İkimizin Yerine 462. Bölüm Özeti 13 Aralık Şivam Kayboluyor

ADMİN ADMİN 12 Ara 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin yerine 462. bölüm de bizi yeni olaylar yeni sorunlar bekliyor. Akira’nın eşi Harki Nimboli’yi bir esir gibi kullanmaya ve çalıştırmaya karar vermiş ve bunu uyguluyordu. Sabah saatlerinde ev işlerinin olduğunu ve erken kalkarak ev işlerini biran önce yapması gerektiğini söyler fakat Nimbola uykuya yenik düştüğü için biraz daha uyumak istediğini söyler. Fakat Harki yataktan kalması için baskı yapar ve yataktan iterek kaldırır. İkimizin Yerine 462 bölüm özeti başlıyor.

İkimizin Yerine 13 Aralık Özeti

Nimbola yorgunluktan merdivenleri temizlerken bitap düşer ve uykuya dalar. Acımasız Harki ise uyuduğunu görünce hemen uyandırır ve kirli çamaşırların hemen yıkanması gerektiğini söyler. Kundan ise kapının dışından Nimboli’ye şehvetli duygular ile bakıyordur. Bu durumu fark eden Harki, bir isteğinin olup olmadığını sorar, Kundan ise çay içmek istediğini ve çay getirmesini ister. Nimboli çay içtikten sonra meyve alır ve ağacın tepesine çıkarak yemeye başlar fakat talihsiz bir şekilde ağacın tepesinden aşağı düşer.

Nimbola ise mutfağa gelerek birşeyler ister ve yiyecek alarak yemeye çalışır. Nedense sürekli yemek yeme isteği bulunmaktadır. Ağaçtan düştüğü için bacağını incitmiştir. Harki ise bacağının ağrısının geçmesi için zerdeçal kremi sürmek ister. Karki ise bu durum karşısında bacağında büyük bir sorun olmadıysa yani kırılmadı ise sorun yok der ve kremi vermez. Nimboli ise talihsiz bir olay karşısında neden anne diye seslenir diye sorar.

Disa ise tüm insanlar acı çektiği zaman anne diye seslenir ve yakınır, fakat Nimboli annem olsa idi senin gibi olurdu der. Disa bu sözler karşısında sarılır ve acı çektiğini düşünerek üzülmeye başlar. Nimboli elbiseleri yıkamak için gelmiştir. Hissettiği büyük bacak ağrısına rağmen elbiseleri yıkamaya başlar. Sarita’nın kızı ise Poja Manu’ya artık aşık duyguları beslemektedir. Aklında ve her saniyesinde onu düşünmektedir. Ama Manu ise hiçbir kızla ilgilenmediği gibi onunla da ilgilenmemektedir.

Nimboli Harki’nin elbiselerinin yerde olduğunu ve karıncalar tarafından kaplandığını görünce şaşkına döner ve elbiselerini ister. Nimboli ise elbisleri sopa ile yerden kaldırır ve harki’nin yatağına yavaşça koyar. Abhi ise bir yalan söylemesi gerektiği için kendisini bekleyen şoföre Şivam’ın öğretmeni ile ders yapacağını ve öğretmenin onu eve bırakacağı yalanı söyler.

Harki elbiseyi giyer ve sürekli kaşınmaya başlar. Bunun üzerine Nimboli ise bu durum karşısında ne olduğunu bildiği için gülmeye başlar. Nimboli karıncalara teşekkür eder ve yaşadıklarının öcünü aldıkları için en iyi arkadaşlarının olduklarını söyler. Şivam’ın öğretmeni Dadisa yı arar ve Şimav’ın okul kapısında birinin gelip almasını bekler. Dadisa bu durumu Jadgiş’e anlatır ve okuldan gidip almasını ister. Kamli ise erkek arkadaşı olan Gopal ise buluşmaya giderken Nimboli’den de bahane uydurmasını ister.

Şoförün tek eve geldiğini gören Dadisa şoförü azarlar ve neden eve tek geldiğini sorar. Şivam hakkında yaşananları anlatır şoför. Şivam ise kendisini kimse almaya gelmediği için yürüyerek gitmeye karar verir ve bekçi de gözünden kaçırınca korkar ve bu durum karşısında Şivam’ın kaybolduğunu düşünür. Şivam ise yolu hızlı bitireyim diye ormanlık alana girer ve ormanlık alanda yolunu iyice kaybeder.

İkimizin Yerine 462. bölümde yaşanan bir çok farklı olay ile karşı karşıya kaldık. Bu olaylar hakkında sizde bir yorum yapar mısınız?

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 462. Bölüm Özeti 13 Aralık Şivam Kayboluyor” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Özetler yine sekteye uğramış

  2. Anonim dedi ki:

    nirdesiniz ya

  3. Anonim dedi ki:

    Offff Gökhan geldin bir daha kayboldun yine nerdesin ya Ne güzel seni yine burda görmüştüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.