İkimizin Yerine 459. Bölüm Özeti 10 Aralık Salı (Akira’nın karısı közde yanmış odunu Nimboli’nin ellerine ve ayaklarına basar.)

Burak 10 Ara 2019 İkimizin Yerine  0

JAGDİSH VE GANGA’NIN ARASI BOZULUYOR

İkimizin Yerine dizisinde 10 Aralık 2019 Salı günü kanal7 de yayınlanacak olan dizide olacaklar yazımızda.. Hint Dizileri sevenlerin vazgeçemediği İkimizin Yerine’de bugün Jagdish Ganga ve Abhi’nin kalbini kırar. Ganga Jagdish’i uyarmak ister fakat başarılı olmaz. Ganga Jagdish’e ulaşmayı başarabilecek mi?

Jagdish Anandi ve Shivam’a kendi ailesinden daha çok önem verir. Bu durum Ganga ve Abhi’nin canını sıkar. Abhi babasının Shivam’ı kendisinden daha çok sevdiğini düşünür. Jagdish Ganga ve Abhi’yi sürekli azarlar. Ganga bu duruma daha fazla dayanamaz ve Jagdish’le konuşmak ister. Fakat Jagdish karısını başından savar. Anandi Ganga’nın moralinin bozuk olduğunu anlar ve onunla konuşmaya çalışır. Fakat Ganga Anandi’ye canını sıkan şeyi söylemez. Ganga Jagdish’le arasındaki problemi çözebilecek mi?

Bir yanda babasının akşam gelirken dondurma getirmesini istediğinde olumsuz cevap alan biri, diğer yanda amcasından akşam eve gelirken dondurma istediğinde getireceğini söyleyen biri ikisi de aynı kişi. Dondurma getirmesi istenen kişi aynı ama cevap verilen kişiler farklı. Akşam dondurma getirecekse ilk isteyene neden hayır der ki insan?

Akşam olduğunda dondurmalar eve gelir ve Şivam onu elleriyle servis eder. Ganga ve Abhi için de dondurmaları hazırlar ve onlara götürür. Abhi elinin tersiyle dondurmaya vurarak aşağıya düşmesine sebep olur. Abhi burada tepkisini bu şekilde gösterir. Kendince haklıdır. Jagdiş bu duruma çok kızar. Jagdiş gece uyumadan önce Abhi’nin neden böyle davrandığını Ganga’ya sorar. Ganga Abhi ve Şivam dondurma istediğinde ordaydım diyerek olanları anlatır. Jagdiş bunu isteyerek yapmadığını söyler.

Nimboli yemek yemek üzereyken daha ilk lokmasını yerken kadın gelir ve neden bu kıza yemek verdin, bu kız yüzünden oğlum ayağını incitti diyerek önünde duran yemek tepsisini uzağa iter. Yetmezmiş gibi bir de canını yakar. Sopa ile döver. Annesi de kızı kendisinden uzakta olsa bile, biranda iştahı kesilir yemek yiyemez olur. Kızının o hali annesine malüm olur.

Nimboli aç yatar, hizmetçi Çagani ağlar. Nimboli gece uyanır ve yemek hayal eder. Daha fazla dayanamayarak gaz lambasını alarak mutfağa gider. Akira’nın karısı su almaya gelir. Nimboli saklanır. Sabah olunca Akira’nın karısı kocasına yemek servisi yapmak için mutfağa gelir ve mutfakta aradıklarının bittiğini görür. Orada gaz lambasını da görünce bu Nimboli’nin işidir diye onun yanına gider. Bu sırada Nimboli hizmetçi Çagani’nin yanında dans ediyordur. Akira’nın karısı közde yanmış odunu Nimboli’nin ellerine ve ayaklarına basar. Kızcağız çığlık atarken Çagani araya girer ancak közlenmiş odundan o da nasibini alır.

İkimizin Yerine 459. Bölüm Fragmanı

 

İlginizi Çekebilir: İkimizin Yerine 460. bölüm özeti

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir