İkimizin Yerine 493. Bölüm Özeti 13 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı

Burak 30 Ara 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine 493. Yeni Bölümü, Anandi’nin Jagya ile konuşmak için ısrar eden Akhiraj’ın çağrısını seçmesiyle başlar. Anandi, Jagya’yı arar. Jagya ona sorar, Mannu ve Pooja’yı buldun mu? Akhiraj ona tüm kaynaklarımı çocuklarınızı bulmak için kullanıyorum der. Jagya onaylar. Akhiraj onun da Mannu ve Pooja’yı bulmaya çalıştığını düşünüyor bu yüzden onunla iletişimi arttırmayı düşünüyor. Jagya herkese Mannu ve Pooja’nın fotoğrafını Akhiraj’a verdiğini söyler. Jagya gözyaşlarını saklamaya çalışır ama belli eder Anandi ondan gözyaşlarını durdurmamasını ister.

Jagya, cesur bir adam gibi davranmaktan yorulduğunu söyler. Başarısız oldum, en iyi baba olduğumu ve çocuklarıma en iyi şekilde sevdiğimi düşündüm ama yanlış anlaşılıyorum der. Abhi ve Mannu’nun sevgisini kaybettim der. Anandi ona yanlış bir şey yapmadığını söyler, ama Jagya gerçeği bildiğiniz için Mannu ve Shivam’a daha fazla sevgi verdi. Abhi, Mannu ve Shivam’a daha çok yoğunlaştığınız için onu çok sevmediğinizi düşünüyor bu duruma üzülüyorum der. Jagya, Mannu’ya Ratan’ı kaybetmekten korktuğu için bahsetmediğini söyler. Anandi, Mannu’nun ona kızgın olduğunu söyler ama yine de seni çok seviyor der. Ganga sohbetlerini duyar ve gözleri dolar. Ganga, Anandi ile konuşmasını hatırlar ve eskiye dönük bir sahne gösterilir. İkimizin Yerine Dizisi 13 Ocak Özeti devam ediyor..

Nimboli, Kundan’ın telefonunun çaldığını görür ve telefonu açar. Urmila’nın annesi Urmila’yla konuşmak istiyorum beni arasın der. Nimboli hatta kal diyerek onu selamlar ve Urmila’yı çağırır. Urmila gelir ve telefonu alarak Nimboli’den gitmesini ister. Hizmetçilerin önünde konuşmadığını söyler. Nimboli üzülür. Urmila annesine Nimboli’yi hizmetkarı olarak tuttuğunu söyler. Annesi mutlu olur ve ondan herhangi bir iş yapmamasını ve Nimboli’yi elinden geldiğinde aşağılamasını ister. Nimboli’nin işini mahvetmek için ipuçlarını vereceğini de söyler. Urmila onunla üzgün olduğunu ve annesinden televizyon göndermelerini ister. Annesi 2 gün içinde televizyon göndereceklerini söyler ve telefonu kapatır.

Akhiraj, Nimboli’den onun için su kaynatmasını ister ve ona Harki’yi sorar. Nimboli nerde olduğunu bilmediğini söyler. Akhiraj, Harki’nin kendisine gönderdiği işi yapması gerektiğini düşünür. O sırada Pushkar ve ailesi tapınağa gelir. Kamli, Pushkar’dan onunla birlikte parikrama (kutsal yerlerin çevrelenmesini ve bunun gerçekleştirildiği yol) için gelmesini ister. Pushkar’ın annesi ona parikrama’yı anlatır. Pushkar da yapmak ister ve onunla birlikte parikrama yapmaya gider. Kamli birinin varlığını hisseder ve arkasına bakar. Pushkar ise ondan gelmesini ister

Parikrama yaparken birisi Pushkar’ı bıçakla takip ediyordur. Pushkar eğildiğinde adam onu bıçaklamak için harekete geçer. Pushkar farkedince bağırır. Kamli hemen koşarak yanına gelir Kamli’nin geldiğini görünce adam kaçar. Kamli, birisinin Pushkar’ı öldürmek istediğini farkeder, ama kim olduğunu bilmezler. İkimizin Yerine 13 Ocak Yeni  Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Devamı gelecektir takipte kalın..
Diğer Bölümlerin Özetleri için tıklayın her gün yeni bölüm özetleri yüklenmektedir.

‘Burak’

İkimizin Yerine 493. Bölüm Son Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 493. Bölüm Özeti 13 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ikimizin yerine finalde ne oluyor

  2. Arzu dedi ki:

    Merhaba i günler nasylsynyz dizi ýazdigimn için çoh teşekki gidioür ederim fragman okudykdan sonra görmiş gibi oluyorm cagol Burak ýazmyşsniz kim o. Dizide

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir