İkimizin Yerine 441. Bölüm Özeti 22 Kasım Sona Yakalanıyor!

ADMİN ADMİN 21 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

Sevgili takipçilerimiz her gün olduğu gibi  ikimizin yerine özeti paylaşıyoruz. Bugün sizlere ikimizin yerine 441 bölüm de neler oldu, bölüm özeti hakkında bilgi vereceğiz. Şimdi İkimizin Yerine 441. Bölüm 22 Kasım Özeti başlıyor.

Anop görüştüğü ve yüklü miktar da para verdiği  ajanı için Anandi ise bir şey ister. Bu isteği de Şarila’dan ihale dosyasını almasını ister. Şirala ise ihale dosyasını görmediğini söyleyerek Anop’a vermeyi düşünür. Nirancan ise Nandu’nun kalbini nasıl kazanacağını düşünürken aklına şarkı söylemek gelir ve şarkı söylemeye başlar. Nandu gelerek ona doğru yaklaşır ve elini omzuna atar. Nirancan ise yanında oturmasını ister. Nandu ise pek pas vermeyerek ödevlerinin çok olduğunu ve çok rahatsız etmemesini ister.

İlginizi Çekebilir: İkimizin Yerine Dizi Özetleri

 

İkimizin Yerine 441 Bölüm Özeti

Anop işlerini halledip eve geldiği zaman Menakşi’nin rahatsız olduğunu görür ve dinlenmesini ister. Bu sıra da telefon çalar ve Maheş ile telefonda ihale hakkında konuşmaya başlar.  Anandi ise Menakşi için su getirir ve yerde bulunan dosyayı görür. Fakat bir şok yaşar, dernek de arayıp da bulamadığı ihale dosyasının olduğunu fark etmiştir. Bu durum karşısında şaşkına dönen Anandi hiç anlamamış gibi dosyayı Anop’a verir ve hemen ardından olan biteni Şiv’e anlatır.

 

Şiv sonra giderek Anop ile bu durumu konuşmaya çalışır. Fakat Anop kendisinin haklı olduğunu ve kendisine destek vermesi gerektiğini savunur. Fakat Şiv kendi doğrularının olduğunu ve bu doğrulardan kesinlikle şaşmayacağını söyleyerek ihtiraz eder. Bu itirazı da Anandi’ye anlatır. Bu durum karşısında Anandi ise Şiv’i haklı görür.

Sona’nın okulda bulunmasından tedirgin olan öğrenci velileri okula gelirler. Sona’nın iyi biri olmadığını ve hayat kadını olduğunu çocuklarına kötü örnek teşkil edeceğini savunur. Bu durum karşısında okul müdürü ve Nirancan kalabalığı sakinleştirmeye çalışırken Sona üstüne örttüğü örtü ile çıkmaya çalışır fakat kısa süre içerisinde velilere yakalanır, veliler laf söyleyerek lafları ile incitirler. Bu durum karşısında milletvekili Şirivastav, Sona hakkında açıklamalarda bulunur.

 

Açıklamalarda bulunan milletvekili Sona’yı okula Jagdiş’in getirmiş olduğunu belirtir. Müdür ise bu durum karşısında Dadisa’yı arayarak Sona hakkında bilgi verir. Hemen Dadisa bir sinir ile Jigdaş’a bu soruyu sorar ve okula sen mi aldın diyerek sorgulamaya çalışır. Jigdaş ise durumunu bildiğini ve kocası tarafından zorla bu duruma zorlandığını ve kendisinin bu durumdan kurtardığını söyler. Bu durum karşısında ise Dadisa hemen Jigdaş dan özür dileyerek dinlemeden yargıladığını belirtir.

İkimizin Yerine 441 bölüm de işler görüldüğü gibi daha da karışmaya devam ediyor. Bu kötü durum karşısında ise Sona gideceğini söyler. Fakat Jigdaş bu Dünya ile ne olursa olsun yüzleşeceğini nereye giderse gitsin aynı durumu yaşayacağını belirtir. Kendisinin destekçi olduğunu da söyler. Bunun ardından ise Ganga gelir, Ganga ise Sona’nın yakın akrabası yani kısaca amca kızıdır.

 

Ganga kocasını sorar Sona’ya. Sona da bu durum karşısında sinirlenerek yüzünü şeytan görsün der. Ganga ise Sona’ya seni evimde görmekten mutluluk duyarım diyerek onlara gitmesini söyler. Sona köylüler den korktuğunu belirtir fakat Jigdaş korkmaması gerektiğini anlatır. Jigdaş kısa süre sonra ikna eder ve eve gelirler. Dadisa ise Sona ile konuşarak kendine yeni bir hayat kurabileceğini ve arkasına bakmaması gerektiğini dile getirir. Suganda ise kendisini Anop’a acındırır bu durum karşısında Anandi’yi azarlatır. Ne kadar Şiv bu durum karşısında kızsa dahi Anandi özür diler.

 

Sona durumunun ne olduğunu anlatmaya başlar. Ailesinin onu para karşılığında bir adama sattığını öğrenirler. Ganga ise bu kötü durumdan dolayı sinirlenir ve ailesinin telefon numarasını ister. Bu olanları hemen Jigdaş’a anlatır ve ailesini çağıracağını ve hesap soracağını belirtir. Ailesini arar ve ailesi de geleceğini söyler.

 

Evin hizmetçisi gelir ve Jidgaş’a bir grup basın mensubunun kapıda beklediğini ve Sona’nın durumunun ne olduğunu öğrenmek istediklerini söyler. Bu durum karşısında ise Jigdaş basın mensuplarının karşısına geçerek tüm olanları gerçekliği ile anlatarak, Sona’yı yolda bulduğunu da söyler.

 

Değerli takipçilerimiz ikimizin yerine 22 kasım özeti sona erdi. Her gün olduğu gibi tüm şekli ile özetleri anlatmaya devam edeceğiz.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 441. Bölüm Özeti 22 Kasım Sona Yakalanıyor!” üzerine 3 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  lutfan ozetlere esgisi gibi gire bilermisiniz.

 2. Anonim dedi ki:

  Özet için çok çok teşekürler.
  Lütfen yeni özetleri verin lütfen merakdan çatlıyorum lütfen

  1. ikbal dedi ki:

   Sizler burada oldukça yorumlarınız oldukça, bizlerde burada özetleri yazıyor olacağız 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.