  1. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

   (Girip) olacak klavye hataları daha pesimizi bırakmış değil .. 😀 😀

 9. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

  Iyiyim bu arada teşekkür ederim… 🙂

 10. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

  Emeginize sagik.. 😉

  SelamAleyküm HAVA yazdığını gördüm biraz şaşırdım açıkçası.. 😀 yazacağını tahmin etmemiştim malum buralar isis adaya dönmüş durumda.. 😀 Nasılsın ?

 11. Melek dedi ki:

  Belede dizimi olar adamı sinirden çxartır haksızlk çok olur

  1. ceyran dedi ki:

   doğrdu size katlram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.