İkimizin Yerine 499. Bölüm Özeti 19 Ocak 2020 Mannu Zor Durumda

Burak 03 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 499. Bölüm, Ganga’nın Dadisaa ilaçlarını vermesiyle başlıyor. Dadisa içmek istemediğini söylüyor.. Ganga eğer bu ilaçları bitirmezsen tekrar hastalanacaksın diyor. İlaçlarını bitirmezsen Anandi’yle gidemezzsin diyor. Anandi gelerek seni yanımda götürmeyi düşünmüyorum der. Dadisaa şaşırır ve neden diye sorar Anandi çünkü doktorunu dinlemiyorsun diyerek gülümsüyor. Dadisaa ikiniz bir oldunuz üstüme oynuyorsunuz ben sadece Mannu’muzun geri gelmesini istiyorum ancak o şekilde iyileşirim diyor.

Mannu ise köyün sokaklarında yürüyerek Pooja ile yaptığı işi anlatıyordur. Kamleshji ile tanıştığını ona iş vereceğini söyler. Dört kişilik bir grup ağacın altında oturmuş Mannu’yu arıyorlardır. Mannu onları görür. Pooja’ya evde neler olduğunu dinleyeceğini söyleyerek telefonu kapatır ve adamlara doğru gider. Mannu sizi tanımıyorum neden beni arıyorsunuz der. Erkekler seni çok küçükken onu gördüklerini söylerler. Ratan’ın gururuydun sen derler. Mannu mutlu olur ve babasını tanıyıp tanımadıklarını sorar. Erkekler tanıdıklarını onlarla birlikte olduğunu söylerler hatta birbirimizden hiç bir şey gizlemeyiz derler. Onu tanımak istiyorsan geceleri dhabha’ya gel derler. İkimizin Yerine 19 Ocak Özeti devam ediyor..

Mannu dhabha’ya ulaşır, tanıştığı adamlardan üçü orada oturuyordur. Mannu’ya fıstık vererek yemesini istiyorlar. Bugün Ratan için bir kutlama yapacaklarını ve onun büyük kalpli biri olduğunu söylüyorlar. Sonra diğer adamdan bir şey getirmesini istediler ve o adam alkol şişesi getiriyor. Mannu şaşırır. Ratan’ın bunu kutlamak için kullandığını söylüyorlar.  Mannu ama ben bunu içmiyorum diyor. Erkekler tamam diyerek bizim için bardaklara doldur diyorlar. Mannu’nun elleri titriyor. İçeceği üç bardağa dolduruyor. Adamlar  4. bardağa da içki koymasını istiyorlar.

Mannu hem tereddüt hem de korku dolu anlar yaşıyordur. 4. bardağı da doldurur. Erkekler mutlu olur. Mannu geri oturur. Erkekler ondan biraz içmesini ister. Mannu tereddüt ediyor, erkek ısrar ediyor. Sadece bir yudum iç bir yudumdan bir yudumdan bir şey olmaz diyorlar. Mannu hala kararsız. Erkekler bir yudum alması için tekrar ısrar ediyorlar. Mannu bardağı alarak bir yudum almaya çalışır. Ama aniden o bardak Manu’nun elinden düşerek kırılır. Herkes şok olur ve şaşırırlar. Bu sırada Akhiraj köyde iki kardeş sorununu çözmeyi başarır ve köylünün bir hayli güvenini kazanır. Siyasete atılacağından dolayı bu tarz işlerle uğraşan Akhiraj hedefine emin adımlarla ilerliyordur. 

Jagya evde bilgisayarıyla iş yapıyordur. Telefonu çalar. Arayan Akhirajdır. Jagya’yı selamlar. ama Jagya onu tanımaz. Akhiraj, Jhalralı hizmetkarı Akhiraj olduğunu söyleyerek kendini tanıtır. Jagya, çocuklar hakkında bir bilgisi olup olmadığını sorar. Akhiraj bilgisi olmadığı için şok olur ne cevap vereceğini bilemez. Akhiraj şimdi hayır diyor ama adamlarım arıyor onları bulacağız endişelenme der. O iki çocuk da yakında bulunacak diye kendinden emin bir şekilde konuşur. sonra Akhiraj yarın onunla buluşmaya gelebileceğini söyler. Jagya nedenini sorar. Akhiraj, buluşunca konuşuruz diyor. Jagya tamam diyor. Akhiraj mutlu olur. Jagya aramayı keser.

Jagya, Anandiye ulaşarak olanları söyler. Akhiraj’ın buluşmaya gelmesinin sebeplerinden birinin Mannu ve Pooja olduğunu düşünüyorum  Mannu ve Pooja hakkında bir şeyler söylemek isteyebilir der. Anandi tamam yarın ofise geleceğim diyor. Jagya tamam diyor ve görüşmeyi kesiyor. İkimizin Yerine 19 Ocak 499. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 499. Bölüm Özeti 19 Ocak 2020 Mannu Zor Durumda” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Hayat durdu sanki
    Hep bi aksilik olmak zorunda mı ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.