İkimizin Yerine 485. Bölüm 486. Bölüm Özeti Son Bölüm Fragmanı

Burak 26 Ara 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine 485. Bölüm Özeti Fragmanı

İkimizin Yerine dizisinde Akira köylülerin yaptığı oylamayla beraber köyün lideri seçilir. Bu durumdan büyük mutluluk duyan Akira’nın göğsü kabarır. Herkesin sorunlarını halledeceğini söyler. Bir sıkıntısı olanın önce ona gelmesini ister. Köylüler hiç durmadan hemen bir istekte bulunurlar. Sarpanch’ın milletvekili olmasını söylerler. İstediğini alan Akira’nın hiçbir şey umrunda değildir ve direk kabul eder. Verilen görevi başarıyla tamamlayacağının sözünü verir.

Manu’nun resmine bakan Ganga artık ona sinirli değildir. Bunu da sesli olarak dile getirir. Oğlunun mutlu olmasını istiyordur. Kaliyani’nin yakında geri döneceğini de söyler. Poja ve Manu evlenmek için tapınaktadırlar. Sarita ise ağlamaya devam ediyordur Anandi onu sakinleştirmeye çalışır ama başaramaz. Sarita Poja’nın zeki biri olduğunu ve başarıyla tamamlayacağını iyi biri olduğunu yanlış adım atmayacağını dile getirir. İkimizin yerine dizisi son bölüm özetine devam ediyoruz.

Manu ve Poja’yı tapınakta gören Nimboli evleneceklerini anlar ve mutlu olur. Üzerlerine güller atar. Jagdiş Manu ve Poja’nın kaybolmasından içi hiç rahat değildir. Gazeteye kayıp ilanı verelim diye ortaya bir fikir atar. Anandi birinin onları bilgilendireceğini söyler. Ganga ise neden Pajuyla beraber fotoğrafını yayınlıyoruz. Bunu yayınlarsak herkes öğrenir sadece Manu’nun fotoğrafını yayınlayalım der. Bu sırada Pandit eşliğinde Poja ve Manu evlenir. Artık karı kocasınız der ve onları kutsar. Manu bu anı ölümsüzleştirmek ister telefonu alır ve fotoğraf çeker. Yeni evli çift çok mutludurlar. Nimboli aralarına girerek fotoğraf karesine dahil olur.

Eve dönerler. Manu Poja’ya çay hazırlar. Poja’nın aklı başına gelir ve ailesinin bu olanları duyunca nasıl tepki vereceğini düşünür. Manu ise aileni artık düşünme onlar sonsuza kadar bizim için yok der. Evlilik hayatlarının ilk gününde bunları düşünmesi Manu’nun modunu düşürür. Manu keyfini çıkar karamsarlığa kapılma der. Kundan ve Urmila geçen özette belirttiğimiz gibi evlenmiştir. Akira Kundan ve Urmila’nın sabah uyanıp uyanmadıklarını merak eder. Harki’ye git bak der. Gidip bakan Harki henüz uyanmadıklarını söyler. Nimboli kapıyı çalar ve Harki’den onları uyandırmasını ister. Urmila ağlıyordur Harki fark etmemiştir bile. Nimboli Urmila’nın ağladığını hemen bakmalarını ister. Bakmaya giderler.

Urmila’nın yırtık ve kan lekeli elbiselerini görürler ve şok olurlar. Urmila bir köşede oturmuş ağlıyordur. Harki yanına yaklaşarak ne olduğunu sorar. Ağlayarak artık burada kalmak istemediğini söyler. Kundan beni dövdü der. Urmila babasıyla konuşmak ister bu duruma Akira çok sinirlenir ve Kundan’ı bulup doğru mu söylüyor diye sorar. Kundan sessiz kalır. Akira Urmila’nın babasını arar soğuk kanlı bir şekilde selam verir. O sırada Urmila’nın babası kızının ağladığını duyarak küplere biner. Akira’yı tehdit eder. Akira dinlemelerini ister. Birbirlerine vurduklarını iki tarafında kavga ettiğini söyler. Urmila’nın annesi telefonu alarak kızına kocası olduğunu hatırlatır. Urmila annesiyle konuştuktan sonra kalmaya devam etmeyi kabul eder. Akira rahatlayarak Kundan’a öfkelenir. Urmila’yı dövdüğü için azarlarken aralarında bir şey olup olmadığını sorar. Kundan ise aralarında bir şey olmadığını Urmila’nın kendisine dokunmasına bile izin vermediğini söyler. İkimizin yerine dizisi son bölüm özeti bitti. Yorumlarınızı bekliyoruz arkadaşlar.

İkimizin Yerine 485. Yeni Bölüm Fragmanı ( Son Bölüm )

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir