İkimizin Yerine 490. Bölüm Özeti 10 Ocak 2020 Son Bölüm Fragmanı

Burak 29 Ara 2019 Analizler  0

Ganga, Mannu’nun geleceğini mahveden Pooja’yı suçlar ve onu lanetler.Sarita ondan kızına küfretmeyi bırakmasını ister. Çocuk evlilik işinin kızını da aynı şekilde mağdur ettiğini söyler. Anandi sarsılır ve şok olur. Kendi evinde başarısız olduğunu düşünür.Hayatı boyunca çocuk evliliğine karşı olduğunu ve kendi çocuklarını bundan koruyamadığını söyler.Daha önce Nandini’yi kurtaramamıştı, şimdi de Mannu ve Pooja.. İkimizin Yerine 10 Ocak 2020 Özeti başlıyor..

İkimizin Yerine Dizisi 490. Bölüm Özeti Fragmanı

Nimboli çamaşır yıkıyordur.  Urmila gelir ve çamaşır yıkamak için elbiselerini verir. Urmila elbiselerini yıkayacağını söyler ve ondan diğer eşyaları yıkamasını ister.Urmila sinirlenir ve Nimboli’yi tekrar cezalandırmak için bir fikir düşünür. Harki’yi arar ve Nimboli’nin ondan diğer eşyaları yıkamasını istediğinden dolayı şikayet eder. Babasıyla konuşmak istediğini söyler. Harki ondan sabırlı olmasını ister. Urmila ağlamak için odasına gider ve Nimboli’ye karşı Harki’yi kışkırtır. Harki  ise Nimboli’den tüm mutfak eşyaları yıkamasını ister ve Kundan’ın eşi sadece Urmila’dır der. Kundan’ın karısı olarak kendini görmemesini ister. Urmila sırıtır ve kötü annesinin sözlerini düşünür. Nimboli Urmila’ya bir ders vermesi gerektiği kanısına varır.

Dadisa Anandi’yi teselli eder ve bir hatası olmadığını söyler. Mannu ve Pooja evlenmeden önce hiç düşünmemişlerdir ve evliliklerinde hiç sorun yaşamadıkları gerçeği de akıllara gelir. Düşünmeden evlenmek daha mı iyidir diye düşünürler. Anandi ve Nimboli bir fotoğraf görür. Jagya bu fotoğraftaki kızı tanır ve Nimboli olduğunu söyler. Daha önce tapınağa gittiğini ve Dadisa’ya onlara Nimboli’den bahsettiğini söyler.Dizide eskiyi hatırlama sahnesi olur. Anandi, Jhalra’da evlendiklerini ve orada olabileceklerini söyler. Jagya, Ganga’nın onu durdurduğunu ve Mannu ile Pooja’nın oradan ayrılabilme ihtimalini hatırlar polise haber vermek ister. Dadisa ise onlar oradan ayrılmadan gidip getirin der. Anandi, Jagya’dan Sarita’yı yanlarında götürmesini ister. Sarita da gitmek istiyordur. Mannu ve Pooja’yı ikna edebilecek tek kişi Sarita olduğunu düşünüyorlar.

Akhiraj, Kundan’dan acele etmesini ister. Çünkü iki tapınağa da gitmek zorundadır O sırada Nimboli, Harki’ye çanta içinde bir şeyler verir. Harki öfkeyle verdiklerini alır. O sırada Urmila gelir. Harki Nimboli’nin verdiğini umursamaz ve Urmila’yı övmeye başlar. Nimboli’den eve gelmeden önce kendisine yemek yapmasını ister. Disa davranışlarını süzüyordur. Akhiraj, Harki, Kundan ve Urmila tapınağa gider. Nimboli, Disa’ya Pampodi ile buluşup eve geleceğini söyler. Disa kabul eder ve oradan ayrılır.

Pooja, Mannu’ya Jagya’nın onları aramayı durduracağını söyler. Mannu ise gülerek bu dediğini onaylar. Pooja, tüm hayatımız boyunca burada mı kalıcaz der. Mannu çok çalışacağım ve bir ev alacağım der. Pooja da çalışıp para kazanabileceğini söyler. Mannu onun erkek olduğunu hatırlatır. Sorumluluklarını yerine getirmen lazım der. Pooja güler ve aç olduğunu söyler. Mannu ise çaresizce tamam bekle sana yiyecek getireceğim der.

Anandi Disa’ya gelerek Nimboli’yi sorar. Disa, Anandi’nin çocuk evliliklerine karşı olduğunu düşünmeye başlamıştır. Nimboli’nin ona yardım edebileceğini düşünüyordur bu yüzden Anandi Nimboli’nin bir çocuk gelin olduğunu öğrenirse Nimboli’yi kendinden almasından korkar. Onlara Nimboli’nin evde olmadığını ve aileyle tapınağa gittiğini söyler. Anandi gidip tapınağı bir kez kontrol edeceğimizi söyleyerek onu bulup sadece konuşmak istiyorum der. Disa bencilleşir ve Nimboli’ye olan sevgisini düşünür. Nimboli’nin Anandi’yle karşılaşmasını engellemesi gerektiğini düşünür. Bir nevi kıskanır. İkimizin Yerine 490. Bölüm Özeti Yeni Bölüm sona erdi arkadaşlar. Devamı gelecektir..

İkimizin Yerine Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir