İkimizin Yerine 498. Bölüm Özeti 18 Ocak 2020 Detaylı Kamli Ölüyor mu?

Burak 03 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 498. Bölüm, Urmila’nın Khetram’ın eve geldiğini görünce mutlu olmasıyla başlar. Khetram onun için TV getirdiğini söylüyor. Urmila bir şey getireceğini söylüyor. Khetram oturur ve kızını mutlu gördüğü için keyfi yerindedir. Akhiraj’ı sözünü yerine getirdiği için överek Nimboli ve Kundan’ın evliliği hakkında bilgi veren kişinin adını söylemeye karar verdiğini söyler. Disa şok olur. Akhiraj kim olduğunu sorar. Khetram, telefon numarasının senin de telefonunda kayıtlı olduğunu söyler. Disa şok geçirir. Khetram adının Kamli olduğunu söyler. Akhiraj ve Harki şok olurlar.

Khetram Kamli’nin kim olduğunu sorar o sırada Nimboli çay getiriyordur. Disa onun gelmesini engeller. Akhiraj, Kamli’nin uzak akrabaları olduğunu söyler. Khetram şimdi onunla konuştuğunu söylüyor. Akhiraj kalkar ve Khetram’ın gitmesi gerektiğini söyler. Khetram Urmi’yi daha sonra pagphera ritüeli için alacağını söyleyerek oradan ayrılır. Akhiraj çok sinirlenir ve Kundan’dan arabayı hazırlamasını ister. Kılıcını alır. Disa ve Harki onu durdurmaya çalışır, ama boşuna çabalıyorlardır. Akhiraj durmayacaktır. İkimizin Yerine 18 Ocak Özeti devam ediyor..

Akhiraj kılıcıyla Kamli’nin kaldığı eve gelir. Pushkar’ın annesi Kamli’den içeri gitmesini ister ve Pushkar’dan Akhiraj’ı içeri almasını ister. Akhiraj Kundan’dan Kamli’yi yakalamasını isteyerek kılıcını çıkarır. Pushkar’ın kayın validesi, Kamli’yi öldürmesini önler. Akhiraj, Kamli’nin bugün benim elimden ölmesi gerekiyor der. Pushkar’ın annesi ona Kmali’nin eskiden onun ailesinden olduğunu söyler. Akhiraj bağırarak beni millete rezil etti, Khetram’a Nimboli’yi anlatan kadını öldürme sözü verdim ben der. Bugün benim elimden kaçamayacak der. Pushkar Kamli’nin elini tutar ve koşarak kaçmaya başlarlar. Akhiraj Kundan’dan onu yakalamasını ister. Pushkar’ın annesi kocası Jatashankar’ı çağırır. Pushkar terasa gider. Kundan onları takip eder. Akhiraj’ı birden önlerinde bulurlar. Kamli’yi öldürmek için kılıç tutuyordur. Pushkar korkar. Ondan Kamli’nnin peşini bırakmasını ve onu öldürmemesini isteyerek ağlar. Kamli, Akhiraj’ın sırtına kılıç atarak Gopal’ı öldürdüğünü hatırlarken gözleri yaşarır. 

Kamli, Pushkar’dan kaçmasını isteyerek Akhiraj’ın ayaklarına oturup beni bugün öldür! Ben hayatta kaldığım sürece peşimi bırakmayacaksın zaten şimdi öldür kurtulayım der. Akhiraj Pushkar’dan torayı terketmesini ister ve Kamli’yi kılıcı ile öldürmeye çalışır. Tam o sırada Jatashankar silahını kafasında görünce şok olur. Jatashankar bir şey yapmaya çalışırsan seni öldüreceğim. Bu benim evim der. Pushkar’ın annesi oraya ulaşır. Kamli’nin oğlumun karısı olduğunu söyler. Akhiraj, sadece 4 gün içinde herşeyiniz Kamli’mi oldu diyor ve ben onun babası olarak istediğimi yapma hakkına sahibim der. Jatashankar hangi haktan bahsediyorsun diye tepki verir. Yüzünü görmek istemediğini söyleyer. Akhiraj bugün onu elinde sonunda öldüreceğini söylüyor. Pushkar ağlıyor.

Akhiraj ona tekrar saldırmaya çalışır, ama Jatashankar kızımın başına bir şey gelirse oğlunu kaybedersin diyerek tehdit eder. Akhiraj, Jatashankar’ın silahı Kundan’ın kafasında tuttuğunu görünce şok olur.  Jatashankar, Akhiraj’dan derhal evine gitmesini ister. Akhiraj, Jatashankar’ın silahı Kundan’ın kafasında tuttuğunu görünce gerilir ve Kundan’ı alarak oradan ayrılır. Pushkar ağlayarak Kamli’yi kucaklar. Jatashankar, Kamli’ye artık babası olduğunu söyleyerek endişelenmemesini istiyor. Kamli mutlu bir şekilde ağlıyor. Pushkar’ın annesi ona sarılır ve ağlamamasını ister. Akhiraj öfkeyle eve gelir ve Harki’ye Kamli’nin bu sefer de kurtarıldığını ve onu Jatashankar’ın onu kurtardığını söyler.  Harki onun peşinden gider. Nimboli ise sevinerek dua eder.

Nimboli, Urmila’nın odasından gelen TV sesini duyar. Urmila’nın odasına geliyor ve köşede oturarak TV’yi izlemeye çalışıyordur. Urmila onu farkederek televizyon izlemesini istemeyerek kovar.  Nimboli üzülerek oradan ayrılır. Urmila arkasından kapıyı kapatır.

Nimboli Disa’ya gelir ve gözleri yaşlıdır. Disa ne olduğunu sorar. Nimboli, Urmila’nın onu evden attığını ve TV izlemesine izin vermediğini söyler. TV izlemek istiyorum der. Disa bunun büyütülecek bir şey olmadığını söyler ve izleyeceğin şeyleri anlatayım ben sana der. Nimboli, duyarak eğlenemeyeceğini söyler. Disa onu omzunda dinlendirir ve bir Kral ve Kraliçe hikayesi anlatır. Nimboli ondan hikayeyi anlatmaya devam etmesini ister ve kalbi ile hayal eder. Disa hikayeyi anlatmaya devam eder. İkimizin Yerine Dizisi 498. Bölüm 18 Ocak Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 498. Bölüm Özeti 18 Ocak 2020 Detaylı Kamli Ölüyor mu?” üzerine 1 yorum

  1. ece dedi ki:

    ayy ben kamli yi cok seviylrum ve puscar on bunlari yaptigini gorunce duygulqndim ve urmila yi jic ama hic sevmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.