İkimizin Yerine 503. Bölüm Özeti 23 Ocak 2020 Mangala Kararını Verdi

Nimboli, kachorisleri yediğini herkesin önünde itiraf ediyor. Harki ve Kundan onu azarlamaya başlar. Nimboli ise  canım ok istedi kendime karşı koyamadım diye kendini savunur. Urmila odasına dinlenmeye çekilir. Urmila düşünmeye başlar o sırada Kundan içeri girer ve içini dökmeye başlar. Kundan senden sadece bir kadının kocasına nasıl davranması gerekiyorsa bana öyle davran der. Urmila’nın aklına annesinin söyledikleri gelir. Annesi ondan böyle davranmasını istemişti. Kundan onu mutlu edeceğinden emin bir şekilde ona bakarak karı koca gibi olalım mı artık diye sorar. Urmila evet dercesine başını sallar. Kundan çok mutlu olur ve Urmila’ya yaklaşmaya başlar. İkimizin Yerine 503. Bölüm Özeti devam ediyor..

Ganga odasında endişeli bir şekilde oturuyordur.  Jagya gelir ve endişesini görür ona ne olduğunu sorar. Ganga bugün uzun zaman sonra tüm ailenin bir arada olduğunu Mannu’nun geri döndüğünü söyleyerek ama diyerek susar. Jagya oa yaklaşır ve aması ne diye sorar. Ganga, Mannu ve Pooja ile alakalı içimde bir korku var der. Jagya elini omzuna koyarak Ganga’ya dün geceye kadar Mannu’nun bize geri döneceğini ve ailemizin tamamlanacağını düşündük mü der. Ganga hayır olarak başını sallar. Jagya bugün her şey yolunda gittiğine göre yarın da gidecek bende böyle hissediyorum der.

Pooja odasına gelir ve Mannu’nun gönderdiği mesajını görür. Endişelenme bu gece yarın geleceğim ve seni oradan alacağım. Seni seviyorum, sevgiler Mannu. Pooja mesajı okur ve mutlu olur. Yatağında oturuyor ve ona cevap vermeyi düşünüyordur. Tam yazmaya başlarken Sarita içeri girer ve saatin geç olduğunu neden uyumadığını sorar. Pooja birazdan uyuyacağım diyor. Sarita ona yaklaşarak bir soru sormak istiyorum ama çekiniyorum diyor. Pooja çekinmene gerek yok söyle diyor. Sarita biraz tereddüt ediyor ve ikiniz birlikte kalırken birlikte uyudunuz mu diye sorar. Pooja şok olur ve korkar sessiz kalır. Sarita hiçbir şey olmadığını düşünerek mutlu olur. Pooja’nın kafasını okşar ve odadan çıkar.

Nimboli Mangala’dan af diliyor Mangala kendine yalan söylendiğini söylüyor. Mangala, Akhiraj Singh’in tüm kötü eylemlerini hatırlıyor. Ahira’nın Nimboli ve Kamli’ye nasıl işkence ettiğini, Gopal’ı öldürdüğünü, Kundan’a işkence yaptığını hatırlıyor. Anandi’yi hatırlıyor ve onu aramaya karar veriyor. İkimizin Yerine 23 Ocak Özeti bitti arkadaşlar.Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 503. Bölüm Özeti 23 Ocak 2020 Mangala Kararını Verdi (2 Yorum)

  1. dizi bundan sonraki bölümleri aptallık la dolu kanalın bir çözüm bulması lazım en kısa sürede aptal aptal yemin dizisini ya sabah saatine ya öglen saatine alınması lazım 2 yerine 3 hİNT lshq ka rang safed kaısı yeh yaarıaan.. geet hui sapse parai.. ve 2012 2015 2018 arası diziler seçilmeli KANALIN BİLE KENDİNE GÜVENİ YOOKKEN BU KAÇINILAMAZ … DİZİYİ SAATLER SEÇİLSİN DURDURSUN VE ADAM GİBİİİ SATLER ONAYLANSIN İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NEDEN SAAT AYARLARTINI DÜZELTMİYOR ZOR DEYİL YA 10 30 YA 14 30 YENİ BÖLÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM YEMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN DİZİSİ