İkimizin Yerine 489. Bölüm Son Bölüm Özeti Fragmanı 9 Ocak 2020

Burak 27 Ara 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine dizisinde Akira köyün lideri olmayı kafasına koymuştur. Bunun için köylülerden aday gösterilmesini ister. Halk için çalışacağının, görevini kötüye kullanmayacağının sözünü verir. Jagdiş ise ona tatkik verir ve köye gelişmesi için neler yapabilirsin diye düşün der. Çocuk evliliği konusuna değinir. Akira ise rüşvet alarak yapıldığını söyler. Jagdiş ise bunun için kanıtlar varsa şikayet etmelisin der. Akira eğer başkan seçilirse bu sorunu çözüme kavuşturacağını vaatleri arasına ekler.

Nimboli ve Urmila birbirleriyle resmen yarışa girerler. Urmila’nın Nimboli’yi istemediğini hepimiz biliyoruz. Beraber pasta yapma yarışına girerler. Disa malzemeleri almaya gider. Nimboli pastayı yaparken yakar ve Nimboli’nin malzemeleri getirmesini beklemektedir. Disa ise acele eder. Camdan giren Disa malzemeleri yetiştirir. Urmila ise şansını kaybettin pastayı yaktın ve süren doldu der. Tekrar yapmasına izin vermez. İkimizin Yerine 489. Bölüm  9 Ocak Özetine devam ediyoruz..

Birinin geldiğini gören Vimla koşarak Manu’ya haber verir. Manu ve Poja kimin geldiğini merak ederek tedirgin olurlar. Gelen kişi Anandi’dir. Kısa süreli bir şok geçirirler ve evden nasıl çıktığını buraya nasıl geldiğini sorarlar. Arka taraftan olaya babanne dahil olur ve ben söyledim der. Manu küplere biner ve sen bize resmen ihanet ettin der. Dadi hemen bu evde kalacak başka Ratanlar görmek bile istemiyorum bu yüzden söyledim diye cevap verir. Manu ise kendinde neyin yanlış olduğunu sorgulamaya başlar çünkü babası gibi olmak istiyordur. Kafasındaki bu soruyu dile getirir ve cevap bekler. Vimla ise cevabını hiç geciktirmez ve Ratan bir suçlu onu istemiyorum der. Manu ise savunmaya geçerek babasının kötü olmadığını söyler.

Akira cipine atlamış yolda eve doğru gidiyordur. Yaşlı bir adamın arabası çukura girmiştir ve arabasını kurtarmaya çalışıyordur. Akira onu azarlamak için aşağıya iner ve köy halkını görür. Köy halkını gören Akira yumuşayarak yardımcı olmak ister. Akira’nın sayesinde araba saplandığı çamurdan çıkar. Yaşlı adam Akira’ya minnettar kalır. Akira fırsat bu fırsat diyerek köylüye yardım etmek için varım gibi cezbedici sözler söyler.

Ganga odasında korku dolu endişeli bir şekilde oturuyordur. Jagdiş onu görür ve durumunu merak eder. Ganga uzun zaman sonra ailenin bir araya geldiğini söyleyerek Manu bizimle döndü Poja orada kaldır der. Jagdiş ise teselli vererek kötü düşünmemesini söyler. Poja odasındayken telefonunda gözüne bir şey çarpar. Girip baktığında Manu’nun mesaj yazdığını görür. Sensiz uyuyamam gelip seni alacağım yazısını gören Poja mutlu olur ve cevap yazmak ister yazmaya başladığı sırada Sarita gelir. Sarita siz hiç birlikte yattınız mı diye sorar. Poja hem korkar hem şok olur. Sarita ise korkmasından dolayı aralrında bir şey olmadığını düşünerek mutlu olur. İkimizin Yerine Dizisi Son Bölüm Özeti Fragmanı bitti arkadaşlar. Yorum yapmayı unutmayın.

İkimizin Yerine 489. Bölüm Son Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 489. Bölüm Son Bölüm Özeti Fragmanı 9 Ocak 2020” üzerine 1 yorum

  1. Arzu dedi ki:

    Merhaba i sabahlar i jumalar efendim elerine saglyk teşekkür eberim analiz için Ikbal beý ýemin dizisinin analizni Asly neden ýamio bişeými oldy ikimizin erine şuan i gidio sagol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir