İkimizin Yerine 461. Bölüm Özeti 12 Aralık Perşembe (Nandini, Annesinin Kim Olduğunu Merak Ediyor)

Burak 11 Ara 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 461. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine’de bugün Ganga ve Jagdish’in arası iyice gerilir. Nandini ise öz annesinin bir yerlerde yaşadığını düşünmeye başlar. Nandini annesini arayacak mı? Kendisini çok yalnız hisseden Nandini gerçek annesinin kim olduğunu merak eder. Aklındaki sorulara yanıt bulmak isteyen Nandini gerçek annesinin izini sürecek mi?

Ganga Abhi’nin üzülmesine dayanamaz ve Jagdish’le konuşur. Fakat Jagdish’in tepkisi sert olur. Onun bu tavrı Ganga’yı çok kırar. Öte yandan Nandini kayınvalidesinin eziyetleriyle baş etmeye çalışır. Ev işlerini yaparken bir yandan da açlıkla mücadele eden Nandini ayağını incitir. Fakat kimse onun canının acısına aldırmaz.

İkimizin Yerine 461. Bölüm Fragmanı – 12 Aralık Perşembe

Nimboli meyve toplamak için çıktığı ağaçtan düşer ve anne diye bağırır. Annesi de o esnada duvara bir şeyler zımbalamaktadır ve kızının anne diye bağırmasını yüreğinde hisseder ve zımbayı eline batırır. Parmağı kanar.  Nimboli ağaçtan düşünce bacağını incitmiştir ve zerdeçal kremi sürmek ister. Karki bacağın kırılmadıysa sorun yok der ve kremi de vermez. Ondan gidip işlerini görmesini ister. Nimboli dışarı çıkınca Disa  ile karşılaşır. Disa ona merhametle davranır. Nimboli bir kişi acı çektiğinde neden anne diye seslenir diye sorar. Disa bütün insanlar acı çektiğinde anne diye çağırır derken Nimboli annem olsa senin gibi olurdu der. Disa ona sarılırken Nimboli’nin acı çektiğini düşünerek üzülür. Nimboli elbiseleri yıkamak için gider. Bacağının ağrısına rağmen elbiseleri yıkar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir