İkimizin Yerine 495. Bölüm Özeti 15 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı Detaylı

Burak 31 Ara 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine 495. Bölüm Harki’nin Nimboli’yi aramasıyla başlar, Nimboli yemek pişirmekle meşguldur. Urmila mutfağa gelir ve yaramazlık yapmayı düşünür. O sırada Ganga eve gelir. Jagya Ganga’ya neden geldiğini sorar. Ganga, Sarita ile buluşmaya ve ondan özür dilemeye geldiğini söyler. Daha öncesinde Anandi’ye gidip özür dilediğini Anandi’nin onun affettiğini söyler. Aşkından şüphe duyduğum için seninde günahını aldım der. Jagya ise hatamı düzeltip özür dilemenin sırası şimdi bende der. Ganga şaşırır ve kime diye sorar.

Akhiraj herkese Panch ile buluşacağını söyler. Nimboli onların düşman mı yoksa arkadaş mı olduğunu sorar. Akhiraj sessiz kalmasını ve işini yapmasını ister. Herkesten yemek yemesini ister. Urmila, Nimboli’nin en sevdiği yemeği yaptığını söyler ve onu över. İkimizin Yerine 15 Ocak Özeti devam ediyor..

Yemek yemeye başlanır. Harki Urmila’ya bir şey olduğunu hisseder ve sorar. Urmila hiçbir şey söylemez. Akhiraj yemeğe tükürür ve yemeğe şeker eklediği için Nimboli’yi azarlamaya başlar. Onu dövmeye çalışır, ancak Urmila onu kurtarmak ister. Harki, Akhiraj’a başka bir tabak getirilmesini ister. Nimboli ise getireceğini söyler. Harki onu azarlar. Nimboli, yemeğe şeker eklemediğini söyler. Harki, Urmila’nın sevdiği gibi yemeğe şeker eklediği için onu suçlar ve Urmila’ya övgüde bulunur. Nimboli’ye ceza olarak Akhiraj yemeği bitene kadar yemeği yemesini ister. Nimboli, Urmila’nın gülümsediğini görür ve planını anlar.

Pushkar’ın babası bir şeyler yapmak zorunda olduklarını söyler. Pushkar’ın annesi bir sorun olmadığını düşünerek  Kamli’nin çok cesur olduğunu ve Pushkar’a dikkat ettiğini söyler. Kamli’nin onu daha önce kurtardığını ve hatta Pushkar’a saldıran gizemli adamı takip ettiğini babasına söyler. Pushkar’ın babasının endişeleri geçmemiştir. Pushkar’ı korumak için bir şey yapması gereği duyar.

Jagya ve Ganga, Abhi’nin odasına gelir ve onu uyurken görürler. Jagya’nın Abhi’yi kötü davranışları için azarladığı geriye dönük bölümlerden kesit gösterilir. Jagya onun yanında oturur ve elini tutar. Abhi uyurken ondan özür diler. Onu sevdiğini ve yaptıklarından pişman olduğunu söyler. Oradan ayrılırlar. Abhi gözlerini açar ve her şeyi duymuştur o da duygulanır.

Mannu, Dadi’ye Bapu’nun kötü bir adam olup olmadığını sorar. Ratan’ın annesi oğlunu övmeye başlayarak iyi bir adam olduğunu söyler. Mannu eğer öyleyse onu terk ettin der. Bapu’yu badi haveli yakmaya çalışmakla suçladıklarını söyler. Mannu şaşırır gerçekten mi diye sorar. Dadi bunun doğru olduğunu söyler. Depresyona girince böyle bir hata yaptığını söyler.  Mannu göz yaşarır ve duygusallaşır. İkimizin Yerine Dizisi 495. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 495. Bölüm Özeti 15 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı Detaylı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Tüm dizi bilgi ailesinin eski ve yeni yorumcuların eski ve yeni yöneticilerinin yeni yılı kutlu olsun tüm sevdiklerinizle birlikte sağlıklı mutlu huzurlu nice yıllar geçirmeniz dileğiyle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir