İkimizin Yerine 497. Bölüm Özeti 17 Ocak 2020 Detaylı Nimboli Kızdırıyor

Burak 02 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine Dizisi 497.  Bölüm, Nimboli’nin Urmila’nın uyanmasını beklemesi ile başlıyor. Urmila uyanır ve Kundan’ın uyuduğunu görür. Yataktan kalkmaya çalışır ve yere düşer, Nimboli’nin bacaklarına bağladığı iplik yüzünden Kundan’ı da düşürür. Nimboli düştüklerini görünce güler. Kundan iyi misin diye sararak ona yaklaşmaya çalışır. Urmila onu uzaklaştırır. Nimboli’nin yumruklarını gösterdiğini görür ve Kundan’dan onu yakalamasını ister. Kundan gitmeye çalışır ve düşer. Daha sonra ipliği açar ve Nimboli’yi cezalandıracağı üzerine yemin eder. Kundan ve Urmila dışarı çıkarlar Akhiraj’ı selamlarlar.

Kundan, Nimboli neden böyle bir şey yaptı diye sorar, Urmila ise geçen bölüm özetinde bahsettiğimiz yemek olayının intikamını aldığını söyler. Nimboli ise soğuk kanlılıkla neden beni suçluyorsun ben yapmadım der. Urmila yalan söylediğini söylüyor. Kundan, Nimboli’nin bacağını büküyor ve ondan gerçeği söylemesini istiyor. Chagani, Nimboli’nin gece onunla birlikte olduğunu söyleyince işler karışır. Urmila, Harki’ye Nimboli’nin ona yumruk attığını gördüm der. Nimboli suçlamayı kabul etmez ve Kundan’dan elini bırakmasını ister. Akhiraj’ın telefonu çalar ve susmalarını ister. Urmila öfkeyle bakmaya devam ediyordur. İkimizin Yerine 17 Ocak Özeti devam ediyor..

 

Komşular Mannu ve Pooja hakkında Vimla’nın evinde kalmaya geldiklerini konuşuyorlardır. Pooja suyu almak için kuyuya gelir ve komşuları selamlar. Komşu ona Ganga’nın bütün gün çalıştığını ve Vimla’nın (Dadi) tüm işkencelerini üstlendiğini söyler. Pooja, Mannu’yu bu konuda bilgilendirmesi gerektiğini düşünür.

Disa, Nimboli’ye gerçekten ayaklarını bağlayıp bağlamadığını sorar. Nimboli kekeliyor ve yaptığını kabul ediyor. Urmila ise nimboli’yi cezalandırmak amacıyla onu dövmesi için başkalarına emir vermişti. Disa ondan hiçbir şey yapmamasını isteyerek bi konuşalım der. Nimboli, Kundan’ın onları duyduğunu görünce şok olur. Kundan Nimboli’ye gelir ve onu dövdüğü için özür diler. Nimboli şaşırarak neden böyle diyorsun der. Kundan bizi birbirimize yaklaştırdın ve iyi birşey yaptın der. Kundan ayak bağlama olayından memnundur.

 

Mannu, Pooja’ya Kamli ile konuştuğunu söyler ve ona iş vereceğini söyler. Pooja gelir ve Mannu’ya Dadi’nin onlara yalan söylediğini söyler. Ona komşularının söylediklerini söyler. Mannu komşular yalan söylüyor diye çıkış yapar ve  annemi çok iyi tanıyorum der. Dadi’yi de biliyorum, o çok sevgi dolu biri der ve Pooja’dan endişelenmemesini ister. Vimla onları duyar ve Mannu’nun onun desteği olduğunu düşünür. Nimboli, gazetedeki numarayı görerek Kamli’yi aramaya çalışır. Kamli Khetram’ın aradığını düşünür ve telefonu açarak sana verdiğim bilgileri kimseye söyleme beni bir daha arama der. İkimizin Yerine Dizisi 497. Bölüm 17 Ocak Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir