İkimizin Yerine 480. Bölüm Özeti Fragmanı 31 Aralık 2020 Manu Şaşırtıyor!

İkimizin yerine dizisinde istenmeyen evlilikler devamlılığını korurken Kamli Nimboli’yi korumak için Puşkar denen psikopatla evlenmişti. Ganga’nın babasına ihanet ettiğini düşünen Manu büyük bir karmaşanın içindedir. Bu karmaşalığın etkisi olarak düşündüğü saçma bir düşüncede Ganga’nın Jagdiş’e zengin olduğu için kaçtığını düşünmesidir. İkimizin Yerine 31 Aralık Özeti tüm hızıyla devam ediyor.

İkimizin Yerine 480. Bölüm Özeti

Kamli ve Puşkar artık evlidir ve Kamli kaynanasının evine gelir. Geleneklerine göre Kamli’nin içeriye girerken ayin yapması gerekiyordur ve kim görecek deyip yapmamıştır. Ancak kayın validenin ilk gelini olan Kamli avantajlıdır ve yapmaması sorun olmaz. Puşkar’ın hala çocuk gibi davranması Kamli’yi sinir eder Puşkar resmen evliliği beceremeyip Kamli’yle oyun oynamak istiyordur. Kamli onun bu saflığına ve masumiyetine bakarak duygulanır ve ağlamaya başlar.

Pojanın babasının hayatta olmadığını öğrenmesinin vakti gelmiştir. Manu Poja’ya söylemiştir. Poja Jagdiş senin de baban sayılır der ve Manu umursamaz tavırla hayatın gerçeklerinin onun umurunda olmadığını söyler. Poja giderken Manu duygulanır ve elinden tutarak Gitme der. Bu arada Jagdiş ve Anandi Manu’nun dedikodusunu yapıyorlardır. Jagdiş Manu’nun onu babası olarak kabul etmediğini ve bu duruma çok üzüldüğünü dile getirir.

Manu bu günlerde çok gergindir ve Jagdiş bunun farkındadır. Manu bir yere gitmek için çıkmak isterken Jagdiş kendini tutamayıp nereye gittiğini sorar Manu bu duruma sinirlenir ve seni ilgilendirmez sen kimsin tarzında tepki gösterir. O an da Anandi gelir ve konuşmayı böler Manu’ya böyle konuşmasının yanlış olduğunu söyler . Manu’nun kafası çok karışıktır kendin ihanet edildiğini düşünen Manu ağzını tutamayıp siz bana ihanet ettiniz der ve kapıyı çarpıp çıkar. Ganga Manu’yu korumak istediğini ona değer verdiğini söyler bu arada Dadisa, morali bozulan Jagdiş’i yatıştırır ve teselli verir.

Kundan’ı görmek için gelinin aile büyükleri gelir. Kundan’ın ailesi merakla Akira nerede diye sorarlar. Akira’nın babası biz sadece görmeye geldik diyerek sadece fotoğrafını göstermekle yetinir. Kundan’ın hoşuna giden fotoğraf herşeyin pozitif ilerlemesine neden oluyordur ve tam da o an Çagani misafirlere içecek getiriyordur. Akira tek erkek çocuğu olduğunu söylerken bir daha ki sefere kızı da getireceklerini söylerler. Pandit arayı yapmak amacıyla aileleri el sıkıştırmaya çalışırken Çagani bunlardan Disa’nın haberi olup olmadığını düşünür. Misafirler giderler. Akira mutludur ve Harki’ye de bunu yansıtır. Çok iyi iş çıkardık der. İkimizin Yerine 31 Aralık Özeti sona erdi.

İkimizin Yerine 480. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 480. Bölüm Özeti Fragmanı 31 Aralık 2020 Manu Şaşırtıyor! (2 Yorum)

  1. Anandi seni cok sewoyorum we sana bayilirak goruyorum keske senin gibi sawasan insanlar etrafimmizda olsa dunya ne kadar guzel olurdu