İkimizin Yerine 501. Bölüm Özeti 21 Ocak 2020 Mannu Özür Diliyor

Burak 04 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 501.  Bölüm, Urmila’nın vakitleri saymasıyla başlar. Urmila mutfağa girmeye çalışır. Nimboli, Disa’nın Kachoris ile ne zaman geleceğini düşünerek endişelenir. Urmila girerek kachoris yapamayacağını söyler. Nimboli döner ve kachoris tabağını gösterir. Ona oturmasını ve yemesini söyler. Sarita Ganga’yı arar ve Mannu ile Pooja’yı sorar. Ganga şu ana kadar hiçbir bilgi verme taraftarı değildir. Dadi Mannu’ya gelir ve birinin geldiğini söyler. Dadi ve Anandi gelmiştir. Mannu şok olur ve nasıl burdasın der.

Mannu sen bize ihanet ettin der. Dadi, bu evde kalacak başka Ratanları göremediğim için sana ihanet ettim diyerek cevap verir. Mannu babası gibi olmak istediğini söyleyerek bunun neresi yanlış diye soruyor. Dadi, Ratan’ın büyük bir suçlu olduğunu ve çok kötü biri olduğunu söylüyor. İkimizin Yerine 21 Ocak Özeti devam ediyor..

Mannu, Bapu’mun kötü olmadığını söylüyor. Dadi, Ganga ve halk ne demişse onun doğru olduğunu söylüyor. Ratan’ın onu mülkü gibi düşündüğünü söyler. Ganga’nın ölümünden önce Ratan’la tanışmasına izin verdiğini de dile getirir.

Urmila, Nimboli’nin nasıl kachoris yapabildiğini düşünürken yiyor ve çok lezzetli olduğunu düşünüyor. Onun önünde sevmemiş gibi yapıyor. O sırada Disa gelerek kachoris’i tadıyor ve beğenmediğini söylüyor. Urmila bunun iyi olduğunu söylüyor. Nimboli televizyon izlememe izin verebilir misin diyor. Urmila tereddüt ediyor. Nimboli Urmila’ya sarılıyor. Urmila ona bir ders vermeyi düşünüyor.

Akhiraj cipinde eve dönüyor. Yaşlı adamın arabayı zorlukla çektiğini görüyorlar. Akhiraj onu azarlamak için aşağı inmeye hazırlanırken köylülerin geldiğini görür ve 360 derece dönerek yardımcı olur. Arabayı çukurdan çıkarıyorlar. Yaşlı adam Akhiraj’a teşekkür ediyor. Akhiraj halk için çalışmak istediğini söylüyor. Halkın gözünü boyamayı başarıyor.

Jagya, Ganga ve Dadisaa Anandi’yi bekliyorlardır. Jagya, Anandi’nin onu buraya çağırdığını söyler. Ganga endişelenir. Anandi gelir ve yanında Mannu ile Pooja’yı getirir. Herkes mutlu ve duygusal olur. Ganga ona sarılır. Mannu hataları için özür diler. Anandi bakıyor. İkimizin Yerine 21 Ocak 501. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir