İkimizin Yerine 502. Bölüm Özeti 22 Ocak 2020 Nimboli Yerinde Durmuyor

Burak 06 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 502. Bölüm, Mannu’nun Ganga’dan özür dilemesiyle başlar ve bugünden itibaren o ne derse onu yapacağını söyler. Ganga ona sarılır ve mutlu bir şekilde ağlar. Dadisaa devimaa’ya teşekkür ederek artık rahatladım der. Mannu kutsamalarını alır ve özür diler. Jagya ise Mannu ve Ganga birbirlerine sarılırken bakarak duygulanır. Mannu Jagya’ya yaklaşarak Bapusaa’yı çağırır, onlardan da yaptığı hatalardan dolayı özür diler. Jagya ona sarılarak mutluluk gözyaşları dökmeye başlar. Anandi ise çok mutludur onlara bakarak gülümsüyordur. Jagya bu dramatik ortamdan rahatsız olur ve herkes evine geldiğine göre mutluyuz bu kadar duygusallaşma yeter der. İkimizin Yerine 22 Ocak Özeti devam ediyor..

Kundan arkadaşıyla evlilik hayatı hakkında fikir alışverişi yapıyordur. Urmila ile aralarındaki soğukluktan rahatsız olduğunu söyler. Arkadaşı ondan Urmila’ya sözünü geçirmesinin gerektiğini söyler. Kundan, Urmila’nın onunla hiç bir zaman aynı fikirde olmadığını söyler. Arkadaşı daha tatlı görünmeye çalış ve ona çaktırmadan yaklaş gibi önerilerde bulunur.

Urmila’nın aklında hala Nimboli’nin nasıl kachoris yapmayı becerdiğinin soru işaretleri vardır. Nimboli TV izlemeyi hak etmiştir ve mutludur odasına gelir. Urmila’ya televizyonda ne olduğunu sorar. Urmila açıklayacağını ve bir sorun olduğunu söyleyerek televizyonu kapatır. Nimboli ne olduğunu sorar. Urmila televizyonda sıkıntı olduğunu daha sonra kontrol edeceğini söyler. Nimboli sinirlenerek odaya gitmek istiyorum! der. Urmila, bu kadar mutluluk yeter sana diyerek pis pis güler.

Anandi insanları umutlandırmamak için Mannu’yu kurtarmaya tek gittiğini söyler. Ganga minnettar kalır ve teşekkür eder. Anandi Vimla ji’nin onu ikna ettiğini ayrıca Mannu’nun sorumlu bir çocuk olduğunu ve çok olgunlaştığını söyledi der.

Sarita, Pooja’yı hatırlayarak ağlar. Tam o sırada Pooja gelir ve Sarita’dan özür dileyerek resminin önünde durur. Sarita ona sarılır ve ağlar. O sırada Anandi gözlemliyordur. Sarita, Anandi’ye onu eve geri getirdiğini için teşekkür eder. Sen çok iyi yürekli birisin bugün hayatımı kurtardın der.  Mannu ise ondan da özür diler. Sarita onları affeder. Mannu Pooja’dan bu gece Sarita ile kalmasını ister ve yarın onu alacağını söyler. Sarita şaşırtıcı bir şekilde bakar. Anandi, Mannu’nun Pooja’yla birlikte haveli içinde kalmasını istediğini ve işleri karmaşıklaştıracağını düşünüyor. Doğru bir karar alıp bu karmaşıklığı önlemek istiyor.

Kundan jalebileri almıştır. Jalebileri tabağa koyar. Nimboli onu görür ve neden benim için getirmediğini sorar. Kundan bunların Urmila için olduğunu söyler ve bir daha ki sefere sana da getiririm diyerek Nimboli’yi geçiştirir.  Nimboli, jalebi’nin tabağına bakar ve istemez kalsın der ama aslında çok istiyor hepsini tek seferde yiyecek kadar çok seviyordur. Kundan arkasını dönünce dayanamaz ve jalebileri yer. Kundan Tabakta sadece bir jalebi görünce gerilir ve onu da yiyeceğini düşünerek önünden alır.

Urmila gelir ve Nimboli’nin elinde jalebi görür. Kundan, Harki ve Akhiraj’a yüksek sesle bağırır. Nimboli gerilir. Urmila, Nimboli’ye dövüleceğini söyler. Harki gelir ve ne olduğunu sorar. Urmila, jalebileri yediğini söylüyor. Nimboli öyle bir şey yapmadım diyor. Urmila Nimboli’nin elindeki jalebiyi göstererek yalan söylediğini söylüyor. Nimboli, Urmila’nın onu tuzağa düşürdüğünü eline jalebiyi onun verdiğini söylüyor. Harki bunların nereden geldiğini soruyor. Kundan, Urmila’ya getirdiğini söylüyor. Disa gelir ve  Nimboli’ye gerçekten yedin mi diye sorar. Nimboli tedirgin olur sesi titrer. Harki, onu cezalandırmak için alır. Urmila ona yumruklarını gösterir ve kötü yüz ifadeleriyle intikam alır. İkimizin Yerine 22 Ocak 502. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.