İkimizin Yerine 471. Bölüm Özeti 22 Aralık Özeti Fragmanı Gopal ve Nandini Yakalanıyor

ADMİN ADMİN 21 Ara 2019 Haberler  0

Anandi ve Nandini dua ederken birbirlerine denk gelirler. Anandinin kızını kaçıran adam gizemliliğini korurken Akira Nandini’yi almaya gelir ve kızı kaçıran adamı görmez.

Kamli’in düğünü yaklaştığı için evde düğün hazırlıkları vardır. Kamli bu evliliği istemez çünkü onun sevdiği, evlenmek istediği kişi Gopal’dır. Kamli cesaretini toplayarak Gopal ile kaçmak ister ama Kamlinin tedirginliği yüzünden kaçmayı başaramazlar.

Akira bunu duyunca deliye döner ve Kamli’nin odasının etrafını adamlarla donatır. Nandini Gopal ve Kamli’nin bulundukları duruma üzülür ve onlara yardımcı olmak ister. Tam da Nandini Gopal ile nasıl kaçacaklarını konuşurken Kundan onları görür ve yanlış anlar. Nandini bu durum karşısında ne yapacağını şaşırır ve köşeye sıkışır. Nandini ne yapacak? İkimizin Yerine 22 Aralık Özeti devam ediyor.

Nimboli Kamli’ye yardımcı olmak istediği için odasına girip bulundukları yerin güvenliği hakkında Kamli’yi bilgilendiriyor. Ganga Ratan’ın Manu’yu istediği dönemler aklına geliyor ve bu şuan ortaya çıkarsa Manu’nun bir daha orda bulunmasına izin vermeyeceğinin farkına varıyor.

Manu’yu dışarı çıkarken yakalıyor ve Manu’ya nereye gittiğini soruyor. Manu’da tabi klasik okula gittiğini dile getiriyor. Bunu duyan Gangu okuldan sonra dorğu eve gel derken Manu Ganga’nın Poja yüzünden erken gelmesini istediğini sanıyor. Ganga Manu’ya birden sarılıyor. Manu şaşkın gözlerle Ganga’ya bakıyor ve neden birden bire sarıldıklarını sorguluyor. Manu Ganga’nın ağzını yokluyor ama Ganga birşey söylemiyor.

Gopal’ın aklına Akira’nın yedek ayakkabı istediği gelir ve Gopal bunu bahane ederek Kamli’yle görüşmek ister. Kamliyle görüşen Gopal Nimboli’yi görür ve tam o an Akira ve Kundan gelir. Kundan Nimboli’yi onunla görünce aniden sinirlenir ve eşimin yakınından geçme, eşimden uzak dur diye uyarmadım mı ben seni der.

Gopal tam da bu arada Akira’nın yedek ayakkabı isteğini geri çevirmediğini ve getirdiğini söyler ama Gopal geç kalmıştır çünkü Akira’nın artık ihtiyacı yoktur. Akira yeni ayakkabı aldığını ve artık yedek ayakkabıya gerek kalmadığını söyler. Gopal olumlu karşılayarak oradan uzaklaşır. Nimboli yine ince düşünceleriyle Gopal’ın sırf mesaj iletmek için geldiğini düşünür.

Kamli’nin evliliği için yapılan kına hazırlıkları tamamlanmış hiçbir eksik kalmamıştır. Kadınlar kına için toplandığında yöresel usullere göre Kamli’nin oraya gelmesini ve mehendisini yapmasını isterler. Kamli oyalanır çünkü Kamli hala bir umut Gopal’ın gelmesini bekliyordur.

Bu bekleyişler boşa çıkar Gopal gelmez. Harki o sırada kapıyı açar ve Kamli’nin artık gelmesi gerektiğini iletir. Kamli çaresizce Harki’yle beraber salona kına için gelen misafirlerin yanına inerler. Kamli isteme istemeye mehendisini yaktırır. Bu sırada Nimboli hala gözünü Gopal’den ayırmamaya devam ediyor. Kamli duygulanır ve gözünden seller gibi göz yaşı akar bu duruma şahit olan Disa çok etkilenir ve hareketleri değişir. Misafirler Disa’nın bu değişikliğinden tedirgin olurlar ve dua etmeye başlarlar.

Yorgun düşen Disa’yı odasına götürmek isterler ama Disa’nın son bir görev vardır ki o da Kamli’nin kınasını bozmaktır. Kamli’nin elindeki kına silindiği için havalara uçar. İkimizin Yerine 22 Aralık Özeti bu kadardı. Yorumlarınızı bekliyoruz..

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.