İkimizin Yerine 500. Bölüm Özeti 20 Ocak 2020 Akhiraj Jagya’nın Ofisinde

Burak 04 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 500. Bölüm, Vimla’nın arkadaşıyla buluşmak amacıyla Dhaba’ya gittiği için Mannu’yu azarlamasıyla başlar. Geçen bölüm özetinde değindiğimiz içki mevzusu onları baya sinirlendirmiştir. Pooja ve Vimla sen nasıl o alkolü içersin diye hesap soruyor. Mannu onlarla konuştuğunu akışına kapılınca içtim der. Vimla onu azarlar ve Pooja’dan ona yemek vermesini ister. Ratan’ın sesini duyuyor ve burada kalırsa Mannu’yu onun gibi yapmaktan korktuğunu söylüyor. Sevginin onu buraya bağladığını söyleyen Vimla, Mannu’yu kendisine benzeteceğine söz verir. Vimla Ratan’a benzemesine izin vermeyeceğini söylüyor.

Akhiraj ve Jagya buluşmaya hazırlanıyorlardır. Akhiraj Jagya’yı arayarak 2 dakika içinde orada olacağını bildirir. Jagya Anandi’den orada oturmasını isteyerek ben bir toplantıya katılmaya gidiyorum diyor. Anandi bakıyor. O sırada Akhiraj Jagya’nın ofisine ulaşır ve şakayla karışık konuşmaya başlar. Akhiraj kapıyı açar ve Anandi’nin yüzünün döndüğünü görür. Anandi odadan çıkar ve en son Akhiraj’ın gittiğini görür, ancak yüzünü göremez. Bir telefon alır ve ayrılır. İkimizin Yerine 20 Ocak Özeti devam ediyor..

Jagya, Akhiraj ile konuşur. Akhiraj halk için çalışmak istediğini ve bu yüzden Jhalra’nın köyünde seçimlerde yer almak istediğini söyler. Jagya’dan köy gelişimi hakkında düşünmesini ister. Jagyaçocuk evliliğinden şikayetçi olduğunu ve Sarpanch topluluğunun rüşvet aldığını söyleyerek onları devlete şikayet etmesini ister. Akhiraj gerilir ve anlaşırsak bu sorunu çözeceğini söyler. Jagya, PA’sıyla konuşacağını ve ona geri döneceğini söylüyor. Akhiraj tamam diyor ve ayrılıyor. Jagya Anandi’nin nerede olduğunu merak ederek etrafa bakar.

Nimboli, Disa’nın gelmesini bekler ve pişmemiş kachoris’e bakar. Disa kachoris’i  pişirmeye çalışarak acele eder çünkü Urmila’ya pişmesi için sadece 10 dakikası olduğunu söylemiştir. Kachoirs yanar. O sırada Nimboli gelir ve  yanmış kachori’ye bakar. Disa’nın zamanında gelip gelmediğini düşünür. Urmila gülüyordur. Nimboli’nin baştan yapması gerekiyordur. Disa gelir ve Urmila’nın gülüşünü görür. Urmila geri sayımı başlatır 2 saati olduğunu söyler. Disa içeriye nasıl ulaşacağını düşünür ve pencereden içeri girerek mutfağa gider. Nimboli gerilir.

Urmila mutfağa girmeye çalışır, ancak Nimboli onu durdurur ve tarifi kimseye söylemeyeceğini söyler. Urmila güler ve karnını doyurmak için kachoris yapmasını ister, hayatım boyunca hizmetkarımsın karnımı doyur der. Nimboli gerilir. İkimizin Yerine 20 Ocak 500. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir