İkimizin Yerine 494. Bölüm Özeti 14 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı Detaylı

Burak 31 Ara 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine 494. Bölüm Özeti Anandi’nin Dadisaa’ya Niketan’a gitmek zorunda olduğunu söylemesiyle başlar. Ganga oraya gelir ve onu kasıtlı ve kasıtsız olarak incittiği ve ondan şüphe ettiği için özür diler. Benim yüzümden kötü hissettin der. Anandi, herkesin yanlış anlamalar yaşayabileceğini ve söyledikleri hakkında asla kötü hissetmediğini söyler. Ganga yine de özür diler. Anandi Ganga’yla ilgili bir şikayeti olmadığını ve onu affettiğini söyler. Dadisaa onları kutsar. Anandi ve Ganga birbirlerine sarılırlar. Ganga, Sarita’dan da özür dilemem gerektiğini söyler.

Harki eve geri döner. Nimboli neden geç kaldın diye sorar. Harki ona sanane diyerek azarlar ve Akhiraj’a gider. Akhiraj Harki’ye sana verdiğim işi yaptın mı diye sorar. Harki, tüm komşuları sorguladığını ve Khetram’ı aramadıklarını söyler.Akhiraj onu azarlayarak ben senden onu istemedim der. Köydeki düşmanlarımı bul dedim der. Harki, bütün köylüler zaten sizin düşmanınız diyerek Akhiraj’ı kızdırır. Akhiraj onu azarlar ve düşmanlarının tek tek  adını yazmasını ister. İkimizin Yerine 14 Ocak Özeti devam ediyor..

Pushkar’a saldıran gizemli adam birini arar ve Pushkar’ı öldüremediğini söyler. Adam  vazgeçmediğini ve işi kendisi yapacağını söyler. Bu sırada Pushkar’ın fotoğrafını elinde tutuyordur. Harki, Kundan’dan düşmanlarının ismini yazmasını ister. Kundan herkesin onlara saygı duyduğunu söyler. Harki ondan tekrar isimlerini yazmasını ister ve zorla yazdırır. Listeyi gören Nimboli neden Rami Kaki’nin adını yazdığını sorar. Harki ve Kundan ondan gitmesini ister. Disa ise ortaya bir fikir atarak dostlarınızın ismini yazın geriye kalanlar düşmanınızdır der. Kundan, Disa’nın haklı olduğunu söyleyerek fikri zekice bulur. Harki, bu çalışmanın da kolay olmadığını söyler. Disa, Kamli’nin Khetram’ı Nimboli hakkında bilgilendirdiğini asla bilmeyeceklerini düşünüyor.

Pushkar’ın annesi onunla ilgilenir. Uğradığı bıçaklı saldırının etkisindedir. Kamli onu birinin takip ettiğini söyleyerek onu uyarmıştı ama Pushkar inanmamıştı. Kamli hala takip edenin tesadüf olduğunu dile getirebilir misin gibi misilleme yapar ama Pushkar’ın annesi, bunun herhangi bir düşmanı veya arkadaşı olmadığı için tesadüf olduğunu söyler. Kamli onunla konuşmaya çalışır. Anne ise Pushkar’a bakmasını isteyerek ve gider. Kamli ise Pushkar’ın annesinin bir şey sakladığını düşünür.

Akhiraj Harki’yi arar. Harki gelir ve ona liste verir. Akhiraj sadece 4 isimi söyler. Harki ise Disa’nın arkadaşlarının adını yazmasını önerdiğini söylüyor. Akhiraj, Disa’nın haklı olduğunu düşünür. Herkesin Khetram’ı bilgilendirebileceğini söylüyor. Siyasete girmek için her şeyi yapmaya karar verir.

Pushkar’ın babası karısına Pushkar’ı soruyor. Ona Pushkar’a bıçakla saldıran birini anlatıyor. Pushkar’ın babası, saldırıların arkasında birinin olduğunu düşünüyorum der. Anne kim olabilir diye sorar. Ama babası da bilmiyordur.  Nimboli sebze yemeği pişirirken Harki onu arar telefona bakmak için oradan ayrılır. Urmila oraya gelir ve yemeğe biber tozu ekler. İkimizin Yerine Dizisi 494. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Bundan sonraki ve önceki özetleri okumak için buraya tıklayınız.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir