İkimizin Yerine 484. Bölüm Özeti Fragmanı 4 Ocak 2020 Yeni Bölüm

Burak 25 Ara 2019 Analizler  0

Kundan’ın düğünü gerçekleşmiştir. Bunu engelleyemeyen Kamli büyük üzüntü duyarak annesine Kundan’ın evlendiğini söyler. Akira’nın aç gözlü olması ve çeyiz istemesi Khetram’ın aklına gelir. Khetram Akira’dan şüphelenir ve aklında cevaplayamadığı sorular vardır. Gerçeği bilmek onunda hakkıdır. Khetram içeri gelir ve Akira’nın ailesini görür. Direk Nimboli kim bana artık anlatın der. Akira bu konunun kapandığını düşünüyorken böyle bir soru gelmesi onu şaşırtır. Nimboli sorusunu tekrar eder. Harki onun basit bir hizmetkâr olduğunu söyler bu cevap Khetram’ı tatmin etmemiştir.

Khetram her şeyin farkındadır o Kundan’ın eşi sizin de gelininiz der. Akira ve ailesi şok üstüne şok yaşarlar. İkimizin Yerine yeni bölüm özetine devam ediyoruz. Khetram emin bir şekilde herşeyi biliyorum beni kandırdınız der. Akira en son Nimboli’nin gelini olduğunu kabul eder. Sinirlenen Akira Nimboli küçücük bir kız zorunluluktan evlendi diye tepki verir. Urmila’nın Kundan’a sadık kalacağı sözünü verir. Khetram sakinleşir.

Disa ve Nimboli Kundan’ın karısının dedikodusunu yaparlar. İşlerin yarı yarıya düşeceğini düşünürler. Urmila’nın yüklerini hafifleteceğini düşünüp sevinirler. Disa bu konuştuklarının gerçek olması için tanrılarına dua eder. Urmila annesinin anlatmasıyla ihanete uğradığını anlar. Annesi ona öğütler verirken Nimboli’yi o evden atması gerektiğini söyler. Kundan’ın karısı olduğunu herkese belli et ve nimboliyi saf dışı et der. Urmila annesini dinledikten sonra sarılıp oradan ayrılır. Urmila’nın babası kızının kılına dahi zarar gelirse orayı yerle bir edeceğini Akira ailesine söyler. Akira ailesini aşağılamaya devam eder.

Nimboli çok üzgündür yaşananların duyulması hoşuna gitmez. Urmila’yı görmek isteyen Nimboli’ye izin vermezler kendini gizlemesi gerektiğini söylerler. Nimboli bunu duyunca gözlerinden yaşlar akmaya başlar. Hizmetçi gibi görünen aşağılanan Nimboli çaresizce susar.

Poja ve Manu tapınağa giderek Pandit’ten evliliklerini tamamlamasını ister. Pandit düşünür ve siz daha çok genç görünüyorsunuz diye tepki verir. Yaş sınırlaması gereği yaşlarını kanıtlamalarını ister. Manu bu duruma sinirlenir ve yaş kanıtını getireceğini söyler. Konuşulanları duyan Baş Pandit bugün sizin nikahınız kıyılacak der ve parasını getirmelerini ister. Manu ne kadar diye sorar. 1000 rupi bedelinin olduğunu öğrenen Manu parayı çıkarıp verir. Poja ne kadar onu durdurmaya çalışsa da Manu bonkörlüğünü konuşturarak Poja’yı dinlemez. İkimizin Yerine son bölüm özeti devam ediyor..

Çaresiz Nimboli Urmila’yı çok merak eder. Gizlice onu görmeye çalışır. Nimboli daha fazla sabredemez ve yavaşça Urmila’ya doğru hareket eder. Bunu gören Disa Nimboli’yi durdurur ve ne yapmaya çalışıyorsun der. Urmila’yı bütün komşular beğenmiştir.

Ortalığı karıştırmak isteyen Urmila evde helva yapar. Dis’yı çağırır ve bu helvayı Nimboli’ye götür der. Disa şok olur ama çaresizce helvayı Nimboli’ye götürür. Nimboli helvanın hiç güzel olmadığını söyler. Urmila buna sinirlenir. Disa Urmila’yı yatıştırmak için onun şaka yaptığını söyler. Urmila şakalardan hoşlanmaz bunu Nimboliye ilet der. İkimizin Yerine Bugünkü Bölüm Özeti bitti arkadaşlar. Yorumda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 484. Bölüm Özeti Fragmanı 4 Ocak 2020 Yeni Bölüm” üzerine 2 yorum

  1. HAVA dedi ki:

    Offf offf offf GÖKHAN nerdesin ne yapıyorsun bir daha gelmeyecek misin ya gelirsin İnşallah ya

  2. Arzu dedi ki:

    Salamun alekum Ikbal beý elerine saglyk dizii ýazdigin için teşekkür ederim .ben dizini okadykdan sonra izlemiorum nimbolinin anesine kawşujakgüni bekliyorm tatly çojuk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir