İkimizin Yerine 48. Bölüm Özeti 25 Ekim Perşembe Fragmanı # Bairon Phulinin düğününü basar

İkimizin Yerine 48. Bölüm 25 Ekim Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

Bairon düğünü basar ve Phulinin babası Jagana böyle büyük bir  olayı onlardan gizledikleri için bağırır. Bairon Jaganın kendisinden yalan söyleyerek borç para aldığını fark eder. Düğünü yanlış olduğu için  sakladığını düşünür. Phuliyi neden kendisinden büyük birisine verdiniz der. Bir köylü araya girer. Basantın evliliğini ve Anandiyi kastederek Bairona konuşmamasını onun ailesininde aynısını yaptığını söyler. Bairon biz hatamızı anladık aynı hatayı siz yapmayın der. Köylü Bairona bu etikler sizin gibi zengin insanlar için iyi der. Basant Jaganı ikna etmeye çalışır. Jagan Bairona hak verir ancak köylü Jagana Baironu dinlememesini düğünün devam etmesini söyler.

Biraz sonra Baironun çağırdığı polisler gelir. Bairon polise her şeyi anlatır. Polis köylülere düğüne şahitmisiniz diye sorar. Herkes susar. Daha sonra polis  Phuliye sorar. Phuli her şeyi tüm gerçekliği ile anlatır. Polis damadı ve ailesini ayrıca Phulinin anne ve babasını  tutuklar. Jagan Baironun yokluğunda kızı ile ilgilenmesini ister. Bairon poisle konuşarak Phulinin anne ve babasının tutuklanmamasını söyler. Polis yaptıklarının illegal olduğunu söyler. Bairon Phuliye bakacağını ve  Jaganı yarın kefaletle serbest bıraktıracağını söyler. Anandi düğününde polislere yalan söylediğini hatırlar.

Bairon Phuliyi eve götürür. Kaliyani ve fdiğer kadınlar Baironu beklemektedir. Bairon Phuli ile eve girer. Kaliyani ne olduğunu sorar. Bairon olanları anlatır ve annesi insanların işine karıştığı için onu azarlar. Basant Bairona hak verir Annesi buna şaşırır. Gehna sevinir. Badi gergin ortamı yumuşatmaya çalışır. Phuli Jagdishin odasına gider ve Sughna onu görür. Sughna onu gördüğüne sevinir ama biraz da üzgündür. Anandiye bağırdığı için özür diler. Anandi unuttuğunu söyler. Birbirlerine sarılırlar.

 

Sabah çocuklar aşağıya iner ve okula gitmeye hazırlanırlar. Kaliyani mutlu değildir ancak bir şey söylemez. Bairon Phulinin ailesi ile eve gelir. Jagan Bairondan özür diler ve kızının eğitimini aksatmayacağını söyler. Phuli annesine sarılır ve Jagdish okula Sughna ve Phuli ile gider. Sughna okula giderken tapınağa uğrar ve rahip Sughnanın Jagdishin çantasını taşıdığını zanneder. Ama Sughna okula gittiğini söyler. Herkes buna şaşırır. Pratapın doğum günüdür ve Sughna Pratap ile buluştukları yere gider anılarını hatırlar. Sughna ağaçların arasında bir gölge fark eder ve onu Pratap zannederek kovalar. Sonunda gölgenin sahibini bulur ve Pratap olmadığını anlar. Vikrant Sughnaya gülümser. Sughna Pratapın olmamasına üzülür. Sen Pratap değilsin diyerek ağlar. Vikrant gördüklerine şaşırır. Vikrant Pratapı Sughnanın üzerine çiçekler dökerken görmüştür. Sughna okula gider ve Jagdish ve Phuli ile aynı sınıftadır.Okul dönüşünde iki genç dul kız Sughannın okula gittiğini öğrenirler. Sughna ile konuşurlar. Lata Sughnanın ailesini nasıl ikna ettiğini sorar, kendisi de okula gitmek istediğini söyler. Sughna benim mutlu olmam için ailem bana izin verdi der.

Jagdish ve Phuli okul dönüşünde dondurma yer. Sughna ağacın altında onları beklerken üzerine dökülen sarı güllerle şok olur. Çok şaşırır ve Vikrant bunu kendisinin yaptığını söyler. Vikrant Pratapın öldüğünü bilmiyordur ve Sughnanın dul olduğunu öğrenince şok olur. Sughna çok kızar ve bir daha karşısına çıkmamasını söyler. Sughna mahzende ders çalışır ve annesi ona okuldaki ilk gününü sorar. Sughna çok mutlu olduğunu söyler. Gehna müzik hocası Niranjanın doğum günü için helva yapar. Okulda öğretmen Sughnaya ailesinin onu okutması ile gurur duyduğunu söyler. Keşke diğer ailelerde sizin gibi olsa der. Lata annesine okumak istediğini okula gitmek istediğini söyler ancak annesi kabul etmez.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 48. Bölüm Özeti 25 Ekim Perşembe Fragmanı # Bairon Phulinin düğününü basar (276 Yorum)

 1. Abiciğim sen gittikten sonra evimizin neşesi kaçtı, ortamın tadı tuzu kalmadı. Sen varken gülmekten karnımız ağrır, mutluluktan dört köşe olurduk. Seni çok özledim abiciğim. Geleceğin günleri özlemle bekliyorum.
  canim abim seni cok ozliyorum(((

 2. Abim var benim hayatımda sarsılmaz bir çınar ağacı gibi, abim var benim her korktuğumda güven kokan, tecrübeleriyle hayatıma ışık tutan en güvenli limanımdır. Abim var benim çok sevdiğim ve her zaman seveceğim.

 3. Herkes beni çok kıskanıyor abim biliyor musun neden? Senin gibi yakışıklı ve karizmatik bir abim olduğu için kıskanıyorlar ve kıskanmakta haklılar.

 4. Siz benim abimi gördünüz mü? Onu hiç yakından tanıdınız mı? O dünyalar tatlısı bir insan, iyi kalpli bir hayat canlısı, o güldüğü zaman herkesi mutlu neşeli birisi. Seni çok özledim abiciğim((((

 5. Canım abim sen benim bu dünyada değer verdiğim her şeyden daha değerlisin. Senin istediğin her şeyi yapmak ve senin benim için yaptıklarının en azından biraz olsun karşılığını vermek isterim. Ama senin için bir şey yapamasam bile seni çok seviyorum ve her zaman da seni seveceğim abiciğim
  abiskommm sana gelsin)))

 6. Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.
  canim oz abime gelsin bu siir))
  Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.
  abiskomm bu sana gelsinn))

 7. Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.

 8. Yaşarken yanınızda bir abiniz varsa yaşamaktan asla korkmayın. Çünkü yere düştüğünüzde elinizden tutup kaldıranınız, canınız sıkıldığında sizi güldüreniniz abiniz olacaktır. Tıpkı benim canım abim gibi.
  nekadar anlamli))

 9. DüNYA DöNERMİŞ, AY İSE KöFTE.
  Aç ayı oynamaz, yedek kulübesinde bekler.
  Adama komposto bizim lazada koyun postu gelince,bizimki heyecanla sorar: onunki niye sulu da benimki kıllı kıllı.
  Adama sormuşlar karınızla ortak bir özelliğiniz var mı diye ? Demiş ki var aynı günde evlendik…
  Adamın biri çölde susuz kalmış kristal kola bulmuş ama içememiş neden? cevap:kristal kolanın üstünde güvenle içiniz yazıyormuş adam güveni beklemiş.
  Adamın biri etrafına çember çizmiş içinde devamlı hoplayıp zıplıyormuş. Ne yapıyormuş yani? – Kendi çapında eğleniyormuş….
  Adamın biri intihar etmeye kalkmış vazgeçmiş diğeri de intihar etmeye kalmış vazgeçmiş.
  Adamın biri omuyla yıkanmış maymuna dönmüş neden? Omuyla her şey ilk günkü gibi :

 10. Isil ablammmm hos geldin birtanemmm)))
  iyimm canimin içii sen nasilsinnn???
  yaa oylemi?? bence kotu bir sakaydi yaa 😀 😀
  hep gul ablcim sana gulmek yakisir 😉

 11. Tyllam canımın içi nasılsın tatlım özledim seni ya:):):) Herkes çıkmış tamam ben sonra gelirim:):)

 12. Aynur’um birtanem ya şakan on numara yemin ederim gülmekten öldüm ha ha ha:):):)

 13. Selam Arkadaşlar nasılsınız?
  Tyllam birtanem
  Aynur’um tatlım
  Hava canım
  Gökhan bey
  Aleyna
  Guljan ablam
  Ve herkese:):):):):)

 14. Offfff bi sürü şey yazdım..hala cıkmıyor offf..
  Ben şimdi çıkıyorum.akşama gelirim..İnşAllah bu yorumum çıkar offfffffff

 15. Abiskommm afiyet olsun))
  Canlarim benim icin Goker abimin mailine yazarmisiniz lutfennnn!!!! Benim icinn!!!
  Bir birimizi gorelim sizi çooooooooook gormek istiyorum

 16. Iyi gunler Tylla ablam hos geldin nasilsin saol seninde aksamin hayirli olsun

 17. Tmm Aynurum..şakaydı sonuçda..unuttum gitti 😀 seni gidi sakacı 😀
  Hadi unutalım artık 😛
  Tylla ablam Hoşgeldin..
  Hava cnm Hoşgeldin
  Gökhan afiyet olsun sana..))

 18. Hadi bee ozur dilemesin hiç kimse her kesden benn ozur dilerim yaptigim kotu saka icin
  Aleyna ablam Hava ablam Gokhan abim ozur dilerim

 19. ….

  Taaa bizim evden
  Seslenyorumm
  AKSAMINIZ
  Her zamankiden
  Guzel gecsin
  IYI AKSAMLAR 😀 😀 😀 😉

 20. Ahhh siz gidi surprisciler sok oldum resmenn!!!
  Ne diyeyim masallah))
  Ama kiskandim yaa bende gormek istiyorum sizi((

 21. Yaaa inanın şimdi içim çoook rahatladı..inan çoook korktum bana sürekli yazacak..rahatsız edecek diye..kötü kötü laflar yazacak..eski anonimler gibi..sürekli yazacak bize..Aynurum sen olduğunu öğrendim yaaa..ohhh çekdim valla 😀
  Gökhan sende çok sinirlendin..özür dilerim..

 22. Afiyet olsun Gökhan yok sende haklısın hep öyle şey olunca tahminim doğru çıkmış zaten

 23. Hava Afedersin ya..inan bilemedim çok özür dilerim sana kızdım inan elimde değildi beni Affettin mi?:)))

 24. Kixboxcum ve Aynur abisinin gülü ben yemeğe iniyorum sonra gelirim ❤ :)) Annem çağrıyor… Şimdi gönül rahatlığıyla yemeye gidiyorum 🙂

 25. Gökhan aslında Aynur veya Aleyna olduğunu düşündüğüm için yazdım yoksa zaten yazmazdım ilk Aynur dedim İsstanbul diyince Aleyna sandım

 26. Evet çok kötü şakaydı hahahaha 😀 😀 Ama şimdi gülüyorum haha 😀

 27. Yaaaaa Aynurum o sen miydin?? 😀
  İnan ödüm koptu..sandım ki sürekli bana yazıcak..musallat olucak.benle uğraşacak…tıpkı diğer anonimler gibi..çook üzüldüm..yazmak istemedim..Gökhanı aradım 😐
  Ama birtanem..kötü bi şaka oldu bu 😐
  Tmm güzelim..olsun 😀 😀 😀

 28. Abişkoo özür diliyormusun??
  Aşk olsun yaa benim özür dilemem gerek

 29. İkimizin Yerine 44. Bölüm Özeti 21 Ekim Pazar Fragmanı # Kaliyani Sughnanın evde yemek yemesine izin verir .. Bu özetlerin yorumlarını oku 😀

 30. Önemli değil abisinin gülü:)) seni gördüm içim rahatladı ya inan 😀 gülümse biraz sert çıkıştım özür dilerim 😉

 31. Güldüm tabi hahaha 😀 ben sana hiç kızar mıyım.. Sen abisinin gülüsun 😀 ❤ ❤ hangi sayfaydı ya bekle bakayım ismini yazarım sana..))

 32. Aynurr sen miydin? Ya… Diğer sayfayı oku.. Ben ve Aleyna nasıl tanıştığımızı…
  Ya sen benim ödümü kopardın hahahah 😀 😀

 33. Koskoca İstanbul…Kendine prenses bulamadın mı?… Hayret…!! Neyse çıkıyorum sonra gelirim.. Sinirden kötü laf sokacağım diye.. Korkuyorum..

 34. Abisko yaa hemen inandin tamam tamam sakin olll!!!!!
  Benimm Aynurrrrrrrr abiskoo ozur dilerimmm

 35. Yaa siz inandinizmii???
  Benim Aynurrr sadece saka yapmak istedim ama morelini bozdum abiskommm ozur dilerimm

 36. Burası Aşk sitesi mi? Tanışma yerimi? Yok birde Evlilik programı… Halla hallaaa..!!Tövbe estağfurullah..

 37. Aleyna bugün sen buraya yazmayacaksın! Yazdığını görürse eğer o da yazarsa…!! Herhalde tl mi? Kırarım.. Hiç kimse arkadaşlarımı rahatsız edemez.. Asla… Ben buradayım…

 38. Git kendine….
  Kul kedisi ara…!!!! Bir daha prenses diye hitap etme..

 39. İnsanın keyfini kaçırıyorsunuz…Derdiniz ne sizin, Aleyna beni aradı..tam 4 defa aramış görmemişim Üzgündü baya… Bak kardeşim git yazma bir daha…..

 40. Bak bi (Prens) kardeş…Bir daha rahatsız etiğini görmeyeceğim.. Hadi yoluna…

 41. Hava sen neden.. Buldun galiba ne güzel diyorsun, {Prens} diye arkadaşa..! İnan buna kızdım..

 42. Hayırlı günler herkese
  Gökhan geçmiş olsun kendine dikkat et migrenin tedaviside yok
  Tylla ellerine sağlık şiirler çok güzel teşekkürler yazdığın için

 43. Hayırlı günler herkese
  Gökhan geçmiş olsun kendine dikkat et migrenin tedaviside yok
  Tylla ellerine sağlık şiirler çok güzel teşekkürler yazdığın için

 44. Günaydın hayırlı sabahlar herkese..
  Günaydın kraliçem dün yazamadım..ya üzgünüm annem elimden telefonu zorla aldı 😀
  Dün kixboxcumun dediği şeyleri uyguladım.. Ağrısı biraz durdu sonra uyuya kalmışım 😀

 45. Hayirli sabahlar!!!

  Simdi gideyim ki;
  Gelisim muhtesem olsun
  Aynaya bakip gulumseyeyim
  Gunes dogsun
  Muhtesem bir kahvalti yapayim
  Bir mutluluk siiri yazayim
  Cicekler acsin
  Umutlar yesersin
  Yuzler gulsun
  Kalpler mutluluk dolsun
  Yurekler sevgiyle cossun
  Yediveren gulleri acsin
  Gozyaslar dinsin
  Eller sevgiyle uzatilsin
  Yurekler kanamasin
  Dunya sevgi denizinde yuzsun
  Sevenler kavussun
  Yalanlar utansin erisin bitsin
  Ihanetler kol gezmesin
  Kalpler kirilmasin
  Dostlar birbirine darilmasin
  Iyilikler dayim olsun icten ve karsiliksiz olsun
  Menfaatlerden gonuller uzak olsun
  Kusler barissin
  Insanlik sevgiye kossun
  Yine gitti omurden bir gun
  Ve sabah oldu burda horoz oturyor
  Bense hala ayakta
  Bir damla uyku yok arkadasim yok uyku
  Neyse fazla zamaninizi almayayim
  Simdi gideyim ki,
  Gelisim muhtesem olsun
  Siz muhtesem guzelliklerle hemhal olmak icin
  Haydi cumleten hayirli sabahla

 46. Tekrar gecmis olsun Dostuma

  Tmm Aleynam yarin konusuruz InsAlah…haber verdigine cok tesekkur ederim InsAllah gecer agirsi

 47. Tmm Aleyna haber verdigne cok tsk

  Gokhan inan cok uzuldum agirin sidetlenmesine cok gecmis olsun dostum agirin InsAllah gecer kendine iyi bak iyi geceler ve rahat uykular migrenin gecdiginde burda bana msj kaldir yarin uyandigimda ilk buraya bakicam aklim sende kaldi dostum

  Prenses❤ sanada iyi geceler ve iyi uykular Hepimize Allah rahatlik versin ben cikyorum

 48. Tylla ablam..Gökhan söylediğim şeyleri uyguluyor demin öyle söyledi..İnşAllah gecer..annesi tl elinden aldı..ahh ah migren ağrısı çok kötüdür 😐

 49. Tylla ablam..benimde uykum geldi..yarın konuşuruz İnşAllah..
  İyi geceler Allah rahatlık versin..grşrz İnşAllah..

 50. Tylla ablam..Gökhanın ağrısı şiddetlenmiş 😐 çıkmak zorunda kaldı..sana iyi geceler iletmemi istedi..

 51. Sağol Tylla ablam..benim dün tutmuşdu..şükür bugün geçti..
  İnşAllah Gökhanında geçer..

 52. Afiyet bal şeker olsun kraliçem :))) çay hayranı tyllaaaaa 😀 😀 😀

 53. Gökhan çok iyi yapıyorsun şalla sıkıca bağla..bende dün öyle yaptım..yaa dün sana söyledim yaa..midem bulanıyor diye..hah işte benim migrenim tutunca midem bulanıyor çok kötü 😐

 54. Çok teşekkür ederim kraliçem..Biraz iyi değilim ama geçer İNŞALLAH 🙂
  ..
  Kixboxcum gördüm gördüm bi uygulayım İNŞALLAH geçer teşekkür ederim herşey için:))

 55. Ellerine saglik dostum ☕☕☕☕cok guzel olmus ohh ohh ben cayi cok severim cay delisiyim 😀 😀 😀

 56. Gökhan sana özelden yazdım..Migrene ne iyi gelir diye..oku dediklerimi uygula..İnşAllah geçer..

 57. Gokhan simdi nasilsin diger sayfadaki yorumunu gec gordum cok gecmis olsun

 58. Yok kixboxcum hafiflemedi ya inan.. Daha çok acısı bastırmaya başladı… Halimi görsen çok komik hahahaha Annemin şalını aldım kafama sıkıca sardım hahahaha 😀 😀

 59. Tyllaaaaaaaaaaaa hahahahahahaha kraliçem ya 😀 😀 sana turkmen çayı yaptım kendi ellerimle ☕ ☕ ☕ ☕ hahah 😀 seni gidi seni hahaha 😛 😀

 60. Gokhan hahaha ilk benim hahaha
  Oleeey…
  Pinarcim ellerine saglik cnm