İkimizin Yerine 491. Bölüm Özeti 11 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı Detaylı

Burak 29 Ara 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine 491. Bölüm Özeti Detaylı

 

İkimizin Yerine 491. Bölüm, Disa’nın Nimboli ve Anandi’ye karşı gelmesini durdurmak zorunda olduğunu düşünmesiyle başlar. Nimboli, Pampodi ile oyun oynuyordur. Bazı erkek çocuklarının oyun oynadığını görür ve onlarla oynamak ister. Çocuklar ise bizimle oynayabilir misin ki sen gibi karşı çıkarlar. Pampodi ise Nimboli’den çocuklara oynayabileceğini göstermesini ister. Öbür tarafta Jagya, köylülerden tapınak hakkında bilgiler alıyordur. Nimboli ise oyun oynuyordur.

Disa oraya doğru koşar. Pampodi ve Nimboli Disa’yı görünce gülümserler. Disa, Jagya’nın arabasının oraya doğru geldiğini görür ve şok olur. Nimboli arabanın önünde oynarken görüldüğü için Jagya kornayı çalar. Jagya arabayı durdurur. Disa başını Pallu ile örter ve Jagya’nın Nimboli’yi yüzünü görmesinden korkar. Görmeden hemen oradan alır. Disa ondan eve gelmesini ister. Pampodi ise oyun oynamaya devam edelim der. Disa ikna eder ve oradan alır. Jagya, Anandi ve Ganga oradan ayrılırlar. İkimizin Yerine 11 Ocak Özeti devam ediyor..

Akhiraj, Harki ve yeni evlenen Kundan & Urmila çifti Devimaa tapınağına gelirler. Kundan buraya daha önce geldiğini hatırladığını söyler.  Kundan, Urmila’nın elini tutmaya çalışırken, Urmila ona dokunmasına bile izin vermez. Kundan buraya daha önce kesinlikle geldiğini ve hatırladığını söyler. Akhiraj geçmişi hatırlar Anandi’nin ağladığı sahne ekranlara gelir.  Akhiraj Kundan’a bağırır ve susmasını söyler. Bu sırada Urmila’nın mücevheri çantasından düşer ve bağırmaya başlar. Kundan ve Harki düşen mücevherleri toplarlar. Urmila bağırır ve bir sorun çıkarır, Harki’yi suçlar. Akhiraj Harki’yi eşyalarını evde tutması gerektiğini söylemediği için azarlar. Akhiraj Urmila’dan sakinleşmesini ister.

Mannu jalebi tatlısı satan dükkana gelir. Satıcı, sabah biriyle beraber geldiğini söyleyerek şimdi neden tek geldiğini sorar. Mannu bazı önemli işler için ayrıldığını söyler. Satıcı jalebis ve kachori verir. Mannu ona teşekkür eder ve Jagya’nın arabasının oraya geldiğini görür. Görünce panik olur ve saklanır. Jagya bir fotoğrafı köylülere gösteriyordur bunları gördünüz mğ diye köylülere soruyordur.

Ganga, pandite sormaları gerektiğini söyler. Mannu sessizce onları duyar. Jagya resmi pandite gösterir. Pandit onları evlendirmediğini söyler. Diğer Pandit’i arar ve fotoğrafı ona da göstermek ister. Diğer Pandit resmi görmeyi reddeder. Pandit en son evliliğin burada gerçekleştiğini söyleyerek, ancak düğünü kendisinin yapmadığını ve kkimin neden yaptığını bilmiyorum der. Ganga sinirlenir ve onları kocasının güçlü biri olduğunu söyleyerek tehdit eder. Diğer Pandit onları evlendirdiğini kabul eder. Anandi nerede olduklarını sorar. O da Dharmshala’da kaldıklarını söyler. Mannu Dharmshala’ya koşar ve eşyalarını hızlıca toplamaya başlar. Pooja şaşırır ve noluyor diye sorar Mannu olan biteni anlatır ve gitmek zorunda olduklarını söyler. Olanları duyan Pooja şok olur.

Harki, Kundan ve Urmila’dan Tanrı’nın önünde dua etmelerini ister. Akhiraj, Kundan’dan tapınakta yalnız kalmak istediğini söyler ve Urmila’yı burdan götür der.Kundan Urmi ile konuşmaya çalışır. Urmila ilgisiz davanarak benden uzak dur der. Kundan rahatsız olur ve üzülür. Tam o sırada Kundan’a bakarak gülümseyen bir kadın görülür. Kundan Urmila’ya bakar ve gerilir. Urmila kıskanacak mı? İkimizin Yerine 491. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Devamının gelmesini istiyorsanız yorumlarınızı eksik etmeyiniz..

Diğer Bölümlerin Özetleri için tıklayın her gün yeni bölüm özetleri yüklenmektedir.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 491. Bölüm Özeti 11 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı Detaylı” üzerine 3 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Evet,heyecanla bekliyorum, çok güzel

 2. Arzu dedi ki:

  I günler arkadaşlar nasylsynyz bu dizii kum ýazio sordum çünki Ikbal beý site sahibi dil. Duolar

  1. Burak dedi ki:

   Burak yazıyor efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir