İkimizin Yerine 482. Bölüm Özeti 2 Ocak 2020 Manu Ne Yapacak?

Burak 22 Ara 2019 Analizler  0

Poja bir daha aranmak istemez ve Manu’yla Ganga’ya onu bir daha aramalarını istemediğini söyler. Manu bu durumu neden daha önce söylemedin diyerek sitem eder. Hayatının tek aşkının Poja olduğunu ve hayatında başka kimsenin olmadığını söyleyerek Poja’nın boynuna atlar. Poja şaşkınlıkla etrafa bakarken Jagdish’in onları dinlediğini görür bunu gören Poja ne yapacağını bilemez.  İkimizin Yerine 482. Bölüm Özeti devam ediyor.

Kamli, Nimbolinin tekrar evleneceğini düşünür. Tam o sırada Puskhar’ın babası ona bisiklet sürmeyi öğretmek ister. Pushkar karısının ona öğreticiğini söyleyerek babasının bu isteğini reddeder. Pushkar’ın babası Kamli’ye bisiklet sürmeyi bilip bilmediğini sorar ve ben öldükten sonra bütün sorumluluk sende der. Kamli bu duruma şaşırır ve eli ayağı dolanır.

Pandit Akhiraj’a ağırlaması gereken misafir olarak başka bir gelinin ailesini getirir. Akhiraj elinden geleni yaparak en güzel şekilde misafirleri ağırlar. Uzaktan bunları gören Nimboli’ye Disa odadan çıkmaması gerektiğini söyler. Nimboli, Kundan’ın evleneceği kişiye  merak eder ve görmek ister.

Jagdish Manuyla beraber eve gelir. Yüzlerinden bir şeylern ters gittiği anlaşılıyordur. Ganga dayanamaz ve ne olduğunu sorar. Manu’yu Poja ile sarılırken gören Jagdish hiç düşünmeden ikisini sarılırken gördüm der . Kızgın bir tavırla ders çalışması gerekirken neler yapıyor der. Ganga deliye döner ve Poja’yı karalamaya başlar. Kaliyani doğru olduğuna inanamaz ve dönüp bu doğru mu diye sorar. Manu hiç tereddüt etmeden evet doğru o beni seviyor bende onu seviyorum der. Jagdish’ye yaşı gereği daha önceki evlilik tecrübelerini anlatmasını isterler ama Manu kulak bile asmaz. Kör kütük aşık olmuştur. Manu odasına doğru giderken Kaliyani düşünmeye başlar.

Kaliyani bu duruma bir çare arar ve çevresindeki insanlardan yardım ister. Ganga söz alarak bir fikri olduğunu söyler. Herkes merakla Ganga’nın fikrini merak ediyordur. Normal bir hayat sürerse Manu’nun bu tip şeylerden uzaklaşacağını düşünerek Mumbai’ye gönderelim orada derslerine çalışsın der. Anandi bu duruma karşı çıkar ve onu ailesinden ayrılmak çözüm değil der ve Ganga’nın fikri suya düşer. Manu kapısını kitlemiş yemek dahi yemiyordur. Ganga Kaliyani’ye bu durumu söyler. Kaliyani de sinirlenir ve bende yemiyorum diyerek orayı terk eder.

Pooja ve Manu otobüse biner. Manu’nun herşeyi bıraktığını düşünerek hesap sorar, nasıl yaparsın bunu der. Otobüs şoförü birden durur bu arada Poja Jagdish’i görür. Jagdish arabasının bozulduğunu ve otobüse binmek istediğini söyler tam da o sırada Manu ve Poja tobüste saklanacak yer ararlar ve koltukların arkasına girerler. Anandi Poja2nın nereye gittiğini sorar Sarita’da evden çıktığını söyler nereye gittiğini bilmediğini söyler. Sarita’ya elbiseleri ve çantalardan biri eksik der. Anandi dayanamayıp Jagdish’i arar ve Manu hakkında bilgi vermesini ister. Poja’nın kaybolmasını Manu’ya bağlar ve doğru tahmin eder Manu bugün okula gitmemiştir. Anandi telaşla Poja2nın Manu’yla birlikte olduğunu düşündüğünü söyler bu arada Poja ve Manu otobüsten inerler Nimbolinin kaldığı köye ulaşırlar. İkimizin yerine 482. Bölüm Özeti sona erdi.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 482. Bölüm Özeti 2 Ocak 2020 Manu Ne Yapacak?” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ellenize saglyk

  2. Arzu dedi ki:

    Merhaba Ikbal beý teşekkür edirim ýorumniz için sizin ýormnyzi okuorum sonra dizini izledik gibi oluyorum dizide nimboli annesi bile karşlaşýo ama onlar tanimiorlar kaçinji bölümde tanijak ane kyz. Tekrar teşekkür edirim elerine saglyk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.