İkimizin Yerine 458. Bölüm Özeti 9 Aralık Pazartesi (Bayram)

Burak 09 Ara 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi on bir yıl boyunca kızını arar. Kızını bulamayan Anandi çocukların evlendirmesini önlemek için bir dernek kurar. Ganga ise Jagdish’i Anandi’den kıskanır. Anandi dua etmeye gittiğinde Nandini’yi kaçıran adamı görür ve peşine düşer. Fakat tam kızına yaklaşmışken adam yeniden kaçmayı başarır. Anandi hemen Jagdish’i arar. Jagdish araç bilgilerini alır ve araştıracağını söyler. Canı yanan Anandi çocukların evlenmesine engel olmak için bir yemin eder. Aradan geçen on bir yılın ardından Anandi kız çocuklarını koruyan bir dernek kurar.

Nandini ise kaçırıldığı evde Nimboli ismini alır. Kundan ile evlendirilen Nandini kayınbabası tarafından sürekli azarlanır. Kundan da Nandini’yi herkesin içerisinde küçük düşürür. Öte yandan Ganga ise Jagdish’i eski karısı Anandi’den kıskanmaya başlar.

Aradan 11 yıl geçer…  Anandi judo hocası olarak kadınlara ders verirken gösterilir. Kadınlardan biri küçük bir kızın evlendiği haberini verince Anandi ve kadın ekibi düğünü basmaya giderler. Nandini de büyümüştür ancak daha çocuk Kundan uyurken ona bıyık çizer ve güler. Amol Dubai’dedir. Şivam abisini sever ve Manu’yu sevdiğini ancak Abhi’yi sevmediğini söyler. Onunla bayramda görüşeceğim der.

Jagdiş sabah uyandığında Ganga ona günaydın der ve Jagdiş’e bıyık yapıldığını görür. Abhi ile göz göze gelen Ganga güler. Jagdiş aynada kendini görünce sinirlenir ve bir daha böyle şeyler yapılmamasını ister. Ganga bugün bayram olduğu için çocuklar sana şaka yapmak istedi der. Jagdiş sinirle lavaboya gider.

Bayram Dadisa’nın evinde büyük bir coşkuyla kutlanıyordur. Ganga eline renk alır ve Jagdiş’e yönelir. Ancak Jagdiş ilk olarak Anandi’ye renk uygular. Ganga çok şaşırır. Dadisa Jagdiş’den Ganga’ya da renk uygulamasını ister. Jagdiş renk uygulamak ister ancak Ganga ondan çocuklara uygulamasını ister. Bayram kutlamaları için Manu da gelmiştir. Manu kızlarla konuşmaya bile çekinen yakışıklı bir delikanlı olmuştur.

İkimizin Yerine 458. Bölüm Fragmanı – 9 Aralık Pazartesi

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 458. Bölüm Özeti 9 Aralık Pazartesi (Bayram)” üzerine 2 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Gökhan tekrar gelmişsin hoş geldin nasılsın ne yapıyorsun

  2. Anonim dedi ki:

    Cook guzel eliñize saglyk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir