İkimizin Yerine 496. Bölüm Özeti 16 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı Detaylı

Burak 01 Oca 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 496. Bölüm Akhiraj’ın köylülerle buluşmaya başlamasıyla başlıyor ve aklında içme suyu problemi gibi pek çok köy problemi olduğunu söylüyor. Herkesin sorunlarını anlatmasını istiyor. Herkes başını aşağıda tutarak korkuyor. Biri kalkıp çocuk işçiliğini eleştirmeye başlar. Akhiraj ona insanlık hakkında ders verir ve zayıf insanlara işkence eden kimseyi göremediğini söyleyerek çocuk işçiliğine karşıyım der. Görüntüsünü köylülerin önünde daha iyi hale getirmek için bunu yapar. Adam Akhiraj’dan özür diler.

Pooja mutfakta yemek yaparken, Mannu onu kızdırmak için sahte kertenkele fırlatır. Pooja bağırır ve Mannu’yu arar. Mannu gelir ve onun sahte olduğunu söyler. Pooja beni gerçekten korkuttuğunu ve onu dövmek için peşinden gider. Mannu ise şaka yaptığını söyler. Pooja Mannu’nun kollarına düşer ve birbirlerine bakarak gülümserler. Dadi gelir ve ne olduğunu sorar Mannu utanır ve oradan ayrılır. Dadi Pooja’dan bir eş gibi davranmasını ister. Pooja gülümser.

Nimboli ev işleriyle meşguldur. Akhiraj bir telefon çağrısı alır, çağrıdaki adam onu ​​çocuk işçiliği için dükkan bekçisini azarladığı için övgüler yağdırır. Akhiraj çocuklara karşı hiçbir şeye dayanamayacağını söyler. Çalışmak yerine eğitim alırlar diyerek gönüllerde taht kurmaya çalışır. Nimboli sözlerini duyar ve beni neden böyle düşünmüyor diye üzülür. Akhiraj’a bakar Akhiraj neden baktığını sorar. Bana su getir der. Harki ise onun bir hayvan olduğunu söyler. Nimboli su getireceğini söylüyor. Akhiraj ona tereyağı sütü, tava vb. Getirmesini emreder.  Akhiraj iyi vakit geçirdiğini söyleyerek Jagya ile tanıştıktan sonra siyasete gireceğini de Harki’ye söyler.

Urmila’nın annesi televizyonu yollamıştır. Urmila televizyonunu nereye koyacağını düşünüyor ve yatağının yanında yer ayarlamaya karar veriyor. Nimboli ona çay getirir. Urmila onu azarlar ve çayı bırakıp gitmesini ister. Nimboli bırakırak gider. Urmila elini sıcak çaya koyar ve bağırır. Nimboli gelerek onun haline güler. Urmila sinirlenir ve çay bardağını yere atar. Ağlayarak Harki’yi çağırır. Harki’ye Nimboli’nin çay bardağını masanın kenarında tuttuğunu söyler, böylece elim yandı der. Harki, Nimboli’yi azarlar ve ondan yeri temizlemesini ister. Urmila sırıtarak Nimboli’ye yumruk atar. İkimizin Yerine 16 Ocak Özeti devam ediyor..

Jagya eve gelir. Abhi kalkar ve ona sarılır. Odama geldiğinde söylediğin herşeyi duydum uyumuyordum der. Jagya söylediğim her şeyde samimiydim der ve Abhi’yle Shivam’ı hem eşit hem de seviyorum diyerek gönlünü alır. Abhi anladığını söyleyerek ondan tekrar şüphe etmemeye söz veriyor. Dadisaa, yanlış anlaşmayı giderdiği için Devimaa’ya teşekkür eder ve onları kutsar. Ganga gülümsüyor. Dadisaa, Mannu’nun eve dönmesini umuyor. Dayak yiyen Nimboli intikam almak ister odalarına gelir ve Kundan’ın ayaklarını Urmila’nın ayaklarıyla bir iplikle bağlar. Sessizce güler ve odadan çıkar. İkimizin Yerine Dizisi 16 Ocak Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir