İkimizin Yerine 472. – 473. Bölüm Özeti Detaylı 23 – 24 Aralık 2019

Burak 23 Ara 2019 Analizler  0

Bu bölümde Disa’nın gizemli yüzü düşüyor ve yeni şeyler öğreniyoruz. İçini Çagani’ye açan Disa bazı şeyleri itiraf etmeye başlar. Burada duyunca şok olacağımız gelişmelerden biri de Disa’nın ölmüş kocası Akira’nın kardeşi. İkimizin Yerine 23-24 Aralık 2019 Detaylı Özeti başlıyor arkadaşlar.

Akira Disa’yı ta o zamanlardan sevmiş ve gözüne kestirmiştir. Akira sırf Disa’ya sahip olabilmek için kndi öz kardeşini öldürtmüştür. Aşk nelere kadir görüyorsunuz arkadaşlar. Disa bu yüzden Akira’yla kalıyordur. Disa’nın aşkıyla yanıp tutuşan Akira bir gün Disa’nın odasına girerek ona sahip olmak istemiştir ama Disa istemiyordur. Disa bir yolunu bulup Akira’nın elinden kaçar ve taptığı putlardan yardım ister. Disa’nın çıkardığı seslere uyanan ailesi içeri girerler ve Disa’nın titrediğini görürler. Korku ve şaşkınlıkla ne olduğunu sorarlar Disa Akira’nın ona sahip olmak istediğini ve ondan çok korktuğunu kocasını da Akira’nın öldürdüğünü söyler. Akira kesinlikle kabul etmez gerçeklerden kaçar. Her ne kadar kabul etmese de Disa herşeyi ortaya dökmüştür.

Akira’nın sürekli kendisini taciz ettiğini söyleyen Disa son zamanlarda azaldığını da söyler. Disa içindekileri dökmeye devam ederek bir şeyi daha itiraf eder ve Nimboli’yi getirdiklerini ve Harki ile tartıştıklarını duyduğunu, Akiranında orada  Nimboli’yi öldürmek istediğini söyler ve göğsünü kabartarak Akira’nın aklını çelerek onun hayatını ben kurtardım der. Akira’ya Kundan ile Nimboli evlenirse lanetten kurtulursun diyerek kandırır.

Nimboli’nin yanından ayrılması gereken Anandi çok üzülür. Kamli’nin beklediği düğün hazırlıkları gün gelir çatar. Erkek tarafı kamliye takı takmak için gelirler. Gopal’in gelmesini bekleyen Nimboli’den dans etmesini isterler. Gönülsüz gönülsüz dans eden Nimboli’nin aklı da fikri de Gopal’dedir. Gopal dönme kadın kılığına girerek içeriye girer ve düğüne renk katmaya geldiklerini söyler. Akira dönme kadınlara bahşiş veir ve dans etmelerini ister. Kadın kılığındaki Gopal kendini Nimboli’ye belli ettirmek ister. Nimboli’nin gözünün içine içine dans eden Gopal kendini belli edemez çünkü Nimboli dalgın dalgın düşünüyordur. En son Gopal kendini belli eder ve Nimboli çok sevinir.

Gopal Nimboli’yle dans etmek ister ama Nimboli Akira’nın anlamasından korkar. En son tedirgin tedirgin dans etmeye kalkar. Nimboli Gopal’in geldiğini Kamli’ye göstermek ister. Her ne kadar çabalasada Kamli derin düşüncelere dalmıştır. En son Gopal Kamli’nin karşısına geçerek eliyle başına dokunur tam da bu olaydan sonra Kamli bayılır.

Kamli’yi odaya götürürler. Kamli gözlerini açınca Nimboli Gopal’i tanıştırmak ister. Yanına yaklaşarak seninle tanışmak isteyen biri var der. Kamli ise keyfinin olmadığını ve tanışmak istemediğini söyler. Kamli gözlerini açar açmaz Gopal’i görür ve duygusal anlar yaşanır smsıkı Gopal’e sarılır. İkimizin Yerine 23 Aralık Detaylı Özeti bitti arkadaşlar. Lütfen emeğe saygı yorum yapmadan geçmeyin.

İkimizin Yerine 472. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 472. – 473. Bölüm Özeti Detaylı 23 – 24 Aralık 2019” üzerine 5 yorum

 1. Hatije dedi ki:

  Her bolumi hyzli okumak istiyorum

 2. Hatije dedi ki:

  Cok sag ol okudum gormus gibi oldum

 3. Anonim dedi ki:

  Eline saglik lutfen aynan dovam

 4. Günay dedi ki:

  İyi günler. Ben diziyi anlizden okuyurum. Jagdish ve Ganganı çok beğeniyorum. Ganga onlara çok yardımcı oldu. Dizinin sonunu merak ediyorum. Jagdish Gangayla birlidemi kalıcak?
  Emeğinize sağlığ.

 5. Arzu dedi ki:

  Elbette ýorumum ýapijagim çinki yemeginin boşa gitmesine izin vermijem elerine saglyk arkadaş bu dizide tek beklentim annandi bile küçük Nimboli birbirine tanisa teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir