İkimizin Yerine 456. Bölüm Özeti 7 Aralık Cumartesi Anandi Kurtulacak mı?

Burak 05 Ara 2019 İkimizin Yerine  0

NANDİNİ KAÇIRILIYOR… İkimizin Yerine’de bugün Anandi küçük kızı kurtarır. Fakat Anandi Nandini’yle birlikte çatışmadan kaçmak isterken damadın babası yollarını keser. Anandi Nandini’yi kurtarabilecek mi?

Anandi polisle birlikte küçük kız çocuğunun evlendirilmek istendiği düğünü basar. Damadın babası kızı vermemek için direnir ve silahla ateş açar. Anandi çıkan çatışmada Nandini’yi de alıp kaçmak ister. Fakat karşısına silahlı adamlar çıkar. Damadın babası da gelir ve Anandi’yi köşeye sıkıştırır.

Anandi onlardan kurtulmak için elinden geleni yapsa da başarılı olamaz. Damadın babası Nandini’yi alıp kaçırır. Anandi peşlerinden gitse de onları yakalayamaz. Anandi ailesine haber verir. Anandi kızını kurtarabilecek mi?

İkimizin Yerine Mohan babasının baskısını üzerinde fazlası ile hisseder. Sınav başlar, sınava Dadisa’da girer. Mohan bir çok soruya cevap vermez. Sınav bittiğini söylediklerinde en son Mohan teslim eder kağıdını. Çıkarken öğretmen Mohan’dan pervaneyi kapatıp çıkmasını ister bu sırada Mohan aklında başka şeyler vardır. Dadisa Mohan’a verdigini almak için geri gelir ve Mohan’i kendini pervaneye aşmış şekilde görür ve çığlık atar.

Mohan hemen hastaneye kaldırılır. Mohan’in babası hemen hastaneye gider. Jagdiş babasına çocuklara böyle davranılmasının yanlış olduğunu söyler ve bundan ders çıkarılması gerektiğini söyler. Babası çok pişman olur ve oğlu kendine gelince ondan özür diler. Mohan daha iyi ders çalışıp mühendis olacağını söyler babasına ve sarılıp ağlarlar. Dadu çocuklarla ilgilenirken kapı çalar ona bakmak için giderken Nandi’ni koltuktan düşeceğini gören Dadu koşarak tutmak ister ayağını burkar. Seslere Anandi ve İravati gelir hemen Dadu’yla ilgilenir ve Nandi’ye bakarlar. Karneler dağıtılır. Dadisa karneyi Jagdiş ile almaya gider. Dadisa üzülerek Jagdiş e ikinci olduğunu söyler.

Anandi kızı koltuktan düştüğü için hastaneye giderler ve gelirken Dadisa’nin okulu bitirdiği haberini alınca sevinir. Bu sırada arabanın önüne bir kadın atlar. Anandi arabadan iner ve kadının durumuna bakar ve konuşmaya başlar kadın kızının küçük yaşta zorla evlendirmeye çalıştıklarını söyler. Anandi bu konularda çok hassastır. Hemen düğün yerine girerler. Anandi hemen İravati’yi arayıp haber verir. Ve vakit olmadığı için kızı ile birlikte gittiğini söyler. Kadının adı Sarita’ dir. Anandi evlilik gerçekleşmeden yetişirler. Küçük kız poja annesi Sarita’yi görünce koşar bir tane adama hemen küçük kızı tutar.

Anandi bu olayın doğru olmadığını söyler ve polis gelir. Adamlar polislerle taşımaya girdiği sırada nikah gerçekleşir. Polisler bir adamı vurur ortalık karışır. Bu sırada vurulan adama Nandi’ye bakıyordur. Olaylardan dolayı Anandi’de kaçar. Akira adındaki adama Anandi’ye vurur ve kucağındaki kızı ileri düşer. Akira hemen Nandi’yi kucağına alıp araba atlayıp kaçar. Herkes Nandi’nin kaçırıldığını öğrenir. Ve onu aramaya başlar. Akira Nandi’yi oğluna iyi bir eş olacağını söyler.

Akira daha 4 yaşında bir çocuk olduğunu söyler. Karısı oğlumuzla uyuşuyorlar diyerek onu ikna eder. Akira o zaman düğün hazırlıklarına başlansın der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 456. Bölüm Özeti 7 Aralık Cumartesi Anandi Kurtulacak mı?” üzerine 7 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  ozetleri bekleyorus

 2. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

  Emeğimize sağlık özetlerin devamını bekliyoruz..

  1. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

   Emeğinize yani 😀

 3. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

  Herkes siteyi ter etmiş.. Hmmmm

 4. &Gökhan¤☪¤Bayraktar☯& dedi ki:

  Herkese Selam Aleyküm…

  1. aslı dedi ki:

   Ve Aleykümselam Gökhan hoş geldin nasılsın? Uzun zamandır yoktun. Site sahibi değişti Gökhan, Artık yeni sitenin sahibi İkbal bey, kendisi ile tanışmak istersen

   https://dizibilgi.tv/site-yonetiminden-merhaba/

   Diğer arkadaşları artık sen çağırırsın,nerede olduklarını bilmiyorum, sen gidince onlarda gittiler. Sen döndüğüne göre haberleri olursa döndüğünden yeniden gelebilirler yeniden hoş geldin.

 5. Anonim dedi ki:

  Ne u.n ozet bermeyasiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir