İkimizin Yerine 439. Bölüm Özeti 20 Kasım Düğün Bitiyor Fakat Nandu Karşı Çıkıyor!

ADMİN ADMİN 20 Kas 2019 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 439 özeti bugün sizler için hazırladık. Hazırladığımız özette tüm detayları bulabilirsiniz. Dizinin bu bölümü ile ilgili yorumlarınızı hepinizin iyi kötü bekliyorum. Acaba 439. bölüm de neler oldu, bir sonra ki bölüm olan İkimizin Yirine 440 bölüm de neler olacak? Düğün gününde köy de bulunan erkekler düğüne gitmeme kararı alıp Dadisa’ya büyük bir ceza vermek istiyordu. Fakat kadınlar her zaman ki gibi erkeklerin planlarına karşı çıkar ve istediklerini yapmalarını engeller. Bugün İkimizin Yerine 20 Kasım Cuma özeti hazırladık, şimdiden merak ile dolu dizimiz başlıyor.

İkimizin Yerine 439. Bölüm Geniş Özeti

Alok Iravati’ye bir sorun olduğunu ve Sançi’nin odasından dışarı çıkmadığını söyler. Bu durumun ne olduğunu anlamak için birlikte odaya giderler ve Sançi’nin rüya gördüğünü ve rüyasında Vivek ile birşeyler konuştuğunu görürler. Iravati Sançi’yi uyanması için uğraşırlar ve uyandığında Sançi uyandıran kişinin annesi olduğunu sanır ve Iravati bunun bir rüyadan ibaret olduğunu söyleyerek sakin olmasını ister.

 

Düğün hazırlıkları sona ermiş ve artık düğün başlamıştır. Düğüne gelmeme kararı alan erkeklerde artık düğüne gelmeye başlamıştır. Erkekler hep bir ağızdan Dadisa’dan özür dileyerek yaptıkları hatanın farkına vardıklarını söylerler. Düğüne gelenlerden birisi de Gopal olmuştur. Gelerek Nandu’ya bir hediye verir ve verdiği hediye de bir video oyunudur. Gopal daha sonra Nandu’ya yaklaşarak birşeyler söyler. Evlilik sonrasında annesinin bu durum ile ilgileneceğini ve odasını da değişeceğini söyler. Nandu ise bu haberden dolayı tedirginlik yaşar ve Dadisa’nın yanına hızlı bir şekilde gider. Dadisa ya “annem benimle yatmayacak mı” diye sorar bu soru karşısında ise Dadisa, “annen artık Nirancan’ın evine gidecek sen ise benimle kalacaksın” der. Bu durum karşısında Nandu daha büyük endişeye kapılır.

Bunun açık ve tek bir anlamı vardı, Gopal evlenecek olan Gehna ve Nirancan’ın evliliğine karşı çıkmasını istiyordu. Evlilik töreni artık gerçekleşmişti. Tüm davetliler alkışlayarak mutluluklar diliyordu. Pandit ise yaşlıların kutsamasını istedi. Yaşlılar kutsamaya başlamıştı. Fakat Nandu ise evlilik aktinin gerçekleşmesine son dakika kala “hayır” diyerek bu düğünün gerçekleşmesine engel olacaktı. Annesini zorla uzaklaştırdığını ve artık yalnız kalacağını düşündüğü için fazlası ile tedirgindi. İkimizin yerine 439 bölüm de işler iyice karışmıştı.

Suganda ise Sançi’nin yanına giderek herkesi rahatsız etmenin yanlış bir durum olduğunu söyler. Bu durum karşısında daha önce de Saurab ile ilişki yaşadığı için dalga geçmeye başlar.  Dadisa daha önce de Nirancan’ı seviyordu fakat şuanda neden böyle yapıyorsun diye tepki göstermeye başlar. Nandu ise daha sonra hızlıca koşarak odasına gider.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir