İkimizin Yerine 457. Bölüm Özeti 8 Aralık Pazar (Anandi Singapur’a Gidecek mi?)

Burak 07 Ara 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine’de bugün Anandi Nandini’yi bulmak için her yolu dener. Fakat Kishor tüm ailesini alıp Singapur’a taşınma kararı alır. Singapur’a gitmek istemeyen Anandi’yi nasıl bir sürpriz bekliyor? Anandi Singapur’a gidecek mi?

İkimizin Yerine 457. Bölüm Özeti

Nandini evlendirilmek için kaçırılır. Anandi ve ailesi her yerde onu arar fakat bulamaz. Kishor Nandini’yi bulma inancını kaybeder ve tüm ailesini alıp Singapur’a taşınma kararı alır. Fakat Anandi kızını bu durumda bırakıp gitmek istemez. Kishor Anandi’nin tek başına kalmaması için Dadisa ve Jagdish’e bir teklif sunar. Bu teklif üzerine Kishor’un yanına gelen Dadisa ve Jagdish Anandi’den kendi evlerine taşınmasını ister. Anandi onların isteklerini kabul edecek mi?

Dadu ile Kazan ellerindeki resmi herkese göstererek Nandi’yi ararlar. Dadisa içinde sıkıntı olduğu için Anandi’yi arar ve olanları ondan öğrenir. Haberi alan Dadisa hemen Jagdiş’e haber verir. Ailenin diğer üyeleri Anandi’yi başkası için kendi çocuğunu feda ettiği için suçlarlar. Bir tek Dadu Anandi’nin yanında yer alır.

Anop’un ziyaretine giden Menaksi Anandi’nin başka çocuk için kendi çocuğuna sahip çıkmadığını ve Nandini’nin kaçırıldığını söyler. Kimse Anandi’ye güvenmez. Hastanede doktor kalmayınca acilen ameliyata Ganga girmek zorunda kalır ve başarılı olur. Dadisa Ganga’daki yeteneği görür. Dadu herkesin Anandi’ye yaptığı tepki hakkında konuşur. Anandi’nin bir anne olduğunu onun herkesten çok acı çektiğini söyler.

Şiv ‘in de başkası için kendini feda ettiğini hatırlatır o zaman oda suçluydu kimse niye bir şey demedi der. Ve herkes hatasını anlar Anandi’den özür dilemek için odaya çıkarlar ve özür dilerler. Dadu bu mutlu tabloya şükreder. Daha sonra Dadu Alok’u görmek icin izin çıktığını Singapur a gideceklerini ve Anandi’yi de götüreceklerini söyler. Anandi kabul etmez. Kızı kayıp olduğu için buradan ayrılmayacağını onu bulması gerektiğini söyler. Dadu Dadisa’yı arar gelmesini ister. Dadisa gelir ve Anandi’yi alıp jetsar’a götüreceğini söyler. Anandi gelmeyeceğini söyler. Kızı için gitmez.

İKİMİZİN YERİNE 457. BÖLÜM FRAGMANI 8 ARALIK

İlginizi Çekebilir: İkimizin Yerine 459. Bölüm Özeti

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 457. Bölüm Özeti 8 Aralık Pazar (Anandi Singapur’a Gidecek mi?)” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Iste ahyr sony ozeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir