İkimizin Yerine 487. Bölüm – 488. Bölüm Özeti Son Bölüm Fragmanı 7 Ocak 2020

Burak 27 Ara 2019 Haberler  0

İkimizin Yerine Son Bölüm Fragmanı 7 Ocak 2020

İkimizin Yerine 487. Bölüm Özeti

Hatasını anlayan Ganga Anandi’den özür diler. Anandi anlayışla karşılar böyle şeylerin olabileceğini söyler ve Ganga’yı affeder. Sarita’dan da özür dilemesi gerektiğini düşünür. Akira ise Khetram’ın evlilik konusunda öğrendiği bilginin peşine düşer. Kaynağını araştırmaya başlar. Nimboli ve Kundan evliliğini dillere düşüreni bulursa fena yapacağını söyler. Harki’ye giderek onunla fikir alışverişi yapar. Harki ise herkes bize düşman herkes olabilir der. Bunu duyan Akira sinirlenerek Harki’ye bağırır. Harki Kundan’a giderek ona sorar ve bir liste ister. İkimizin Yerine 487. Bölüm Son Bölüm Özeti devam ediyor..

Ganga yaptığı hatalarının hepsinden pişmanlık duymuştur. Teker teker herkesten özür dilemek isteyen Ganga Sarita’dan özür dilediğini Jagdiş’e söyleyerek senden de özür diliyorum der. Sırada Jagdiş ve Abhi vardır ve ondan özür dilemek için odasına doğru gider. Abhi uyuyordur. Jagdiş başına oturarak ağlayarak özür diler. Jagdiş odayı terkeder. O sorada Abhi gözlerini açarak babasını özlediğini söyler. Manu Ganga’nın Ratan ile neden ayrıldığı merak eder. Babannesine giderek sorar. Baba anne anlatmaya başlar Manu bu sırada çok duygulanır.

Diğer yandan Akira milletvekili olma isteği tavan yapmıştır. Köylülerin içine girerek onlara sorunlarını sorar. Sorunları öğrenen Akira sırf çıkarları için herkesin sorununu çözmeye çalışır. Manu ve Poja arasında izleyiciyi güldüren anlar yaşanır. Poja yemek yaparken Manu içeri girerek Pojanın üstüne oyuncak bir hayvan fırlatır ve Poja’yı korkutmak ister. Poja ise korkudan Manu’ya sarılır. Seyirciye duygusal anlar yaşatırlar.

Nimboli bi telefon bulur ve vakit kaybetmeden Kamli’yi arar. Khetram bu sırada içeri girer. Nimboli Khetrama selam vererek Kamli’nin ilk karısı olduğunu söyler. Khetram şaşırır. Kamli o sırada telefonu açar. Nimboli Kamli’yle konuşmak için oradan uzaklaşır. Kamli kendisini tanıtırken Khetram düşünmeye başlar. Ona evlilik hakkında bilgi verenin Kamli olduğunu düşünür. İkimizin Yerine 7 Ocak 2020 Özeti bitti arkadaşlar. Görüşlerinizi yorumda belirtmeyi unutmayın.

İkimizin Yerine 488. Bölüm Son Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir