İkimizin Yerine 505. Bölüm Özeti 25 Ocak 2020 Detaylı

Burak 09 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 505. Bölüm Özeti

Ganga’nın Shiv Niketan’daki Nidhi’yi kontrol etmesiyle İkimizin Yerine Yeni Bölüm başlar. Ganga onun halsiz olduğunu gözlemler ve ona yakında iyi olacaksın diyerek teselli eder. Anandi okula başlamıştır. Sınıf arkadaşları Anandi’ye Nidhi’nin günlerdir halsiz olduğunu ve yemek yemediğini söylerler. Anandi, onun bu davranışının nedeni hakkında düşünmeye başlar. Ganga, Nidhi’nin neden böyle olduğunu açıklayacağını söyleyerek herkesi heyecanlandırır.

Diğer yandan Akhiraj , Kamli’yi kutsayarak sen hep mutlu ol der. Shankar ise lafa girerek siz bize bir adım attınız şimdi de bizim size bir adım atmamız gerekiyor diyerek 100 tolas altını getirir.  Bu çocuk evliliklerinde sizden aldığım altın şimdi hepsini geri veriyorum der. Bu yaptğının sebebi Kamli’ye olan sevgimiz der. Kamli’nin çok iyi bir kız benim kanım ona çok ısındı. Onunla akraba olmam bana yetti, altınlar sizin olsun diyerek Kamli’yi yüceltir. İkimizin Yerine 25 Ocak Özeti devam ediyor..

Akhiraj mutlu olur ve altını alır, ancak Kamli almasına izin vermez. Shankar’a söylediği güzel şeyler için teşekkür eder ama babamın egosunu yüceltmek iyi bir hareket olmayabilir der. Bana verdiğin altını geri alma der. Akhiraj kendi kendine sinirlenir ve Shankar’ın gözünden düşmeyi göze alamayacağını hatırlar. Kamli’ye öfkeyle bakarak altınları reddeder. Kamli altınları alamadığı için Kahiraj’a bakarak gülümser.

Kamli odasında Gopal’ı hatırlar ve ağlamaya başlar. İçeri biri girer Kamli Gopal? diye seslenir. İçeriye Pushkar gelmiştir  ben Gopal değilim diyerek yaklaşır. Pushkar ondan gözyaşlarını silmesini ve gülümsemesini ister. Kamli, Gopal’ı hatırlayınca gülümsüyorum ben der. Diğer yandan Nidhi uyanır. Anandi nasıl hissettiğini sorar. Nidhi kalkar. Anandi ne olduğunu sorarak neden yemek yemiyorsun diye ekler. Nidhi acıkmadığını söyleyerek anne ve babasının boşanmasından rahatsız olduğunu söylüyor. Anandi ona herşeyin yoluna gireceğini söyleyerek yemeğini ye der. Nidhi ondan bir şey yapmasını ve boşanmayı durdurmasını ister. Anandi deneyeceğini söyler. Nidhi az da olsa mutlu olur.

Urmila’nın babası onu pagphera ritüeli için almaya gelir. Urmila babasını selamlar. O sırada Nimboli gelir ve ona kahvaltı getirir. Urmila kahvaltıyı babasına eliyle yedirmesini ister. Nimboli okula gideceğini söyler. Urmila onu azarlar ve Nimboli’den evin hizmetkarı olmasını ister. Khetram Urmila’ya Kundan’ı sorar. Kundan’ın kocası olduğunu hatırlatarak terbiyesizce konuşmasının yanlış olduğunu söyler.  Khetram, kızının evde hüküm sürdüğünü söyleyerek sinirlenir. İkimizin Yerine 505. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. .Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir