İkimizin Yerine 504. Bölüm Özeti 24 Ocak 2020 Detaylı

İkimizin Yerine 504. Bölüm Özeti

Nimboli, Disa’ya gelir ve saçlarını taramasını ister. Disa, Urmila’yı korumayı seçerse Nimboli’den ayrılması gerekebileceğini düşünüyordur. Nimboli’ye sarılır bu sırada Urmila’yı koruyamadığı için kendini affedemeyeceğini düşünüyordur. Diğer yandan Mannu Ganga ile tartışır ve ona Pooja’nın eşi olduğunu ve onunla kalacağını söyler. Ganga bunun evlilik olmadığını söyler. Dadisaa bu konunun artık çözülmesi gerektiğini söyleyerek Anandi’den Pooja ve Sarita’yı haveli’ye getirmelerini ister. İkimizin Yerine 24 Ocak Özeti devam ediyor..

Pooja ve Sarita Anandi ile birlikte gelir. Dadisaa, Mannu’nun Pooja ile kalmak istediğini söyler bunun ne kadar doğru olduğu tartışılırken Pooja, evli olduğumuz için birlikte kalma olayının haklı olduğunu söyler. Anandi doğru zamanın şimdi olmadığını, yaşlarınız küçük olduğu için evliliklerinin yasal olmadığını söyler. Evliliğinizi yapan pandit ji zaten  tutuklandı diyor. Mannu Anandi’ye birbirimizi sevdiğimizi ve insanların bizi ayırmak istediğini iyi biliyorsun diyor. Evliliğimizin yasal olup olmadığını bilmiyorum ama Devimaa’nın önünde evlendik neden beraber kalamıyoruz diye soruyor. O sırada Jagya söze giriyor.

Jagya yasal olarak evliliğinizin geçersiz olduğunu söylüyor. Mannu evliliğimizi kabul edeceğini düşünmedim zaten diye Jagya’ya sert çıkıyor. Pooja’nın elini tutmasını istiyor. Ganga onu durdurur ve gitmesine izin vermeyeceğimi söyler ve Pooja ile kalmana izin vermeyeceğim der. Mannu bizi burada aradın, bizi ayırabilmen için diyor. Anandi seni boşuna mı buraya getirdim görmüyor musun bu aile seni çok seviyor diyor. Anandi, Mannu’dan Pooja ile hayata başlamadan önce kariyerini geliştirmesini istiyordur. Onları doğru zamanda evlendireceğine söz veriyor.

Ganga neden daha sonra evleneceğine söz verdin diye Anandi’ye kızar. Anandi, Mannu’nun mutluluğunu düşünmüyor musun die sorar. Ganga, Mannu’nun hata yapmasına izin veremeyeceğini söyler. Sarita, ailelerinin birbirleriyle uyuşmadığını ve ayrılacaklarını Ganga’ya söyler. Jagya onlar için böylesinin daha iyi olduğunu düşünmeye başlar.

Pooja, Mannu’ya Anandi’nin onlara haksızlık yapamayacağını söyler. Mannu ne söylemek istiyorsun! 18 yaşına kadar sensiz yapamam bekleyemem diyor. Pooja, Jaitsar’da olacağımızı ve sonunda buluşacaklarını söylüyor. Mannu sen dayanabilecek misin diye soruyor. Pooja mecbur olduğunu söylüyor. Mannu sonunda böyle olmasının doğru olduğunu kabul ediyor.

Dışarı çıkıp verdikleri kararı herkese söylüyorlar. Anandi doğru kararı verdikleri için onlara teşekkür ediyor. Sarita, Pooja’yı yanına alır bu sırada Mannu gidiyordur. Giderken gözlerini Pooja’dan alamaz. O sırada Dadisaa, Mannu’yu teselli ederek yatıştırır. Diğer yandan Disa ve Chagani oturuyorlardır. Disa, Urmila için hiçbir şey yapamayacağını söyler. Nimboli gelir ve ona Kundan’ı Urmila’ya iyi davranması için uyardığını söyler. İyi davranmazsa cezasını keseriz diyerek içlerini rahatlatıyor. İkimizin Yerine 504. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. .Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 504. Bölüm Özeti 24 Ocak 2020 Detaylı (1 Yorum)