İkimizin Yerine 492. Bölüm Özeti 12 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı

Burak 30 Ara 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine Dizisi 492. Yeni Bölüm Akhiraj ve ailesinin eve dönmesiyle başlar. Nimboli’nin kıyafetleri eskidir Urmila’nın onun kıyafetlerini görüp üstüne güleceğini düşünür. Akhiraj şaşırtıcı bir şekilde bakar. O sırada  Goon oraya gelir. Akhiraj fotoğrafı gösterir ve ondan aramasını ister. Nimboli resmi görür ve onları tanıdığını söyler. Akhiraj şaşırarak nerden tanıyorsun diye sorar. Nimboli evliliklerine katıldığını söyler.

Akhiraj onu azarlar ve elini kaldırmaya çalışır. Disa gelir ve Nimboli’nin bilmediğini söyleyerek onu durdurur. Jagya’nın Mannu ve Pooja’yı aramak için evlerine geldiğini, ancak ona hiçbir şey söylemediğini bildirir. Akhiraj ona teşekkür eder ve doğru yaptığını söyler. Onu hala çok sevdiğini söyler. Ratan Singh’in annesi komşularıyla konuşuyor ve Mannu’yu onlarla tanıştırıyor. Mannu ve Pooja’yı komşular kutsarlar. Komşular onlardan Ratan’ın annesine bakmalarını ister. İkimizin Yerine Son Bölüm Özeti Fragmanı devam ediyor.

Kamli annesine pazara gideceğini söyler. Kayınvalidesi çantayı getireceğini söyleyerek oradan ayrılır. O sırada  Pushkar bisikletle gelir. Kamli, bunun çocuklar için olduğunu ve bununla gidemeyeceklerini söyler. Puskhar onunla gitmek için ısrar ediyor. Kamli onu sonunda kabul eder ve beraber pazara  giderler.

Kamli ve Pushkar eve geliyor. Kamli, bugün hiçbir şey istemediğini söylüyor. Kamli, eskiyi hatırlar yolda gelirken onları takip eden bir adam vardır. Pushkar’a birisinin onları takip ettiğini hissettiğini söyler. Tekrar dışarı çıktılarında aynı adamın takip ettiğini görürler. Aslında o adam ikisine göz kulak oluyordur.

Urmila Chagani’yi arar ve çarşafını değiştirmesini ister. Nimboli ise Urmila’nın yanına yaklaşır. Chagani geleneksel hint kıyafeti olan ghagrasını çocukça bulur ve  görünce güler. Urmila ağlar ve bunu kimin koyduğunu sorar?  Akhiraj, Kundan ve Harki ‘ye bağırır. Akhiraj Harki’den Urmila ile baş etmesini ister. Harki yapacak çok işi olduğunu ve Urmila’nın bir süre sessiz kalması gerektiğini uğraşacak vakit olmadığını söyler. O sırada Nimboli Urmila’ya geliyor ve neden ağladığını soruyor. Ona yardım etmek istiyor. Urmila asla yardımını almayacağını ve gitmesini istediğini söylüyor. Nimboli orayı terkeder. Urmila tekrar ağlamaya başlar. Harki ve Akhiraj’a tekrar bağırır. Onlar da Urmila’yı umursamaz. İkimizin Yerine Dizisi 12 Ocak Özeti bitti, devamı gelecektir takipte kalın arkadaşlar.

‘Burak’

 

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir