İkimizin Yerine 460. Bölüm Özeti 11 Aralık Çarşamba (Nimboli Kundan’ın Kölesi Gibidir)

Burak 10 Ara 2019 İkimizin Yerine  0

Kanal 7 nin Hint Dizileri arasında yer alan, Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan hint dizisi ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında.. Bugün Neler Olacak? İkimizin Yerine’de bugün Abhi babasının tavrı yüzünden Shivam’dan nefret etmeye başlar.

İkimizin Yerine 460. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine 11 Aralık Çarşamba 460. yeni bölümde neler yaşanacak? Dizinin yeni bölümünden özeti haberimizde bulabilirsiniz. Abhi, Shivam’dan nefret etmeye başlıyor. Abhi babasının tavrı yüzünden Shivam’dan nefret etmeye başlar. Mannu ise kardeşine destek olmaya çalışır. Mannu’nun çabası işe yarayacak mı? Jagdish ailesini ihmal ettiğini fark eder ve onlarla iletişim kurmaya çalışır. Fakat daha sonra yine Abhi’ye kızar. Mannu kardeşini korumaya çalışır.

Öte yandan Nandini kocasının ailesinin evinde zor zamanlar yaşar. Kundan ve ailesi her fırsatta Nandini’yi aşağılar. Fakat Nandini bunca olumsuzluğa rağmen içindeki iyiliği korumaya çalışır. Abhi ise Shivam’ın kendisinden daha iyi olduğunu düşünmeye başlar. Mannu kardeşinin moralini yerine getirmek için uğraşır. Abhi’nin Shivam’a olan bakışı değişecek mi?

Abhi basketbol topunu evde sektirirken, Jagdiş onunla konuşmaya çalışsa da Abhi hiç aldırmadan top oynamaya devam eder. Ganga onlar için içecek bir şeyler getirirken Abhi topu onun üzerine yanlışlıkla atar. Ganga elindeki bardakları yere düşürür. Bardaklar kırılır. Babası oğluna kızar, Bardakların kırılması önemli değil, ya annene bir şey olsaydı der.

Nimboli Kundan’ın kölesi gibidir. Onun okul çantasını bile o taşır. Okula geldiklerinde Nimboli Kundan’ın çok aptal olduğunu ve 3 yıldan beri aynı sınıfta olduğunu düşünür. Kundan’ın bir arkadaşı Nimboli için Kundan’ın hizmetçisi derken diğer arkadaşı eşi olduğunu söyler. Kundan ondan çok yakında kurtulacağım dediğinde, Arkadaşlarından birisi onu çöp kutusuna atsana nasıl olur derken, Nimboli yüzünü gördün mü çürümüş kavuna benziyorsun, ona beni çöpe atmasını nasıl söylersin diye tepkisini gösterir.

Arkadaş grubundan biri, şuna bakın şu kadarcık kız bize bir şey yapabilirmiş gibi diyerek iter, Nimboli dengesini kaybederek yere düşer. Gözleri dolar ağlamaklı olur.

İkimizin Yerine 460. Bölüm Fragmanı – 11 Aralık Çarşamba

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 460. Bölüm Özeti 11 Aralık Çarşamba (Nimboli Kundan’ın Kölesi Gibidir)” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Ya neredesin o günden sonra insan arada bi yine siteye bakar değil mi ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir