İkimizin Yerine 474. – 475. Bölüm Özeti Detaylı Fragmanı

Burak 24 Ara 2019 Analizler  0

Akira’nın elinden bütün zorluklara rağmen kaçmayı başaran muhteşem ikili ortalığı katıp karıştırdılar. Gopal ve Kamli’nin kaçtığını öğrenen Akira küplere biner ve kaçmasına sebep olan herkesi sıra dayağına çeker. Harki’yi de döven Akira’nın adamları her yerde Gopal ve Kamli’yi arıyordur. Kurtulduklarını zanneden Gopal ile Kamli kahve içmek isterler kahve içmek için bir mekana girerler. Akira’nın adamları tam da o an o mekanda olup olmadıklarına bakmak için içeri girerler.Gopal ve Kamli’nin eli ayağı birbirine dolaşır. İkimizin Yerine 26 Aralık 2019 Özeti  hızını kesmeden devam ediyor.

Adamlar içeriye dalarlar o an Gopal Kamli’yi saklamak ister beraber bir yere saklanırlar. Akira’nın adamları zorbalıkla kadınların peçelerini indirerek yüzlerine baktıktan sonra çekip giderler. Gopal ve Kamli bu sefer yırtmışlardır. Yaşananlardan ders çıkaran ikili daha temkinli davranmaya başlarlar. En azından ulu orta yerlerde kahve içmezler herhalde.

Akira’nın evine gitmeye hazırlanan Puşkar tam teşekküllü olarak hazırlanır. Babası ve Puşkar tartışmaya başlar tartışmanın sebebi ise Babası ata  binmesini isterken binmeyip inatla olmaz sen bin demesi. Boş bir tartışma yaşandığı an Akira ve Harki oraya gelir. Panditin mahuratı yanlış söylediğini derler. Puşkar’a sinirlenen babası fırsat bu fırsat diyerek bütün hıncını çıkarmak için nasıl böyle bir şey olur diye hesap sorar.

Şivam ödevini yapmıştır ve biraz oyun oynamak istediğini söyler. Şivam masada unutulan resmi görerek kim olduğunu merak eder. Ganga’nın söyledikleri aklına gelen Anandi  o senin kardeşin ve adının Nandini olduğunu söyler. Şivam çok şaşırır ve onun neden orda olmadığını sorar tam o sıra Dadisa gelir ve birden onun ufakken kaybolduğunu söyler. Şivam’ın kanı Nandini’ye çok ısınmıştır ve fotoğrafın kendisinde kalmasını ister. İzin verirler fotoğrafı alır. Şivam’ın kolayca inanması hemen kardeşi olarak kabul etmesi Dadisa ve Anandiyi şaşırtır. Şivam şimdi dua edecektir ve kabul olmasını ümit ederler.

Puşkar ailesi panditi mahurat için doğru olan tarihi değiştirirler ve Akira ailesini panditi ile konuştuklarını söylerler. Onlar ne zaman isterse bu evlilik o zaman olacak diyen Puşkar’ın babası onlara yalan söylendiği için sinirlenir. Nimboli bu evliliğin olacağına inanmıyordur ve evlenmeyeceklerini söyler. Bu söylenenlere şaşıran Disa niye diye sorar. Nimboli’nin kafasında bir şeyler vardır ve aralarında sır kalmasını kabul ederse Disa’ya söyleyecektir. Disa kimseye söylemem der. Nimboli Gopal ve Kamli’nin beraber kaçtıklarını söyler. Disa bunu duyunca şaşkına döner. Onlar aşka gerçekten inanıyor der ve kaçmaları için ben yardım et der. Bunu duyan Disa korkmaya başlar. Nimboli Disa’nın kendine gelmesini ve kimseye söylememesi gerektiğini söyler. Kamli’nin yerine Nimboli’yi mi verecekler yoksa?

Gopal ve Kamli çok mutlulardır resmen aşklarını doyasıya yaşıyorlardır. O sokak senin bu sokak benim motorla gezerken Akira’nın onları aradığını unutup temkinli davranmıyorlardır. Motoru süren Gopal bir yerde durur ve Kamli için bir Sari alır. Bu sırada Kamli arka tarafa gider Gopal aldıktan sonra dışarı çıkar ve Kamli’yi göremez. Akira’nın onları aradığı aklına gelir ve korkudan eli ayağı titrer. Kafasını çevirince Kamli’yi gören Gopal o korkuyu yaşattığı için tokatı yapıştırır. Herkesin onları hatırladığını hatırlatarak tedbirsiz davranma der. Gopal tokat için özür de diler. Gopal’ı arkadaşı arar ve bişeye ihtiyacı olursa bir telefon uzağında olduğunu söyler. Gopal’in arkadaşı telefonu kapatınca arkasında beliren Kundan’ı görür. Gopal’in dostu çok korkar.

Kundan onu Akira’nın yanına götürerek Gopal’in en yakın arkadaşını bulduğunu söyler. Akira’nın keyfi yerine gelmiştir. Adamlarına onu döverek konuşturun bana Gopal’i bulun der. Arkasını dönüp çıkan Akira’nın yanına Puşkar’ın babası gelir. Kızı zamanında getirmediği için artık kızımı vermiyorum der. Akira hıncından perişan olur. Bakalım önümüzdeki bölümlerde Akira ne yapacak? İkimizin Yerine 25 Aralık 2019 Özeti bitti arkadaşlar. Yorumda görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın…

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir