İkimizin Yerine 442. Bölüm Özeti 23 Kasım Cuma Vivek Kazaya Uğruyor

ADMİN ADMİN 22 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin yerine 422 bölüm oldukça trajedik olaylara sahne oluyor. Okuyacaklarınız sizleri diğer bölümde neler olacak diye merak içine sokacak. Fakat öncesinde dizi özeti okuduktan sonra konu altına düşüncelerinizi, fikirlerinizi, dizi ile ilgili tahminlerinizi yazarsanız, bizleri mutlu edersiniz. Bizimde gıdamız yorum olduğunu unutmayın lütfen. Evet şimdi İkimizin Yerine 23 Kasım Cuma günü özetine başlayalım.

Evde kayıplara karışan bir cüzdan vardır. Bu cüzdanın bulunması gerekmektedir. Bu nedenle Dadisa evde çalışan işçileri sıra ile sorguya çeker. Bu esnada korku dolu gözlerle Nandu’nun olanları izlediğini fark eder Dadisa. Ardından ise cüzdanı Vasant’ın bir kenara sakladığını hatırladığını belirtir ve işçilerden özür diler. Jigdaş ile bu durum karşısında Nandu’nun sergilediklerini fark etmiştir.

 

Şekar hep beraber ailesi ile birlikte çay içerek mutlu bir aile pozu verir ve ne kadar mutluyuz diyerek içinden kötülükler geçirmektedir. Dernekte çalışan Şarmila gelerek teklif edilen yüksek maaş sebebi ile işten ayrıldıklarını söyleyerek özür diler. Anop ise odasına çıkarken bu durum karşısında Şekar ailesi nefretle bakar. Menakşi ise eşinin yaptıklarından dolayı Anandi den özür diler, fakat Anandi bir özür’e gerek olmadığını belirtir. Bu durum karşısında hayal kırıklığı yaşayan Anandi, Dadu ne kadar derneğe yeni çalışacak kadınlar alsam dese de artık mutlu olmamakta ve insanlara güveni bitmektedir.

 

Sançi hayatının en mutlu haberlerinden birini alacağını düşünerek hastane yolunu tutar. Hastane de yaptırdığı tahlili sonrasında halime olduğunu öğrenir ve havalara uçar. Bu durumu hemen Vivek ile paylaşması gerektiğini bildiği için hemen iş yerine gider.

 

Nandu ise Vivek’in odasına giderek cüzdanı hatırladığı yerden alır. Bu arada Nirancan ise cüzdanını merak etmekte olduğu için yanına gelerek cüzdanı bulup bulamadığını sorar. Nandu ise sana olan nefretimi açıklamak için geldim diyerek, cüzdan hakkında bir şey demeden odadan çıkar. Bu esnada Nirancan ise arkasında sakladığı cüzdanı fark eder.

 

İş yerine giderken Sançi, Vivek’in arabaya binmek üzere olduğunu görür ve hızlı bir şekilde yaklaşır. Vivek ise Sançi ye iyi ki geldin der ve elinde bulunan boşanma kağıdını verir. Sançi durum karşısında şoka uğrar ve Vivek’e “neden buraya geldiğimi hiç merak etmiyor musun” diyerek sitemde bulunur fakat Vivek artık ayrılmayı kafasına koyduğu için arkasına dahi bakmadan bir önemi yok der ve arabaya biner. Arabaya bindikten kısa bir süre sonra yüksek bir ses gelir ve Vivek kazak yaptığını görür. Yemin dizisi 422 bölüm özeti oldukça karmaşık ve de kötü olaylara sahne olduğunu sizler de görüyorsunuz sanırım.

 

Artık işler iyice kızışmaya başlamış ve Anop ile Alok işçiler yüzünden tartışmaya başlar. Alok oldukça kızgındır, kendisini hem zarara uğrattığını hemde Anandi’nin işçilerini işten çıkararak büyük bir sorun oluşturduğu için kızar. Bu durum karşısında Anop istenmediğini anlar ve Alok’a Menakşi ile birlikte evden ayrılacaklarını söyler. Dadu da bu durum karşısında çok üzülür. Fakat elden birşey gelmediği için yapacak bir şey yoktur. Alok yanına giderek özür diler. Bu durum karşısında kardeşlerin ayrı ayrı yerlerde yaşamasını istemediğini söyler ve gerekirse kendisinin ayrılacağını belirtir.

 

Nandu ise almış olduğu cüzdanı Dadisa ve Nirancan tarafından söylenen sözleri aklında canlandırarak cüzdan dan bir şekilde kurtulması gerektiğini söyler. En iyisi balkondan aşağı atmak olduğunu söyler ve balkondan attıktan sonra Jagdiş yakalar ve hırsızlık yaptığını anladığı için sert bir şekilde uyarır. Ganga sakinleştirmeye çalışır, Nandu neden bu kadar Nirancan dan nefret ediyor bilmediği için sorar ve bu soru karşısında “sana bir şey açıklamak zorunda değilim” der.

 

İkimizin yerine 23 kasım özeti oldukça stresli geçmektedir. Evden ayrılma hazırlığında olan Anop eşyalarını toplarken Menakşi tarafından suçlanan tarafta idi. Anop ile Alok artık aynı evde yaşamayacaktı. Bu duruma bir çözüm bulmak isteyen Şiv gelir ve asıl babalarının hatıraları için ve hatırı için kalmasını ister. Bu durumda Anop ise bana artık baba dersen kalırım diyerek istek ister. Şiv ise dışarı çıkarak artık gitmeyeceklerini söyler ve Dadu ise sevinçle minnettar olduğunu belirtir.

 

Anop kalmak için istediği şartı salonda söyler. Şiv baba demesi karşılığında kaldığını açıklar. Şiv den ise bunu doğrulamasını ister. Bu durum karşısında Şiv de kabul ettiğini belirtir. Bu durum karşısında sinirlenen Dadu ise Anop’a nefret güderek bakmaya başlar.

 

Sançinin başına gelen trafik kazası sonrası ailesi ve Vivek çaresiz bir şekilde doktorlardan gelecek haberi beklemektedir. Anandi ise Dudaya çay getirerek bugünlerin de geçeceğini söyler. Amol ise Anop gibi bir subay olmak hayalinde olduğunu söyler. Bu durum karşısında ise Anop’un iyi olacağını belirtir ve Dadu bir anda yere düşerek fenalaşır. Bu rahatsızlık karşısında eve doktor gelir ve stresten biraz uzak durması gerektiğini belirtir.

 

Hayati tehlikesi bulunmadığı için doktor ev dinlenmesi vermiştir. Sançi ise biran dahi yanından ayrılmadığı Vivek’in uyanmasını bekler. Vivek uyanır uyanmaz ilk kelimesi Sançi olur. Bu durum karşısında ise Sançi çok mutlu olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 442. Bölüm Özeti 23 Kasım Cuma Vivek Kazaya Uğruyor” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  yoruma kapali ozetler neden yok

 2. Anonim dedi ki:

  neden duzenli yazilmayor

 3. Anonim dedi ki:

  esgisi gibi epey one git tesekirler

 4. Arzu dedi ki:

  Merhaba Ikbal beý,haýrly jumalar ýorumumniçin teşekkürler şekhar aýleside problemli aýle şu haýatda problemsiz aýle ýok sanrm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.