İkimizin Yerine 476. Bölüm Özeti 26 Aralık Detaylı Gopal Nasıl Öldü?

Merhaba arkadaşlar İkimizin Yerine 476. Bölüm Özeti başlıyor. Mela fuarında Nandini ve Şivam karşılaştılar ve ilk kez bir araya gelmiş oldular. Akira’nın görevlendirdiği adamlar Gopal ve Kamli’nin yerini buldular. Akiraya haber verdiler. İkimizin Yerine detaylı özet devam ediyor.

Ratan ölüm döşeğindeyken Gangan’a yaşattıkları için büyük pişmanlık duyup çok acı çekmektedir. Gangan Ratan’a bakmak için içeri girdiğinde Gangan ondan af diler. Jagdiş’in onun için daha uygun olduğunu onu mutlu edeceğini söyler. Ratan şaşırır ve hemen odayı terkeder. Ratan çıkınca peşinden annesi çıkar ne istiyorsa onu yapmasını ister. Bu sırada Manu gelir ve kızın içeriye girmesini sağlarlar.

Akira’nın adamları Anandi, Nimboli ve Kamli’yi en mutlu anlarında dans ederken yerlerini tespit ederler ve hemen Akira’yı bildirirler. Anandi Dadisa’dan telefonu alır e gitmeleri gerektiğini söyler. O an herkes umutsuzluğa ve karamsarlığa kapılır. Anandi çıkarken o ara Akira gelir ve şanslı olan Anandi’yi görmez. Gopal o sırada dışarıdadır ve Akira’nın adamlarına gözü çarpar. Akira’nın adamlarını gören Gopal soluğu Kamli’nin yanında alır. Kamli’nin yanına çoktan Akira gitmiştir bile.

Gözü dönen Akira adamlarına Gopal’ı arabasına bağlamasını söyler ve arabayı çalıştırır. Yol boyu sürüklenen Gopal acılar içinde kıvranır bunun üstüne Akira’dan temiz bir dayak daha yer. Kamli çaresizce ne kadar engel olmak istese de olamaz çünkü Akira’nın sinirini dindirecek hiç bir şey yoktur.  Akira kılıcını çıakrır ve Gopal’ın boynuna doğrultur. Akira’nın yalvarışları fayda etmez. Akira kılıcını savurduğu anda herkes korkudan gözlerini kapatır. Gözlerini açtıklarında Gopal’in iplerinden kurtulduğunu görürler. Akira kılıcı Gopal’i tutan iplere savurmuştur.

Akira Gopal ve Kamli’nin gözünün görmeyeceği yerlere gitmesini kısaca orayı terk etmesini ister. Şaşkın gözlerle Akira’ya bakan Gopal ve Kamli duyduklarına inanamazlar. Akira’da hala daha terk edin burayı! gibi sözler savurur. Gopal ve Kamli uzaklaşmaya başladıkları an Akira kılıcını fırlatarak Gopal’i sırtından vurur Gopal’in kursağındaki hevesi bile parçalamıştır.

Sıra Kamli’ye gelir Akira hızını alamayıp Kamli’yi öldürmek ister. Kana susamış olan Kamli’nin karşısına Disa çıkar. Meşhur titremelerinden birini yapan Disa tüm dikkatleri üstüne toplar. Akira’dan kötü ruhların ondan intikam almak isteyeceklerini söyler. Akira bunun üzerine sinirle gider. Gopal’ın annesi hüzünlendiren bir sahneyle karşımıza çıkar. Oğlunun acısından kahrolan annenin acısını kimse dindiremez. Akira’yı ertesi gün kutsal suyla arındırırlar olan Gopal’e olur. Bütün bedeli Gopal öder.

Garip Gopal’in babası köylü halkından hesap sormaya kalkar. Neden oğlum ölürken ses çıkarmadınız neden engel olmadınız diye haykırır. Kendilerini suçlu hisseden köylülerden çıt çıkmaz başları önünde sadece Gopal’in babasını dinlemekle yetinirler. Gopal annesi çıldırır ve sizin soramadığınız hesabı ben soracağım! der. Akira diye bağırır Akira’nın adamları gelir.

Akira bu saçmalığın hemen bitmesini istiyor tam o sırada Gopal’in annesi oğlumu neden öldürdün diye hesap soruyor. Akira ise bütün soğuk kanlılığıyla ben öldürmedim al istersen köy halkına sor diyor. Köy halkından cevap bekleyen anne köylülerin umursamazlığını bir kere daha görüyor köylülerden hala çıt yok. Akira sinirlenerek hemen burayı terkedin yoksa hepinizi kırbaçlayacağım diyor ve kalabalık dağılıyor. İkimizin Yerine 476. Bölüm Özeti bitti.
Yorumlarda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın..

 

dizibilgi google play